Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
burakerzi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Madfire

Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Mesaj gönderen burakerzi »

Selam gençler. Biz arkadaşımla birlikte 4 yıl önce ikv yi bıraktık ve farklı oyunlara yöneldik. Oyun içerisinde beni pAXanNN ve arkadaşımı GraveDiGGeR olarak tanırsınız. Bu oyuna geri döneli 3-4 hafta oldu. Kopya sorunu vs. Çıkmış bonolar kopyalanmış. Hatta benim karakterimde m1 Y2 yoktu fiyat sordum 130t demişti arkadaş. "o kadar para nereden bulayım arkadaşım çarda 3m var" demiştim gülerek. Meğerse kopya yapanlar öyle bir yapmışlar ki oyundaki kopya bonolar para algısını değiştirmiş. Bizde hemen en fazla nerede oyuncu var araştırdık ve Eminönü olarak gördük. Rahat girip çıkmak için plus lazımdı aldık. Aktarım için akçe lazımdı aldık. Sunucular arası transferi yaptık. Eminönü kalabalık, iyi oyuncuları kadar saçma huyları olan oyuncuları da bulunan bir sunucu. Bankada ki madenlerimizin fiyatlarını öğrenmeye başladık. Bu konuda bize destek olan ıSTARBUCKSı 'a teşekkür ederim. Meteorit 2-1 bayağı bir para ediyor sunucuda. Bizde de vardı 8-9 tane ve sattık. Üzerimize full Ensari çektik. Halley asa ve zırh ürettik. Bunları o parayla yapmadık sadece tabii. Dükkandan arttırıcı aldık akçe ile. Geceleri karaköy, hol, Eminönü arasında sürekli maden çektik. Bunları uzun uzun neden yazıyorum diye sorabilirsiniz belki fakat bu yazdığım her şey bizim 3-4 haftamız aldı. her akşam işten geldiğimizde biraz kafamız dağılsın mantığı ile saatlerimizi aldı. Şimdi bu kadar emek varken dün GBZ kestikten sonra GraveDiGGeR'ın hesap blok almasının nedeni ne olabilir? Bölgeden falan yazıyoruz yardımcı olan bilen birisi çıkar belki diye. Birkaç kişi kopya bono dan yemiştir diyor. Biz oyuna başlayınca zaten sudan çıkmış balığa döndük. Her neyse araştırdım bunlar nasıl yapıyor diye. Kopya yapan kişiler bunları yapmak için boş bir alana gidip 1 level karakter açıyor. İçerde ne yaptığını bilmiyorum ama sürekli f4 atıyorlar. YouTube da birçok videosu var. Karakterin Ban yemesinin nedenini de söylemiyorlar. Destek cevap vermiyor. Uzun uzun yazıyorum şuan ve dün buraya açtığımız başlıkta silinmiş. Bu konu ile ilgili konuşalım arkadaşlar. Konu hepimizin emeği olsun. Durduk yere bir anda neden Blok alsın bir karakter? Öyle değil mi? Böyle bir olayı olan varsa konuyu cavaplayın. Bu olayı yaşayan herkesi görmek istiyorum. Destekten cevap alamayan yüzlerce oyuncu var. Sağlıcakla kalın.
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Mesaj gönderen ejedrogl »

Dün o kadar saçma bir blok yedim ki,yıllardır kasam da olan 3-4 parça madeni aktarayım dedim,adetleri de 30u geçmiyor. Aktardığım karakter de,full dizili yani,1 level de değil. Bağlantı hatası aldım,tekrar giriş yaptım,1 gün blok yemişim,şaka gibi gerçekten,gülünç bir durum. Yani dostum artık bu oyunda hiçbir şeye şaşırmaman lazım,hiçbir şey düzgün gitmiyor. Her gün bölge de aynı kişiler tıkla üret satılır yazıyor ve onlara hiçbir şey olmuyor, olan bize oluyor,ben de bunu anlamış değilim.
Kullanıcı avatarı
Aremis
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: Seyyah

Mesaj gönderen Aremis »

dün gece yan hesabımdan tılsım aktarırken hesabım bloklandı,sebepsiz yere bağlantım kesildi sonra girmeye çalıştığımda hesabınız bloke edilmiştir yazdı ekranda ne bildirim ne mesaj ne haber verildi.
Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme! Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; sevgi yürekli olana yakışır..
Kullanıcı avatarı
burakerzi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Madfire

Mesaj gönderen burakerzi »

Aremis yazdı: 23 Oca 2022 11:02 dün gece yan hesabımdan tılsım aktarırken hesabım bloklandı,sebepsiz yere bağlantım kesildi sonra girmeye çalıştığımda hesabınız bloke edilmiştir yazdı ekranda ne bildirim ne mesaj ne haber verildi.
Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum. Bu yediğimiz haksız blokları söylediğim ve destek ekibini eleştirdiğim için cumartesi akşamı "Destek ekibini rencide edici davranış" suçu ile forumdan 1 gün uzaklaştırıldım. GBZ keserken "ŞEYTANINAVUKATI" isimli kişi 3 haftaya yakın boss kaçırdı. Sus ban yiyor tamam sorun yok. Ama bu adam sus yese de 3 hafta boyunca sadece benim onlarca gbz mi kaçırdı. Oyuna gönüllü destek ekibi şart. Alımları açsınlar başvuralım. Hepimiz daha güzel ve stabil çalışan ikv için uğraşıyoruz.
Resim
ferhatsevim77
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ferhatsevim77 »

tılsım aktarmak suç mudur bizde tılsım aktardık , ondan sonra hesap bloklanmış, hırsızlık yapmadım, diğer hesabımdan pluslu hesaba aktardımki satayım diye , bu böyle olmaz yani yapılan aktarım suç mu ikv de , yeni başladım kaç yıl sonra ama herşeyde oldugu gibi ülkemizde ayrıştırma yapmadan ezber fiiller yapılıyor, bari insan yerine koyun da sebep yazın
Kullanıcı avatarı
deliyureks55
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilât-ı Mahsusa

Mesaj gönderen deliyureks55 »

Aynı sorun benim de başıma geldi 3-4 keredir sürekli olarak blok yiyorum nedenini anlamış değilim henüz. Oyun içi sürekli item üretip alışveriş yapan birisiyim karşılığında bono akçe maden alıp veriyorum bişeyler alıp satmayalım mı ? Nedir bunun olayı özellikle bana takmışlar sanki bonolarım madenlerim siliniyor sürekli şimdi de bu çıktı.
achiwasha
denizv95
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen denizv95 »

EMİNÖNÜ SUNUCUSUNDA HESAP BLOKLANMASI İLE YAPTIĞIM BİLDİRİM SONUCU ALDIĞIM GERİ DÖNÜŞTE BÖYLE BİR KARAKTER BULUNAMADIĞINI BEYAN EDİLDİ. BÖYLE BİR ŞEY NASIL OLABİLİR ? KARAKTER İSMİNİ DOĞRU YAZDIĞIMDAN EMİNİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
gevdanx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen gevdanx »

3 yılık bloke den sonra hesabimdaki tüm carlar silinmiş desteğe kaç kez yazdım cevap vermedi
Kullanıcı avatarı
EGEMENxYurnero
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen EGEMENxYurnero »

Arkadaş bu char silinmesi nedir 3 tane charım silinmiş :) canı sıkılan char mı siliyor.
Resim
RositRose
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen RositRose »

"çhar char" lol