Huzur Bozan Tipler

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
olden
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Fırst Class

Huzur Bozan Tipler

Mesaj gönderen olden »

5 Gündür veya daha uzun süredir. Karaköy-Büyük büyücü otopark arasında sürekli dolaşıp sürekli chat yaparak insanları trolleyen sinirini [Düzenlendi]/ karekterlerinden sunucu olarak rahatsızlık duyuyoruz ve yetkililerden gerekli işlemlerin yapılmasını istiyoruz.

Büyük büyücü 2 grup veya tek grup kesilip sıra beklendiği anda usta fanatiği getirip sürekli afk karekterleri öldürtüyorlar. ''Delili video olarak eklenecektir''

Gbz kesilirken veya kesilmesi için beklenirken geçtikleri sırada tesla açıp slotları afk karekterlerin üzerine çekip öldürtüyorlar.

İçinde olmadıkları her konuya yorum yapıp sınırları zorlayacak biçimde sürekli rahatsızlık veriyorlar.

Bunlar benim gözleyip aktardıklarım, rahatsızlık duyan arkadaşların konu altında bize destek olacaklarından eminim.

Bir an önce yetkilerden oyunun genel huzuru açısından gereğinin yapılmasını istiyoruz.
En son AhiEvran tarafından 11 May 2021 00:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Karakter adı kaldırıldı
FIRSTCLASS LONCA BAŞKANI
Kullanıcı avatarı
MyNickMOSBY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Huzur Bozan Tipler

Mesaj gönderen MyNickMOSBY »

Yaklaşık bir haftadır sürekli büyük büyücü bossun önünde karşılaşıyorum bu ikiliyle kesim sırasında ve öncesinde sürekli usta fanatikleri kitleyip patlamasına neden oluyorlar. Kesimleri sabote ederek insanların emekleriyle oynuyorlar.
Çok basitmişçesine emeklerimizle dalga geçiyorlar, anlamıyorum kaç kere sordum neden yapıyorsunuz ve bundan neden keyif alıyorsunuz diye adamların umrunda değil yeterki sabote edelim kafasındalar.
Yetkililierin bu ikiliyle igililenmesini rica ediyorum. Gerçekten insan sabrını zorluyorlar. Ramazan ayındayız ağzımızdan küfür çıkmaması içinde özen gösteriyoruz ama velhasıl buna uğraşıyorlar.
Kullanıcı avatarı
olden
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen olden »

MyNickMOSBY yazdı: 11 May 2021 00:17 Yaklaşık bir haftadır sürekli büyük büyücü bossun önünde karşılaşıyorum bu ikiliyle kesim sırasında ve öncesinde sürekli usta fanatikleri kitleyip patlamasına neden oluyorlar. Kesimleri sabote ederek insanların emekleriyle oynuyorlar.
Çok basitmişçesine emeklerimizle dalga geçiyorlar, anlamıyorum kaç kere sordum neden yapıyorsunuz ve bundan neden keyif alıyorsunuz diye adamların umrunda değil yeterki sabote edelim kafasındalar.
Yetkililierin bu ikiliyle igililenmesini rica ediyorum. Gerçekten insan sabrını zorluyorlar. Ramazan ayındayız ağzımızdan küfür çıkmaması içinde özen gösteriyoruz ama velhasıl buna uğraşıyorlar.
Sizin de bizzat öldüğünüz videoyu çok kısa süre içinde desteğe ve konu altında paylaşacağız.
FIRSTCLASS LONCA BAŞKANI
Kullanıcı avatarı
olden
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen olden »

[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=TrgsGc7j-RI[/YouTube] İlgili şahıslar kesim sırasında ve öncesinde net bir şekilde kasti olarak öldürdükleri gözüküyor.
FIRSTCLASS LONCA BAŞKANI
Teamstar1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Teamstar1 »

Artık böyle insanlar yüzünden oyuna girip boss kesimi yapasımız gelmiyor ve bunun gibi bir kaç tipte hakirde slotlara zihin atarak slotları sıraya koymamızı ve kesmemize engel oluyorlar yetkililer lütfen artık bi açıklık getirin konuya
neferdondu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen neferdondu »

GBZ kesimine hazırlanan grupları teslayla slot çekerek öldürtüyor. Destek ekibi canı 90 altında olmayan bossların kaçırılmasına izin veriyor hatta hakirde uzaktan ayı salıp bomba düşüren insanlara destek veriyor. Böyle bir destek ekibi bu ikiliye tapar sonuçta oyundaki huzuru bozan tipler.
Teamstar1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Bossların item atmaması ve kesimlerde huzur bozan insanlar

Mesaj gönderen Teamstar1 »

Bossların item atma oranı çok düşük kesildiğinde torba atmıyor atsa bile reçete atıyor ve herşeyden önemlisi kesim sırasında slot patlatan slota zihin atan hakirde hayvan gönderen şifalar kesime engel oluyor yöneticiler aceba konuyla ilgilenebilirler mi ? Sonuçta emek söz konusu ortada
mikrocip
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen mikrocip »

Dayımı kimseye yedirtmem. Onun amacı kötülük yapmak yada engel olmak değil, sizi daha zor şartlara alıştırmaktır. Sancaktan selamlar.
banker
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen banker »

[Düzenlendi]...sabahın 5 inde hortlakta ks atıyorlar, öldürdükleri adam gelene kadar da hortlak boş isteyen alsın deyip sırayı başkasına veriyorlar. Gelen kişi ile de başımızı derde sokuyorlar.
En son Borgia tarafından 11 May 2021 08:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Karakter adı silindi.
Kullanıcı avatarı
olden
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen olden »

neferdondu yazdı: 11 May 2021 00:55 GBZ kesimine hazırlanan grupları teslayla slot çekerek öldürtüyor. Destek ekibi canı 90 altında olmayan bossların kaçırılmasına izin veriyor hatta hakirde uzaktan ayı salıp bomba düşüren insanlara destek veriyor. Böyle bir destek ekibi bu ikiliye tapar sonuçta oyundaki huzuru bozan tipler.
Haklısın :rage: :rage:
FIRSTCLASS LONCA BAŞKANI