Nerull’dan İKV Camiasına…

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Nerull’dan İKV Camiasına…

Mesaj gönderen Nerull »

Sevgili İKV Severler,

Sizlere bu satırları Eminönü’nden uzakta, çıkmış olduğum yolculuktan yazmaktayım. Üzülerek belirtmek isterim ki; Teşkilat’ın bir neferi olarak başladığım bu kutsal vazifenin 31 Ocak 2022 itibarıyla sonuna gelmiş bulunuyorum.

İstanbul Kıyamet Vakti benim için oyundan çok daha fazlası oldu. Bundan ötürü şimdi okuyacaklarınızı yazmak benim için pek kolay olmadı. Oyuncu olarak tamamladığım her görevin, konuştuğum her OOK’in, bugüne kadar arşınladığım tüm sokakların yeri bende ayrıdır.

Sobee’de Oyun Yöneticisi olarak vazifeye başladığım tarihten bu yana 13 yıl, oyuncu olarak bu dünyaya adım atmamın üzerinden ise dile kolay tam 15 yıl geçmiş. Yıllar boyunca gerek fuarlarda, gerek buluşmalarda, gerekse oyun içinde inanılmaz güzel anılara sahip olma ve her biri birbirinden değerli insanları tanıma fırsatım oldu.

Vazifem boyunca naçizane olarak üzerime düşen görevleri ziyadesiyle yerine getirmeye çalıştım. İstanbul Kıyamet Vakti oyunumuzun bugünlere kadar ayakta kalabilmesi için burada dile getiremeyeceğim kadar çok mücadele verdiğimi bilmenizi isterim. Kimi zaman uykusuz kaldım, kimi zaman saatlerce sunucuların başında nöbet tuttum. Sunucular kapanırsa diye sırtımda bilgisayarımla gezdim. Pek çok kişiyi karşıma alarak defalarca oyunu kapatılmanın eşiğinden döndürdüm.

Oyunumuzun devam edebilmesi için verdiğim çaba, sadece mevcut olanı iyileştirmeye ve ayakta tutmaya yetebildi. Maalesef buradan daha fazla detay paylaşamıyorum. :pensive:

İstanbul Kıyamet Vakti, sizler var oldukça var olmaya devam edecektir. Çünkü bu koca çınarı yeşerten de, yaşatan da daima sizler oldunuz. Umarım gölgesinde daha uzun yıllar buluşma şansımız olur. :blush:

Derviş Hasan der ki;
Derviş Hasan yazdı:Ne kadar kaçtıysam kaçayım gölgem, ayrılmadı benden; kıl gibi incelsem de beni vekil eden, gene gölgem... Gölgeleri ancak güneş giderebilir; gölgeyi uzatır, kısaltır güneş. Bunu, bu hüneri güneşte ara sen…

Sıra geldi teşekkürlere;
Buradan öncelikle oyun sektörüne İKV’yi kazandırdığı için Mevlüt Ağabey’e, her şeyiyle İKV’nin gönüllerimizde taht kurmasına vesile olan değerli ağabeyim Gorgar /Kürşad Karamahmutoğlu’na; karakterlerden, canavarlara, kıyafetlerden silahlara kadar oyunda büyük emeği bulunan, güzide insan “Kazma/Teişeba” Murat Afşar’a, gezdiğimiz sokaklara adeta hayat veren değerli FevziBey / Fevzi Altuncu’ya, her satırı ilmek ilmek işlenmiş kodlarda emeği bulunan çok değerli “Zwartan” N.Özgür Soner’e, eşsiz müzikleriyle yüreklerimize dokunan değerli Emre Yücelen’e teşekkürü borç bilirim.

Uzun yıllar birlikte çalıştığım dostum ve yol arkadaşım Orti’ye, sabırlarından ve desteklerinden dolayı [GM]AhiEvran’a, [GM]ESPERANCA’ya, değerli dostum CaptainATX’e, Arif’e ve destek takımında büyük emeği bulunan Zifan başta olmak üzere şimdiye kadar İKV’ye hem gönül hem de sayısız destekte bulunmuş ismini teker teker sayamadığım tüm gönüllü ekip arkadaşlarıma ve tabi ki İKV Camiasına desteklerinden dolayı gönülden teşekkür etmek istiyorum.

Satırlarıma burada son verirken; küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öpüyorum. Sevgiyle kalın, esen kalın...

Nihat “Nerull” Özpay
Alkolikharekat
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Nerull’dan İKV Camiasına…

Mesaj gönderen Alkolikharekat »

Eyvah abi sen naptın :japanese_ogre: :sleepy: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved:
Kullanıcı avatarı
egoSTAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: EminönüGuards

Mesaj gönderen egoSTAR »

Bu bir tarihi çöküştür.
En son egoSTAR tarafından 03 Şub 2022 02:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen MAJESTE »

Yolun bahtın açık olsun...
--------------------------------------------------------------------------------------------
Resim
inceoglugsm48
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen inceoglugsm48 »

Ne denilebilirki… Allah’a emanet ol abicim 😞
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette! "
Seni seviyoruz Nerull <3
GALLAS
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen GALLAS »

Kaptan gemiyi terk etti yolun açık olsun
İdam sehpasında hapşıran mahkuma; "Çok Yaşa" demek gibiydi bazı umutlarımız. StreetStar
Ustrahs
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Ustrahs »

Son kale de yıkıldı. Artık ilerisini göremiyorum. Hepimize şimdiden geçmiş olsun malum yakındır.
Resim
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

NİHAT ABİ İKV'NİN BABASIYDI İKV BABASIZ KALMIŞTIR...
Kullanıcı avatarı
KINSEI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
İletişim:

Mesaj gönderen KINSEI »

Kendinize iyi bakın hayatınızda başarılar dilerim.