Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Re: HESAP BLOKE YAPMAK SİZE Mİ ZARAR BİZE Mİ ?

Mesaj gönderen ECHO »

Ahievran bu konu hakkında insanları bilgilendirmek adına bir açıklama yap...

Çok insan bloke yemiş durumda kimse neden olduğunu bilmiyor. Kopya yapmayan adamlar bile bloke olmuş durumda. Mağdur etmeyin kimseyi bu insanlar yıllardır oyuna emek vermiş insanlar.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Mesaj gönderen ejedrogl »

ECHO yazdı: 14 Mar 2023 21:00 Ahievran bu konu hakkında insanları bilgilendirmek adına bir açıklama yap...

Çok insan bloke yemiş durumda kimse neden olduğunu bilmiyor. Kopya yapmayan adamlar bile bloke olmuş durumda. Mağdur etmeyin kimseyi bu insanlar yıllardır oyuna emek vermiş insanlar.
Sen de mi yedin kanka?
Crashcoolman
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Crashcoolman »

bende bos kesiorum düşen reçeteleri parayla almadıkları için iksir karşılıgında takas ediyorum muhtemelen iksirim cok diye ban atmışlar ŞÖLE SÖLİYİM

İKSİRİN ÜSTÜNDE KOPYADIR HİLEDİR yazıyorda bizmi görmyoruz körmüyüz siz neye göre carlara blok atıp kontrole alıyosunuz oyunda para geçmedigini sizde biliyosunuz reçete dşünce napcam kasadamı tutucam satıcam karşılıgı neyse onu alıcam dogal olarak kopya yapan biri olsak kasamız ful olur
gerçekten suan yaptıgınız acizlik oyunun guvenlık duvarını güçlendiriceginize kopyacılarla alışveriş yapmayın gibisinden önlem almaya çalışıyosunuz yani şunu diyosunuz biz önüne geçemiyoruz oyunun kodlarını koruyabilcek bi ekibimiz yok bunun için parada harcamak istemiyoruz diyosunuz siz kendinizce dikkat edin anlamaya çalışın böle birşey olabilirmi adamlar fare adam olup bos kesiyorlar siz halen milletin cantasındaki iksire madene göre carı bloklayıp kontrol edicez diyosunuz böle bişey olamaz yönetim böyle bişey deil
Mete2442
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Mete2442 »

Başhekimm Cicero Southwestwind Majestee Mahirrr isimli karakterlerim ((kendi aralarında alışveriş yapmamdan kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum)) haksız yere blok yemiş bu oyuna yıllarını vermiş biri olarak çok üzüldüm yönetici-yetkili birileri bu mesajı okuyorsa lütfen gerekeni yapsınlar. mail adresi: [Kişisel bilgi güvenliği nedeni ile kaldırıldı]
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

ejedrogl yazdı: 15 Mar 2023 00:17
ECHO yazdı: 14 Mar 2023 21:00 Ahievran bu konu hakkında insanları bilgilendirmek adına bir açıklama yap...

Sen de mi yedin kanka?
Yok kanka destek amaçlı yazdım.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

ECHO yazdı: 15 Mar 2023 07:17
ejedrogl yazdı: 15 Mar 2023 00:17

Sen de mi yedin kanka?
Yok kanka destek amaçlı yazdım.
Anladım kanka.
Kullanıcı avatarı
Dealnight
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Yasaklanan hesaplar

Mesaj gönderen Dealnight »

SAYIN YETKİLİ/YETKİLİLER İSMİM METEHAN YILMAZ.13.03.2023 TARİHİNDE OYUNA GİRİŞ YAPARKEN 'HESABINIZ BLOKLANMIŞTIR 'UYARISI ALDIM.BEN YILLARDIR BU OYUNU OYNUYORUM HİÇBİR KARAKTERİMDE KOPYA,HIRSIZLIK VS. GİBİ HERHANGİ BİR USULSÜZLÜK YAPMADIM.BLOKLANMA SEBEBİNİZ HER NE İSE GERÇEKTEN BİLMEK İSTERİM.TELEFON NUMARAM (Kişisel bilgi içeriği kaldırıldı)
Başhekimm B-)
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Yasaklanan hesaplar

açarlar inşallah
Kullanıcı avatarı
Haleyx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

2084 e kadar ban yiyen hesaplar Hk.

Mesaj gönderen Haleyx »

Merhaba.
Bildiginiz üzre Oyun sunucuları kapandıktan sonra Bende dahil bazı arkadaşların hesapları önlem amaçlı banlandi.
İncelemeler ne zaman bitecek son durum nedir? Çoğu arkadaş oyuna giremiyor.
IIxHüKüMDaRxII
Yusufemun
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Çarım bloke oldu nasıl ve ne yapmam gerek

Mesaj gönderen Yusufemun »

Benim karakterim ban yemiş durumunda siz yetkililerden yardım istemekteyiz bana yardım eder misiniz 999gün ban ne