İkv SS Deposu Açıldı!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: İkv SS Deposu Açıldı!

Mesaj gönderen AyYildizli »

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Sıkıldıkça girer bakarım buraya :D
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Kendi çapımda devasa bir güncelleme yaptım siteye :D
Duyurusunu ileride yapacağım ama girenler ne olduğunu görebilir.
Kullanıcı avatarı
Gkts63mhmd
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Gök Taş

Mesaj gönderen Gkts63mhmd »

Baya güzel olmuş başarıların devamını dilerim.
𝓐𝓰̆𝓵𝓪𝔂𝓪 𝓪𝓰̆𝓵𝓪𝔂𝓪 𝓰𝓮𝓵𝓭𝓲𝓰̆𝓲𝓷 𝓭𝓾̈𝓷𝔂𝓪𝓭𝓪, 𝓖𝓾̈𝓵𝓮 𝓸𝔂𝓷𝓪𝔂𝓪 𝓸̈𝓵𝓮𝓬𝓮𝓰̆𝓲𝓷𝓲 𝓶𝓲 𝓼𝓪𝓷𝓭ı𝓷 𝓴𝓪𝓻𝓭𝓮𝓼̧..
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkür ederim dostlar beğenmenize sevindim...

Son gelen güncelleme ile ikv forum'a yüklenen bütün resimleri siteye aktardım.

Bu aslında yapmayı hedeflediğim en önemli özellikti.
İkv forum açıldığından beri binlerce fotoğraf hızlıresim, imageshack gibi sitelere yüklenerek ikv forumda paylaşıldı fakat bu resimlerin büyük çoğunluğu şuanda açılmıyor çünkü bu tür resim yükleme siteleri için resimlerinizin bir önemi yok ve zamanla resimleriniz siliniyor. Eskiden imageshack resimleri bozulduğunda kurbağa çıkardı, resim kurbağa olmuş derdik, ikv forumdaki çook eski fotoğrafların çoğu da bu durumda.

Bu resimler günler geçtikçe siliniyor ve ikv ile ilgili anılarırmız kayboluyor. Bunun önüne geçmek için böyle bir çalışma yaptım. Forumda açılan ilk konudan başlayarak en son açılan konulara kadar bütüm forum postlarındaki resimleri buldum ve kaydettim, şuanda sitede forum arşivi sayfasında bu resimleri görebilirsiniz. :relaxed:

İkv foruma yüklenmiş ve hala silinmemiş 23 bin resim elde ettim. Aslında 23 binden çok çok daha fazla resim yüklenmiş foruma fakat çoğu silinmiş, özellikle 5 yıl öncesinde yüklenen resimlerin çoğu malesef silinmiş durumda...

23bin resimi sisteme yüklerken bu resimleri kimin paylaştığı, paylaşıldıkları konuların isimlerini ve paylaşım tarihlerinide kayıt ettim. Bu sayede foruma yüklenen resimleri kullanıcı adına göre, tarihine göre arayabiliyoruz.

ikvssdeposu sitesinde 'Forum Arşivi' sayfasından bu resimlere ulaşabilirsiniz. Tarihe göre arama yaparak geçmişe gidebilirsiniz :) 23bin fotoğrafın hepsine tek tek bakmadım ama gerçekten güzel fotoğraflar var sitede. Bu arada siteye telefonunuzdan da girebilirsiniz, resimlerin telefonlarda da düzgün görünebilmesi için bir çalışma yaptım.

Ana sayfaya kullanıcı adı ile resim aramak için bir arama çubuğu koydum. Buraya forumdaki nickinizi yazarak foruma yüklediğiniz resimlere bakabilirsiniz veya başka bir forum kullanıcısının resimlerina bakabilirsiniz. Aynı zamanda forum arşivinde birisinin resimine bakarken resimlerin altında bulunan kullanıcı adına tıklar iseniz o kullanıcının foruma yüklediği bütün resimleri görebilirsiniz.

İyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen adimihatirla »

Ellerine sağlık. Vakit ayırdığın için kendi adıma tesekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

İkv ss deposu hala açık :)
Kullanıcı avatarı
akif99
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen akif99 »

başarılı bir çalışma olmuş umarım kalıcı olur aklımıza geldikçe bakar maziyi anarız
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

7 gün sonra site kapanabilir ve bir daha açılamayabilir haberiniz olsun siteye bakmak için son günler.

siteyi açmaya çalışacağım ama ücretsiz bir server kullandığım için serverin açılma kapanma yetkisi elimde değil malesef.

sitede bulunan bütün fotoları bir siteye upload ederim belki 6gb kadar foto var.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Site tekrar aktif arkadaşlar. :blush:
Kullanıcı avatarı
sailorhawk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: XgökbörüX

Mesaj gönderen sailorhawk »

Dostum seni yaptığın işten ötürü tebrik ediyorum. Foruma girme sebeplerim de hala sizlerin aktif olması. Forum başlıklarında yakın tarihte açılan konular görünce içimde az da olsa bir heyecanlanma yaşanıyor. Ben de zamanında (2 veya 3 yıl önce) İKV Maden Haritası programı yapmıştım.
Konu dışı olarak, oyunu hala oynuyor musun? Aktif olarak olmasa da arada girip çıkıyor musun? Sunucular ne durumda? 2 sene önceki aktiflik duruyor mu?
Sunucu : Beyazköşk
Nick : Hazretiyaaz
Sınıf : Şifacı
Resim