İkv SS Deposu Açıldı!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

İkv SS Deposu Açıldı!

Mesaj gönderen benibanladilar »

Kod yazmayı öğrenmek için boş zamanlarımda kodladığım internet sitesini tam hazır olmasada beta olarak paylaşmaya karar verdim.

İkv SS Deposu ikv oyuncularının girip ekran görüntülerini paylaşabileceği, diğer oyuncuların paylaştığı ss lerine bakabileceği ikv'ye özel bir paylaşım sitesidir.

Tamamen amatör bir site ve maddi kazanç sağlayacak bir reklam vs. bulunmamakta ve bulunmayacak.

Şuan içinde sadece benim ikv foto arşivimdeki fotoğraflar var..
Onlara bakabilirsiniz ve 'Resim Yükle' sayfasından kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
Amacım ekran görüntüleri için bir veritabanı oluşturmak, anılarımızı paylaşmak ve saklamak.

Sitede şuan 420 ekran görüntüsü var. Çeşitli kaynaklardan topladığım 23bin adet ikv ile alakalı görselleri yükleyemeyi planlıyorum önümüzdeki günlerde veya aylarda.

Bütün ikv camiası siteye davetlidir...

Sitenin adresi:
https://ikvssdeposu.vercel.app

Kod: Tümünü seç

https://ikvssdeposu.vercel.app
Notlar:
  • Sitede bol miktarda hata var, ne kadar ilgi görür bilemiyorum ama boş zamanlarımda bunları çözmeyi planlıyorum.
  • İkv ekran görüntülerini ekran görüntüsünün ismine göre sınıflandırıyorum.
    Örneğin EKRAN_03-08-22_23.55.24 isimli bir SS yüklediğinizde ss'in çekilme tarihi olarak bu ismi işleyip kaydediyorum.
    Bu sayede Resimler sayfasındaki tarihe göre arama özelliğini kullanabiliyoruz.
  • Yüklediğiniz fotoğraflar benim tarafımdan onaylanana kadar gözükmeyecektir. Fotoğraflar kontrol edildikten sonra sitede gösterilecek.
  • Resim yüklemek için siteye üye olmalısınız fakat mail adresiniz sadece şifrenizi unuttuğunuzda kullanılacaktır. Mail adresini vermek istemeyenler mail adresini sallayabilirler, bir konfirmasyon bulunmamakta.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: İkv SS Deposu Açıldı!

Mesaj gönderen ejedrogl »

Baya eski fotoğraflar var,güzel,eline sağlık
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Beğendim :relaxed: arkadaş listende tanıdığım bir çok kişiyi de görmüş oldum sayende :'(
kedi
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

nostaljik olmuş,başarılar. öneri olarak da görüntülere beğeni atabilme gibi bir özellik getirip,bununla da en çok beğenilen görüntülerin bulunduğu sekme oluşturursan siteyi ziyaret ettiğimizde oyunun mazisini daha hızlı yaşayabiliriz. :* :*
Kullanıcı avatarı
YASLIPLANET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen YASLIPLANET »

Güzel bir uygulama olmuş eline sağlık. Boş bir vaktimde eski bilgisayarımda olan ekran görüntülerini bende yükleyeceğim.

Ufak bir öneride bulunmak isterim ama tabi yazılım işinden hiç anlamadığım için bunun ne kadar zor veya kolay olduğunu bilmiyorum. Görüntüleri sunuculara göre ayırmak güzel olabilir diye düşündüm. Mesela Eminönü'nden olanlar Eminönü sekmesine Teşkilat'a ait ssler Teşkilat sunucu sekmesine gibi...
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

ORTqX ''kaan'' waxwhinegod ben duygusal bir şekilde fotoğraflarımızı gördük ':) ':)
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ejedrogl yazdı: 10 Nis 2022 23:58 Baya eski fotoğraflar var,güzel,eline sağlık
Teşekkürler hocam beğenmenize sevindim :relaxed:
BayTerapi yazdı: 11 Nis 2022 01:55 Beğendim :relaxed: arkadaş listende tanıdığım bir çok kişiyi de görmüş oldum sayende :'(
Sancak sunucusunda oynamış kişiler görüntülerde kendilerini görebilirler yüklediğim fotoların hepsi sancak zamanlarından kalma. Beğenmenize sevindim.
Cankurtarann yazdı: 12 Nis 2022 20:35 nostaljik olmuş,başarılar. öneri olarak da görüntülere beğeni atabilme gibi bir özellik getirip,bununla da en çok beğenilen görüntülerin bulunduğu sekme oluşturursan siteyi ziyaret ettiğimizde oyunun mazisini daha hızlı yaşayabiliriz. :* :*
Güzel fikir hocam not aldım.
YASLIPLANET yazdı: 13 Nis 2022 13:47 Güzel bir uygulama olmuş eline sağlık. Boş bir vaktimde eski bilgisayarımda olan ekran görüntülerini bende yükleyeceğim.

Ufak bir öneride bulunmak isterim ama tabi yazılım işinden hiç anlamadığım için bunun ne kadar zor veya kolay olduğunu bilmiyorum. Görüntüleri sunuculara göre ayırmak güzel olabilir diye düşündüm. Mesela Eminönü'nden olanlar Eminönü sekmesine Teşkilat'a ait ssler Teşkilat sunucu sekmesine gibi...
Hocam bu baya iyi bir fikir, bunu ben düşünememiştim. Resim yükleme sayfasına bir sunucu seçme butonu koyabilirim. Dediğiniz gibi sunucuya göre resimleri ayırabiliriz güzel olur. Yapması oldukça kolay, biraz zaman istiyor sadece. İnternet sitesi oluşturmada çok bilgim yok çok hata yapıyorum o yüzden uzun sürüyor :)
Arşivinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum, sitenin amacı ikv severlerin anılarını paylaşması. Hedefim bu siteyi tutabildiğim kadar ayakta tutmak.
SPIEGLEIN yazdı: 13 Nis 2022 22:13 ORTqX ''kaan'' waxwhinegod ben duygusal bir şekilde fotoğraflarımızı gördük ':) ':)
Çok sevindim hocam bu sitenin amacı da bu :heart_eyes:
Kullanıcı avatarı
Eski1deli
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar kervanı

Mesaj gönderen Eski1deli »

O kadar emindim ki bir yerde kendim ile karşılaşacağım saat gece 1.30 a kadar sitede geri gittim 25. Sayfada kadim keserken çıkmışız OxBosSxO ayrıca sanirim savaşında en usste arkadaşlarda ekli olan Yahuseyn Babamın Karakteriydi. Ellerine sağlık zamanda geri gittik.
ŞirinBaBa RoWxTHELoRD MasuniyetinSonu OxBosSxO ANTIISRAIL Franceska
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen faysbok »

Güzel bir hatıra geçidi olmuş. Eline sağlık... :)
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Siteye ekran görüntülerini oyun sunucusu belirterek yükleme ve oyun sunucusuna göre listeleme özelliği gelmiştir hayırlu uğurlu olsun :grin: