savaşcı soru

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
nirvanx235
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

savaşcı soru

Mesaj gönderen nirvanx235 »

zihin toplama 3 tılsımı ofans 3 veya sakınma 3 yerine kullanılır mı ne kadar iş yapıyor bu tılsım 120 130t para vermeye değer mi kısacası
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: savaşcı soru

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Ws atıyor isen ya da savaşıyor isen... fizikten kırılan zırhını 15 puan zihin toplama ile büyü etkilerini kaldırırsan kırılan zırhını bir nevi tamir etmiş oluyorsun...Yani 71 olan zırhını büyü bozarak 50 lerden hatta 20 lerden 71 e tekrar duzeltiyorsun ve aldığın fiziksel hasar düşüyor ki yanında def 1 mavi tılsımlı kombine et.
Kısmen ben sakınma 3 kullanmıyorum bir farkını göremedim çünkü zırh efsunlu eşya yok! Denedim inaninki takıp takmamak arasında bir fark yok. Simdi of3 ile sakınma 3 tuhaf! Defansif mi olacaksın ofansif mi?
Defansif savaşçıların büyücüler için 25 seviyelik 70 menzilli tabanca kullanması çok avantajlı ve cifteden daha seri vuruyor. Çifte 3 saniyede 1,25 lik olan 2 saniye de 1. Hasar farkı en fazla 1k.
Savaşçı savaşçı düellosu her zaman şahsi fikrim denk güçte isen şansa bağlı. (Iska ,kritik)
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: savaşcı soru

Mesaj gönderen Jimyosef »

Ofans 3 le zihin toplamayı kıyaslamak olmaz of 3 her zaman iş görür