Gelmiş geçmiş en gizemli karakterler kimlerdi sizce?

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Arque
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Gelmiş geçmiş en gizemli karakterler kimlerdi sizce?

Mesaj gönderen Arque »

Basmonte (Sadece savaşıyordu. Bir de çok f4 atardı. Kimseyle muhatab olmazdı. GB atmazdı itemleri hep üretimdi) 😄

OLGUNUS (Bu karakteri hâlâ anlayamadım banka önünde ticaret yapıyordu sadece. 3 yıldız rütbesi vardı ama savaşırken veya başka şekilde hiç görmedim)

ARDABEY (Bir ara loncasında bulundum çok gizemli değil ama ailecek oynuyorlardı. Köşkün elit oyuncularındandı) 😂

Xsancarxx (Basmonte'nin farklı versiyonu. TSK'da görevli subayım demişti. 2 yıldız pembe rütbesi vardı ama hiç karizma almadan kasmıştı)
##
Kullanıcı avatarı
DUZENBAZ
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Re: Gelmiş geçmiş en gizemli karakterler kimlerdi sizce?

Mesaj gönderen DUZENBAZ »

Teşkilat sunucusunda Bece isimli karakter vardı. Bilenler bilir sadece tüfekle dolaşırdı oyun hayatım boyunca başka bir silah taktığını görmemiştim.
Kullanıcı avatarı
Erronblack
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Erronblack »

Abi gizemin kelime anlamını bildiğine emin misin? :grinning: Tek tek açıklamışsın ne yaptıklarını gizemli bir durum yok ortada. ':)
Örneğin meranda bir çar vardı. Sadece Eminönü bölgesinde 7x24 maden çekerdi. Üstünde de değerli sayılabilecek hiçbir şey yoktu. Ne o madenlerin ticaretini yaparken gördüm ne de başka çarları var mı onlar için mi maden çekiyor amacı neydi bilemedim. Kimse de bilmiyordu. Bak işte bu gizemli bişe. :grinning:
Yatak odası takımını kız tarafı almalıdır.
Sigmund Freud
Kullanıcı avatarı
GiHaN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen GiHaN »

Kuklacı'da henüz 29 ve 39 seviyelerindeyken, sadece Eminönü Bankacı'da oturan ve sadece maden alan, belki de oyunun en zengini Kuklacınınprensi adlı karakter vardı. Bana çok gizemli geliyordu. Kim olduğunu hep merak etmiştim.
» | GiHaN |
Kullanıcı avatarı
Arque
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Arque »

Erronblack yazdı: 09 Ağu 2021 15:17 Abi gizemin kelime anlamını bildiğine emin misin? :grinning: Tek tek açıklamışsın ne yaptıklarını gizemli bir durum yok ortada. ':)
Örneğin meranda bir çar vardı. Sadece Eminönü bölgesinde 7x24 maden çekerdi. Üstünde de değerli sayılabilecek hiçbir şey yoktu. Ne o madenlerin ticaretini yaparken gördüm ne de başka çarları var mı onlar için mi maden çekiyor amacı neydi bilemedim. Kimse de bilmiyordu. Bak işte bu gizemli bişe. :grinning:

Yazdığım oyuncuları senelerdir görüyordum ama hiç kimseyle muhatap olmuyorlardı. Bölge/klan kanallarından bile yazılarını hiç görmedim. Olgunus dediğim üye de oyleydi, mesela adam banka onunde bekliyor alısveris acip maden koyuyorsun o da birşey demeden, belirli bir nakit koyup onaylıyordu. İşine geliyorsa satıyordun. Kısaca görüntü vardı ama ses yoktu. Bence baya gizemli.😄
##
Kullanıcı avatarı
Arque
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Arque »

DUZENBAZ yazdı: 09 Ağu 2021 10:47 Teşkilat sunucusunda Bece isimli karakter vardı. Bilenler bilir sadece tüfekle dolaşırdı oyun hayatım boyunca başka bir silah taktığını görmemiştim.
Bece meşhur zaten😂
##
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Kuklacınınprensi ve BaşaraNKaraali her daim dikkatimi çekmişti.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Arque yazdı: 08 Ağu 2021 21:21 Basmonte (Sadece savaşıyordu. Bir de çok f4 atardı. Kimseyle muhatab olmazdı. GB atmazdı itemleri hep üretimdi) 😄

OLGUNUS (Bu karakteri hâlâ anlayamadım banka önünde ticaret yapıyordu sadece. 3 yıldız rütbesi vardı ama savaşırken veya başka şekilde hiç görmedim)

ARDABEY (Bir ara loncasında bulundum çok gizemli değil ama ailecek oynuyorlardı. Köşkün elit oyuncularındandı) 😂

Xsancarxx (Basmonte'nin farklı versiyonu. TSK'da görevli subayım demişti. 2 yıldız pembe rütbesi vardı ama hiç karizma almadan kasmıştı)
Keşke o yıllara gidebilseydik kardeş, onlarla savaşması ticaret yapması ayrı bir güzeldi.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
Arque
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Arque »

Aynen çavuşum. Apo vardı örgülüxalemci, brbrsezo, burkan, deimos, aho. Çok kaliteli insanlardı. :)
##
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Arque yazdı: 18 Ağu 2021 15:30 Aynen çavuşum. Apo vardı örgülüxalemci, brbrsezo, burkan, deimos, aho. Çok kaliteli insanlardı. :)
Sizin nick nedir kardeş
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