Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
mahmut7985
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Haksız Bloklanan Hesaplar ve Bilgi verilmemesi HK.

Mesaj gönderen mahmut7985 »

Selamun Aleyküm Cümleten Arkadaşlar bende sizin gibi eski bi oyunculardanım karaköy çıktıktan sonra bırakmıştım oyunu ve tekrar 3 hafta kadar bişi oldu döndüm oyuna hesabı 59 yaptım bi şekilde hesabın içinde ne asam var ne zırhım nede itemim bi şekilde sagolsun millet yardımcı oldu bana tıkla üret asalar verdiler iyi güzel dedim ama üretim yapamıyordum çarda çt kutu yoktu bende fabrıkada çalıştıgım için ayın 5 de maaşı alabiliyorum dedim maaşı alayım bi 150 tl kadar atarım hesaba asaları basarım parlatırım dedim geldim herneyse oyuna giriş yamadan direk hesaba akçe pls atmaya başladım bi 11500 kadar akçe attım hesaba çt kutu attım dedim gireyim de asalarımı üreteyim parlatayım tam hesabın ıd şifre yazdım bi baktım hesabını bloklanmıştır yazıyor ben düşünüyorum neden böyle bişi olarabilr ben kimseye ne küfür etmişim nede bi laf etmişi nede kopyadan anlarım benım işim olmaz ben dedim kafa dagıtmak için oyuna tekrar döneyim biraz akşam işten gelince kafamı dagıtırım dedim sadece bu yanı bana bunu yapmaları çok haksız olmuş ben ne yapacam şimdik bi bana dönüş yapsınlar bi cevap yazsınlar hesabımı almak istiyorum geri yapmayın gözünüzü sevem en kısa sürede bilgi almak istiyorum sizden ben hesap bloklanmış oldugunu bilsem o kadar para atmazdım içine lütfen bi yardımcı olun bana
Kullanıcı avatarı
osmanali
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Shadow ofthe Sun

Mesaj gönderen osmanali »

Arkadaşlar merhaba oyunu yaklaşık 6 7 yıl kadar oynadım 2014 2015 den sonra pek sık giremedim hayat mücadelesi malum sonrasında tekrar girmek istediğimde hesabım bloklanmış görünüyor sebebini bilmediğim bi şekilde kimseye ulaşamıyorum nasıl bir yol izlerim yardımcı olur musunuz ?
BORMOS / SsToPKINg / SsToPKINq/BBORMOS
Kullanıcı avatarı
THEXPOWER
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Lonca: TEŞKİLAT

Mesaj gönderen THEXPOWER »

Selamlar Destek ekibine Bir çok kez mail attık hiç dönüş yapılmadı Bir çok karekterlerimiz Boşa Blok Atıldı Ahievran önüne Gelen Bloke atıyor Biz bu oyunu bırakalım Sizi Türk telekoma şikayet edecem Bizim elimizde hesap kalmadı ?
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Oyuna fazla kaptırmayın kendinizi, bu şekilde oyuncu kalmayana dek bu tür şeyler olabilir. Tahminimce oyuncu kalmayana dek bunu yapıp oyunu kapatmaya götürecek sebepler oluşturmak :relaxed:
FARUKULUSOY
Resim
Resim
xXTEDDYXxxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen xXTEDDYXxxx »

:rage: :rage: karekterim ismi uygunsuz oldugu için blok yedim xXTEDDYXx yıllardır kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

xXTEDDYXxxx yazdı: 16 Eki 2022 19:51 :rage: :rage: karekterim ismi uygunsuz oldugu için blok yedim xXTEDDYXx yıllardır kullanıyorum
Tedy ismi Priseon Break dizisindeki T-Bag isimli sapık karakterin ismi kardeşim o yüzden bloklanmıştır :) Şaka bir yana üzüldüm geçmiş olsun dostum.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Kartez
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tuğ Ra

Mesaj gönderen Kartez »

ETKİNLİKONBEŞ BANA ULAŞABİLİRMİSİN RİCA ETSEM ?
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar, Neye Göre ve neden bir çok abilerimin ve kardeşlerimin hesaplarının banlandığını düşünüyorum. öncelikle şunu belirteyim Bir çok kopya yapan insan şuan hala oyunda dolanıyor bölgeye hala mesaj bırakıyorlar Ben Teşkilattan, Aktarım yaptım kastığım 1. Seviye tılsımları sattım Düşürdüğüm takı ve tokaları sattım Hesabımı dizdim Hiçbir şekilde boss kaçırmamama rağmen ve hiçbir şekilde kopya yapmayıp yaptığım ticaretle 5-6 Milyon İksir yapmışım 30-40 Bin maden yapmışım Ve benim Hesabım niçin Askıya alınıyor? Diyinki bu oyun artık hilecilerin oldu bizde ona göre ayağımızı uzatırız yorgana, Açılıcak Veya açılmayacak hesapların Şahsi görüşüm Gün içinde Kullanıcı adları ve Ban Sebeplerini Aynı çekilişte yaptığınız gibi İsimleri Ve Nedenlerini yazarsanız çok mutlu oluruz... :relaxed:
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
WaRNiNG374
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

HESAP BLOKE YAPMAK SİZE Mİ ZARAR BİZE Mİ ?

Mesaj gönderen WaRNiNG374 »

Kullanmış olduğumuz hesapları bloke yaparak bir elin parmaklarını geçmeyen oyuncu sayınız ile bir gelişme veya gelir mi elde etmeye çalışıyorsunuz ? Amacınız nedir ? Sizin yaptığınız gibi oyunu kaderine terkedip gitmek mi ? Benim iki hesabımı bloke ederek diğer arkadaşlarımın sayısı belli değil elinize ne geçmiş oldu. Bu yaptığınızın sonucu olarak harika bir ortam mı oluşturmak istiyorsunuz yoksa kendinize kin mi duyurmak istiyorsunuz ? Bu konu hakkında kimin nokta parmağı var ise hakkımız haram olsun.

İYİ FORUMLAR
barmyworm
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: HESAP BLOKE YAPMAK SİZE Mİ ZARAR BİZE Mİ ?

Mesaj gönderen barmyworm »

bugune kadar aldıgım akçeler haram olsun hiç günahım yokken hesaplarımı banladılar ticartten dolayı çare bumu önüne gelene ban atmak bunu yapanın emegi kım varsa burnundan fitil fitil gelsin