GM Nerull 8 Yıl Sonra Kameralar Karşısında! Hakan Topal & Nihat Özpay | İKV SOHBETLER 2021

İKV ile ilgili hazırlamış olduğunuz videolarınız
Kullanıcı avatarı
hakan1905
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Lider
İletişim:

GM Nerull 8 Yıl Sonra Kameralar Karşısında! Hakan Topal & Nihat Özpay | İKV SOHBETLER 2021

Mesaj gönderen hakan1905 »

2021 yaz aylarında [DEV] Nerull sevgili Nihat Özpay ile birlikte bir program yapmıştık. En son kamera karşısında 2013 te fuarda görülmüştü.

Yıllar sonra sadece sizler için bir buluşma yaptık, devam programlarıma dahası da gelecekti fakat pandemi nedeniyle katılamadılar.
Her bir dakikası çok özel ve daha önce görmediğiniz anlara tanıklık edeceğiniz eşsiz bir anı oldu camiamız adına.

Tabi bağlantımız buradan gidiyorsun diye kesilecek değil, yeni projelerde tekrar görüşeceğiz Nihat abi! :grinning:

Youtube kanalımda, Mısır Çarşısında dolaşan ''GB-Anı''dan daha fazla anı ve ânı bulabilirsiniz.

Aktif olarak devam eden en eski oyunculardan biri olarak sizden ricam, camiamızın aktif ve en büyük youtube kanalına abone olarak destekte bulunmanızdır. Videoların açıklama kısmındaki LİDER Discord sunucuma da katılmayı ve kaydınızı yaptırmayı unutmayınız.
İYİ SEYİRLER !

Youtube Onlive Games | İstanbul Kıyamet Vakti Fan
Senator | Senatorlider | Hakan Topal

Video ►
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: GM Nerull 8 Yıl Sonra Kameralar Karşısında! Hakan Topal & Nihat Özpay | İKV SOHBETLER 2021

Mesaj gönderen ejedrogl »

Yeni Türk Telekom personeli seni yapsalar bari😂
Kullanıcı avatarı
Orionxxxaiakos
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: GM Nerull 8 Yıl Sonra Kameralar Karşısında! Hakan Topal & Nihat Özpay | İKV SOHBETLER 2021

Mesaj gönderen Orionxxxaiakos »

Hocam selamlar,
Öncelikle emeğine saygı duyduğumu belirtmek isterim.

Yalnız Nihat abinin ayrılığı sonrası bu tarz bir reklam yapman hoşuma gitmedi. Şu an bu paylaşımını atalarımızın söylediğinden de öteye gitmediğini görüyorum.

“koyun can derdinde, kasap et derdinde”

Nihat abinin ayrılması ile birlikte (forumda paylaştığı metinden bahsediyorum) 5 ay önce çekilmiş ve YouTube kanalına eklenmiş bir içeriği neden yeni çekilmiş gibi lanse edip forumda paylaşırsın?

Açıkçası bireysel kanalın olduğu ve İKV’ye (şahsi düşüncem) hiç bir katkısı olmayan bu kanalı neden burada İKV’ye katkısı olacakmış gibi sözlerle sunarsın?

Yineliyorum, emeğine saygı duymakla beraber; paylaşım yaptığın içeriğin başlığıda, forum kullanıcılarına sunum şeklinde mide bulandırıcı maalesef.

Konunun kaldırılması forum yetkililerinden ricamdır.

Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Amasya05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Amasya05 »

Fırsattan istifade.
🖤🖤
Kullanıcı avatarı
campazzo
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen campazzo »

dostum tüm ikv kitlesi kanalına abone olsa bak eksiksiz hepsi abone olsa , kaç abonen olur ki , maksimum hadi 5 bin oldu diyelim. napacaksın 5 binle ne getirisi olacak maks 1-2 dolar. 1-2 dolar bile etmeyecek şey için böyle krizden fırsat yaratman etik değil.
Kullanıcı avatarı
sallabash1993
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen sallabash1993 »

Fırsatlar oyunu
Damdan düşer gibi vurulmak isterdim bir kıza...
Kullanıcı avatarı
musallat123
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen musallat123 »

Durumu en iyi özetleyen video ilgili dakikasıyla aşağıdadır

https://youtu.be/mCbscpXMtp8?t=188
Lothardori
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Lothardori »

haberi aldığımda benim de aklıma ilk olarak bu video gelmişti bence reklamdan ziyade konu ile ilintili bir video olması nedeniyle atmış arkadaş yüklenmeye gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Gecekusu2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Gecekusu2 »

Girip eksiledim teşekkürler , oyundan ayrılmasıyla hemen izlenme kasmak için foruma atmışsın videoyu. Yazık
28.07.2008 den beri
Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
azade
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen azade »

Ben art niyet aranmasını garip buldum sadece ikv bazli bir video kanalı zaten ne kadar büyüyebilir? Arkadaş hobi olarak video atan biri zaten anladığım kadarıyla
Yenikayra->AnyOneStopMe