Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Re: Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Mesaj gönderen byalone38 »

EGEMENxYurnero yazdı: 19 Nis 2022 12:14 Arkadaş bu char silinmesi nedir 3 tane charım silinmiş :) canı sıkılan char mı siliyor.
Oyuncular oynamayınca admalar da bakıyor 7/24 afk zahmet etmesin hiç diye siliyor olabilirler mesela
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

denizv95 yazdı: 08 Mar 2022 17:31 EMİNÖNÜ SUNUCUSUNDA HESAP BLOKLANMASI İLE YAPTIĞIM BİLDİRİM SONUCU ALDIĞIM GERİ DÖNÜŞTE BÖYLE BİR KARAKTER BULUNAMADIĞINI BEYAN EDİLDİ. BÖYLE BİR ŞEY NASIL OLABİLİR ? KARAKTER İSMİNİ DOĞRU YAZDIĞIMDAN EMİNİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Oda yönetimin yeni kıvırma taktiği bakıyor ortaya atacak bahane yok diyo sana böyle bir karakter yok ahahahah nasıl bir yönetim bu arkadaş ya >:) >:) >:)
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Önüne geleni GM yaparlarsa Developer yaparlarsa olacağı bu. Oyunun gelişmesinde en ufak bir katkısı olmayan tüm ekip bu oyunda. Kadrodan ayrılan kişiler başka oyun yapıp dünyaya açıldı.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
TTYusuf
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen TTYusuf »

Adamların cevabı müthiş.. Char silindiğinde plus ve karakter sigortası olmadığı için geri alınamaz. :D Sanki charı biz siliyoruz. Kendileri char siliyor bide plus yok alamazsın geri diyor. Haber verseydiniz yüklerdik bi plus :) sorun değil sadakamız olsun oyuna :D
Resim
YuRNeRo
TTYusuf
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen TTYusuf »

gevdanx yazdı: 20 Mar 2022 15:16 3 yılık bloke den sonra hesabimdaki tüm carlar silinmiş desteğe kaç kez yazdım cevap vermedi
bunu bana da yaptılar :D 999 ban yemiştim. 3 tane char vardı hesapta 59-49-49 hesap açıldı 1 kere girdim :D sildiler.. Arefe yi gösterip bayramı yaşatmadılar :D:DD:
Resim
YuRNeRo
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Haksız verilen banlar, sebepsiz yere atılan ağır susturma cezaları. Adamın bana dediği lafları iade ediyorum o ekran görüntüsü desteğe atıyor ben 2 hafta susturma yiyorum. Ben defalarca şikayet ediyorum adama hiçbir şey olmuyor.

Nickten mail bilgilerinin, hesaptaki çar adlarının ve aktarım geçmişlerinin bulunup diğer düşman oyuncularla paylaşılması(en önemlisi) oyun başıboş ya tabi abi eski durumlar olsa o bilgileri verebilir miydiniz? Şifreyi de verseydin veritabanına hazır girmişken. Adamın gm kuzeni varmış bilgileri veriyormuş. Kuzen var mı böyle bir dünya? Senin bu oyunda hiçbir emeğin yok ki ne hakla milletin bilgilerini dağıtıyorsun. Muhammed Yeşilmen'i tenzih ederek söylüyorum orada görev yapanlar bu oyunda hiçbir emeğiniz yok. İKV "Bir mevlüt dinç oyunu" ve o ayrıldığında zaten İKV diye bir oyun kalmadı. Gerek oyuncu kitlesi gerek gönüllü diye adlandırdığımız bu oyuncular sayesinde İKV çekilmez bir hale geldi. Size 3 pixellik oyununuzda mutluluklar.
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

1 cisi oyundan adalet beklemeyin veya hak yerini bulsun derdine sakın düşmeyin çünkü kendinizi kandırırsınız.
2 cisi değerli vaktinizi çar kasıp günü öldürmek yerine full çarlarınız ile arz klanına gelin savaşın.
3 cüsü ve son olanı, bu oyun 32 bit güncel 64 bit değildir, bu nedenle gelişime açık bir oyun da değildir. Sizlere tavsiyem kendinizi fazla kaptırmayın oyuna, akışına bırakın veya oyunu bırakın.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ondergungor89 »

echo baba ankadamısın ?
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

ondergungor89 yazdı: 23 Tem 2022 16:34 echo baba ankadamısın ?
Şuanda kuklacı, kızağa çektim çarları.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
bysalazar
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen bysalazar »

ECHO yazdı: 16 Tem 2022 20:13 1 cisi oyundan adalet beklemeyin veya hak yerini bulsun derdine sakın düşmeyin çünkü kendinizi kandırırsınız.
2 cisi değerli vaktinizi çar kasıp günü öldürmek yerine full çarlarınız ile arz klanına gelin savaşın.
3 cüsü ve son olanı, bu oyun 32 bit güncel 64 bit değildir, bu nedenle gelişime açık bir oyun da değildir. Sizlere tavsiyem kendinizi fazla kaptırmayın oyuna, akışına bırakın veya oyunu bırakın.
Faruk abi özelden mesaj attım rica etsem bakabilirmisin