TÜRKİYE VARLIK FONU

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Davutbaba
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

TÜRKİYE VARLIK FONU

Mesaj gönderen Davutbaba »

Türk telekomun %55 ini almış bulanmaktalar söz sahibi artık türkiye varlık fonudur
Resim
Kullanıcı avatarı
kansas
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: TÜRKİYE VARLIK FONU

Mesaj gönderen kansas »

zaten bankalaraydı... şimdi satışı daha kolay olur
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen dade1302 »

reis , türk telekom'u satın aldı artık ikv güncelleme sıkıntısı çekmeyecek
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

2023te geliyor güncelleme B-)
tgykya
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen tgykya »

Arkadaşlar çok eski bir oyuncu olarak dünden beri aranızdayım, umudunuzu kırmak istememem ama bu oyun asla ileri gidemez, sadece mevcut haline bir takım iyileştirilmeler gelir, onun harici büyük genişleme paketleri ek paketler asla gelemez. Bu oyunun alt yapısında,actor oyun motoru var,bu oyun motorunu, bu oyunu yapan kişiler geliştirdi ve çok eski bir oyun motoru. herkes bilmiyor huyunu suyunu ve yeni teknolojileri veya grafikleri eklemeye izin vermez. eskiden bile karşılaştığımız ciddi kritik hataları düzeltemiyorduk oyunun baştan yapılması gerekiyordu.başka bir güncel oyun motoru ile bunada büyük bir bütçe ve ekip gerekiyor. bu haliylede artık ihtiyaçları karşılamıyor, 2007 teknolojisi ile yapılmış ikv eninde sonunda kapanacak buna hazır olsanız iyi olur. Bu oyun anca yeni oyun motoru ile unreal engine yeniden yapılıp ikv 2 diye çıkarılması lazım emin olun eski tadını alamazsınız sanmıyorum. Mevcut şartlarlada bu oyun bu kadar olur fazlası olmaz bazı şeyler efsane olarak kalmalı ve hatırlanmalı.
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen dade1302 »

tgykya yazdı: 10 Mar 2022 21:45 Arkadaşlar çok eski bir oyuncu olarak dünden beri aranızdayım, umudunuzu kırmak istememem ama bu oyun asla ileri gidemez, sadece mevcut haline bir takım iyileştirilmeler gelir, onun harici büyük genişleme paketleri ek paketler asla gelemez. Bu oyunun alt yapısında,actor oyun motoru var,bu oyun motorunu, bu oyunu yapan kişiler geliştirdi ve çok eski bir oyun motoru. herkes bilmiyor huyunu suyunu ve yeni teknolojileri veya grafikleri eklemeye izin vermez. eskiden bile karşılaştığımız ciddi kritik hataları düzeltemiyorduk oyunun baştan yapılması gerekiyordu.başka bir güncel oyun motoru ile bunada büyük bir bütçe ve ekip gerekiyor. bu haliylede artık ihtiyaçları karşılamıyor, 2007 teknolojisi ile yapılmış ikv eninde sonunda kapanacak buna hazır olsanız iyi olur. Bu oyun anca yeni oyun motoru ile unreal engine yeniden yapılıp ikv 2 diye çıkarılması lazım emin olun eski tadını alamazsınız sanmıyorum. Mevcut şartlarlada bu oyun bu kadar olur fazlası olmaz bazı şeyler efsane olarak kalmalı ve hatırlanmalı.
türkiye'deki herkesin ekonomist olması gibi ikv oynayan herkes uzman oyun geliştiricisi olmuş valla , kime sorsan oyunu satalım edelim yenisini yapalım ikv'ye cutscene ekleyelim yeni motor yazalım
bunlar bir tek gorgar'ın aklına gelmedi herhalde
Ustrahs
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Ustrahs »

