Ufka yolculuk

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
erasde
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Ufka yolculuk

Mesaj gönderen erasde »

Yine bir sabah Kuş cıvıltılarıyla uyanıyorum içimde bir karartı var nedenini bilmiyorum.
İsmet bey yine herzamanki gibi erkenden kalkıp lonca sistemi çalışmalarına başlamış bile.

Çavuşun sesi kulaklarımda çınlıyor.

Aptal herif daha uyanamadınmı kalk kalk devriye sırası sende.

biraz hırpalandıktan sonra sıraya geçtim devriye arkadaşım blackmamba ile beraber

eminönü'nün loş ışıgı tepeden vuran sokaklarında ilerliyoruz Sakınmam bizi her saldırıdan koruyacak kadar güçlü Herzamanki Gibi !

Zırhıma damlayıp küçük bir sesle yere düşen yagmur damlaları beni daha çok mayıştırıyor agah beye selam verdikten sonra banka çevresindeki devriyemize başlıyoruz.

aslında hep aynı gez toz etrafa bak aksiyonsuz bir gün tam anlamıyla lanet bir gün içimdeki bu düşünceyi bir kenara bırakıp jandarmayla sohbete başlıyorum.

ceketimdeki sökükten bahsedince terzi fahri beye gitmemi söylüyor normalde görev yerimi bırakmam yasak ama sonuçta rutin işler gelip giden yok diyerekten blackmamba yı tek bırakıp

fahri beye dogru yola çıkıyorum aliye merhaba dedikten sonra

mısır çarşısının o dar merdivenlerinden aşşağı iniyorum son merdivende hafif tökezliyorum içimde bir karartı var.

fahri beye geldikten sonra ceketimi çıkarıp fahri beye uzatıyorum.

Fahri bey: Evlat kenevir lifi lazım ama dur şurada bir parça olacaktı

Zeusx: Teşekkür ederim bu arada işler nasıl gidiyor.

Fahri bey: satışlar çok kötü şu lanet yeraltı çıktı çıkalı satamıyorum birşey.

Zeusx: Sizede hak vermek lazım ama üreticiler çogaldı domuz yeraltında hertürlü işi yapıyor.

Fahri bey: Sorma onu bir elime geçirirsem gösteririm ona ben pis yaratık.

Sökügüm dikildikten sonra dar merdivenleri tırmanıyorum yagmur daha bi hızlı yağıyor hava sıcak ama içim üşüyor tüylerim diken diken oldu.

halime teyze , bankacı , dayı hiç biri yerinde yok ne olmuş olabilirki.

yerlerde kan var aman allah ne oldu acaba diyerekten bir depar atıyorum

arz devriyelerinin blackmambaya saldırdıgını görüyorum bi bagırtı sarıyor ortalıgı

Yardımm !!!

hemen Sakınma mı açıp zırhımı acele ile düzeltiyorum kafa koparanım bana güç versin.

2 kişiyiz 4 kişiye karşı gerçekten zorlanıyoruz herzaman can veren eller şimdi can almakta blackmamba hırslı bir şekilde saldırmakta sanki bir savaşçı.

enson arkamı döndügümde blackmambanın yerde yattıgını görüyorum kalan 2 si de kaçmış.

blackmambanın yüzünden akan kanları yagmur damlaları yavaşça yere döküyor.

bankadan hemen bir telgraf çekiyorum ve blackmambayı yavaşça sancağımıza dogru götürüyorum ama neden nefes almıyor yoksa....

bi an ayaklarım boşalıyor yere düşüyorum. hala nefes almıyor yoksa yoksa öldümü yoksa kardeşim basit arzlara yenikmi düştü olamaz.

lodos muhafızları yanımza ulaştıgında çoktan kardeşim ufka yolculuğa başlamıştı açık kalan gözlerini ellerimle kapatıyorum ve ardın agzımdan düşen son cümleler ise şunlar oluyor.

UFKA YOLCULUĞUN KISA OLSUN KARDEŞİM.....

ARKADAŞLAR ÇOK KISA OLDU BİLİYORUM AMA 39 DAKİKALIK BİRŞEYDİ CAN SIKINTISI K.B HATAM OLDUYSA
Resim
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Klan: Arzın Çocukları

Re: Ufka yolculuk

Mesaj gönderen fenomen »

guzel olmus emegıne saglık
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''