Efsunlu İtem Sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Efsunlu İtem Sorunu

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

2007'den bu yana İKV oynayan biri olarak gerçekten drop oranlarının inanılmaz derecede düştüğünü düşünüyorum.

Yaklaşık 15 gün önce , beyaz köşk sunucusundan Anka sunucusuna hem büyücü karakterimi hem de tank karakterimi geçirdim. Amacım günde 3 saat hortlaklarda, 2-3 saatte y2+tank kombinasyonu ile fanatiklerde kasmaktı.

Böylelikle 2 dakikada 12 hortlak ( 180 dakikada 1080 hortlak eder ) ve yine 2 dakikada 13 üst tellerde, 13 alt tellerde olmak üzere 26 adet fanatik keserek kısa zamanda takı setlerini tamamlamayı düşünmüyordum. Yani günde en az 1200 fanatik + 1000 hortlak keserek her gün en az 1 tane çift efsunlu takı düşürme hayaliyle karakterlerimi taşıdım.

Sonuçta iki tane full ekipmanlı karakterle, günde 6 saatini verdiğin bir oyunda ister istemez karşılık almayı bekliyorsun. Ancak gelin görün ki hiç bir şey çıkmıyor. 6 gündür çift efsunlu takıyı geçtim çift efsunlu eşya düşmüyor. Tek düşen şey kadın şifacı için Demirkol Atmaca Pantolon.

Destek ekibine bunu yazıyorum, şans işi diyor. Ya bunun şansla bir alakası kalmadı artık. Hol bölgesinde salgı kasmak için örümcek kesiyorum , 30 örümcek kesişte bir tane efsunlu item düşüyor. Ancak Karaköy'de kesinlikle atmıyor. Artık gerçekten çok sıkıldım. 12 bin hortlak/fanatik kesiminden bir şey çıkmaması artık canımı sıktı.

Ve son olarak torbalardan sürekli iksir reçetesi çıkıyor. Eğer çöpe atmasaydım herhalde 150 adet Ensari iksir reçetesi birikmiş olacaktı.

Sizde durumlar nedir?
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Re: Efsunlu İtem Sorunu

Mesaj gönderen Equalero »

Durumu anlamaman ilginç bende hakire gidiyordum bir tane fanatik kestim ask altuncu kolye çıktı
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ikizler92 »

aynen oyun yöneticileri sonradan farkına varıp kıstı dropları çok belli ensari altuncu takıların oyunda bu kadar değer kazanacağını sonradan fark ettiler ve kıstılar hepsi bu oyuncular takıya kolay ulaşasamasın bi hedefleri olsun diye yapıyorlar bunu.
Şu an ensari altuncu takı setini bonolarla satın alamıyorsun bono onu alacak değere sahip değil düşünün artık.
Herkes reel paraya satmanın peşinde tam bir karaborsa oldu takılar ya reel vericen yada yüklü tılsım
ksamet
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ksamet »

Karaköyde İtem kasmak tamamen saçmalık. İlk çıktığında çok güzel itemler veriyordu fakat şimdi hiç bir şey vermiyor. Benim gibi saatlerce slot keserek İtem düşürüp para kasan bir adam bile artık ümidini kesti. Bence sizde fazla uğraşmayın. Nede olsa siz ne kadar uğraşırsınız uğraşın o İtem yoldan geçmekte olan birisinin kestiği tek slotla o şanslı kişiye düşecek.
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

ksamet yazdı: 19 May 2021 17:27 Karaköyde İtem kasmak tamamen saçmalık. İlk çıktığında çok güzel itemler veriyordu fakat şimdi hiç bir şey vermiyor. Benim gibi saatlerce slot keserek İtem düşürüp para kasan bir adam bile artık ümidini kesti. Bence sizde fazla uğraşmayın. Nede olsa siz ne kadar uğraşırsınız uğraşın o İtem yoldan geçmekte olan birisinin kestiği tek slotla o şanslı kişiye düşecek.
Katılıyorum, en son dün inat ettim. Yaklaşık 13 saat boyunca tank ile fanatik topladım y2 ile kestim. 2 dakikada 26 tane fanatik, varın siz hesaplayın kestiğim fanatik sayısını... 2 tane kadın şifa için pantolon düştü. Onların da 2 T 'ye alıcısı çıkmaz. Bu oyun item kasmak için uygun bir oyun değil. Açıkçası şans eseri maden alışverişi yapmak için hortlaktan bankaya geçerken kestiğimiz fanatikten güzel takı düşmüştü. Ben de ona güvenerek karakterlerimi Anka'ya taşımıştım fakat boşuna taşımışım. Bu sabah tekrar köşke geçtim. Bir daha item kasmaya tövbe :) Dün gerçekten sinirlerim bozuldu.

Büyük ihtimalle Karaköy ilk geldiğinde, düşen isteme verilen rastgele sayının mod 100 ünü alıyorlardı. Eğer 1 gelirse çift efsunlu , 2-3-4-5-6-7 gelirse tek efsunlu , kalan sayılarda da efsunsuz İrem atıyordu. Yani çift efsunlu item düşürmek için şansımız %1 'di.. Yüz fanatik kestiğinizde ortalama 1 tane çift efsunlu item düşürüyorduk. 100 fanatikte ortalama 6 tane de tek efsunlu item düşüyordu.

Şimdi ise bu ihtimali 10 bin de 1 e çekmişler. Dolayısıyla sabaha kadar kessek de düşmüyor
Eminönü: onix - onixx - oonix