Oyunda oyuncu kaldı mı ?
Varlık fonu aldı mı ?
Türk Telekom satıldı mı ?
İmdi İKV kapanır.
Resim
tgykya
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen tgykya »

dade1302 yazdı: 11 Mar 2022 00:00
tgykya yazdı: 10 Mar 2022 21:45 Arkadaşlar çok eski bir oyuncu olarak dünden beri aranızdayım, umudunuzu kırmak istememem ama bu oyun asla ileri gidemez, sadece mevcut haline bir takım iyileştirilmeler gelir, onun harici büyük genişleme paketleri ek paketler asla gelemez. Bu oyunun alt yapısında,actor oyun motoru var,bu oyun motorunu, bu oyunu yapan kişiler geliştirdi ve çok eski bir oyun motoru. herkes bilmiyor huyunu suyunu ve yeni teknolojileri veya grafikleri eklemeye izin vermez. eskiden bile karşılaştığımız ciddi kritik hataları düzeltemiyorduk oyunun baştan yapılması gerekiyordu.başka bir güncel oyun motoru ile bunada büyük bir bütçe ve ekip gerekiyor. bu haliylede artık ihtiyaçları karşılamıyor, 2007 teknolojisi ile yapılmış ikv eninde sonunda kapanacak buna hazır olsanız iyi olur. Bu oyun anca yeni oyun motoru ile unreal engine yeniden yapılıp ikv 2 diye çıkarılması lazım emin olun eski tadını alamazsınız sanmıyorum. Mevcut şartlarlada bu oyun bu kadar olur fazlası olmaz bazı şeyler efsane olarak kalmalı ve hatırlanmalı.
türkiye'deki herkesin ekonomist olması gibi ikv oynayan herkes uzman oyun geliştiricisi olmuş valla , kime sorsan oyunu satalım edelim yenisini yapalım ikv'ye cutscene ekleyelim yeni motor yazalım
bunlar bir tek gorgar'ın aklına gelmedi herhalde
Bizde bundan bahsediyoruz zaten mevcut şartlarla bu oyun asla güncellenemez düzeltilemez sıfırdan yapılması lazım ve onu yapacak kimse yok artık. mevlüt dinç çıkardığı kitapta tüm detayları ile ikv nin halini neden bu hale geldiğini ve geri gelmeyeceğini açıklıyor. ikv onun göz bebeği ilk göz ağrısı o adam iyileşsin geri dönsün istemezmi o bile olumsuz bakıyorsa çok umut beslememek lazım.
tgykya
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen tgykya »

Bunları söylememim sebebi boş bir sebeb değil oyunculuk dışında, oyunun test ekibinde bulundum çok fazla bilgiye sahibim oyun, hakkında ekip hakkında. Oyuna bir güncelleme, ek paket geleceği zaman gelmesine yakın test sunucusu açılırdı o sunucuya sadece test ekibi girebilirdi.yeni getirilen özellikler, yeni bölgeler görevler a dan z herşey günlerce ,haftalarca orada bizim tarafımızdan test edilirdi,sorunlar not alınırdı ekibe iletilirdi. Beni oyunun test ekibine almalarının sebebi oyunda 2 tane büyük açığı bulmamdı. Tüm oyuncuları sunucudan atabiliyordum bulduğum bir açık ile herkes başka yerde doğuyordu expleri düşüyordu vesaire. Mevlüt dinçin ekiple bir sorunu yok kitabını okuyan herkes bu sorulara cevap bulabilir, geçen söyledi uzun süredir görüşmüyoruz ama zula gibi başarılı bir oyun yapmışlar dedi sadece bir araya gelmemiz için Sebeb yok en son Nihat ile görüştüm ikv deki olayları durumları uzaktan üzülerek izliyorum dedi.
tgykya
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen tgykya »

Aynı test görevini 2017'de Kader mühüleri oyununda'da üstlenmiştim o zamanlar yeni bilgisayar toplamıştım, teknoloji haber sitelerinde geziyordum bi baktım yeni bir oyun çıkacak türk oyunu araştırdım bi baktım ikv ekibinin bir çoğu orada fevzi abi,kürşat abi,nihat abi oyunun açık beta testleri başladıktan sonra ikv'deki gibi test ekibi oluşturmak istediler bende başvurum dedim ikv'de iken de yapmıştım tanıttım kendimi nihat abi tanıdı cevap verdi ekibe aldı sonra skype üzerinden özel bir grup oluşturuldu oradan sürekli iletişim halinde idik hataları bildiriyorduk sohbet ediyorduk.