beyazköşkk Sorunu

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
kaptanpuroxx
İskele Babası
İskele Babası

beyazköşkk Sorunu

Mesaj gönderen kaptanpuroxx »

Göster
Resim beyazköşk sunucusunda bi sorun var çözemiyorum sizdede aynı şey oluyormu karekter ekranına girerken donup kalıyor nasıl çözülür bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

file:///C:/Users/admin/Documents/Bandicam/bandicam%202021-04-23%2017-47-37-241.jpg
Kullanıcı avatarı
HeaDSHoT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Re: beyazköşkk Sorunu

Mesaj gönderen HeaDSHoT »

Bir mobilsorun klasiği. Kasayı fırlatsaydın karde$
Göster
Resim
Resim
Resim
# Üşüyoruz Alicik reyiz :( #
Winter is coming for IKV.
eaqLe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen eaqLe »

yani hem admin hem de puro olan birinin resimdeki hatayı çözmesini beklerdim ama insanlık halidir yardımcı olayım. Şimdi kanka macOS kurman gerekli bilgisayarına bunun için de öncelikle sana bir 700mb cd lazım. Princo yada verbatim alabilirsin, verbatim almanı öneririm yada princo da alıp ikisini üst üste alt alta koyarak 1.4 gb hem windows hem macOS yazarsın ikisini de aynı anda kurarsın kanka.

çözüm macOS kurmak kanka ama verbatim'den kurarsan daha kolay çözebilirsin olayı ama ben puroyum ayrıca da adminim diyosan princo'dan kurarsın.

zaten hard bro'lar bu şekilde yapar kardeşim. hey hey hey what's happening ikv forum kaptain puro admin back in business actually always in business. ye man
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Evet karakter ekranına girerken donma sorunu bende de var. Bazen 3-4 kez çık gir yapmak zorunda kalıyorum. Zaten 3-4 saniye boyunca ilerleme olmazsa beklemenin anlamı yok. Çıkıp tekrar girmek gerek.
Eminönü: onix - onixx - oonix