Adaletsizlik

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ALPAGO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Adaletsizlik

Mesaj gönderen ALPAGO »

Yıllarımı vermiştim bu oyuna,bıraktım sonra eşim devraldı bayrağı devam etti baldızımla beraber,eskiler bilir nick i Wasp tı,kansere yakalandı tedavi sürecinde bile hep oyundaydı burda tedavi oluyordu sanki zevk alıyordu ikv de olmaktan ta ki ne zaman oyunun tadı kaçtı sahte bonolar,en değersiz materyallerin bile uçtuğunu söylerdi ve dolandırıldı emek verdiği çarından tılsımları birikimi çalındı kahroldu siber suçlar birimine müraacat etti,savcılığa gitti sonuç yoktu ve hastalığı tekrar nüksedince hastanede yatarken,evet aşkım çarını soyan bulundu oyun yönetimi eşyalarını çarına geri koymuş dedim mutlu olmuştu, 13.11.2020 de ışıklar içinde uyusun yaradanına yürüdü,Şimdi Konu Şu ; amacım duygu sömürüsü yapmak değil bu oyunu başta yönetim batırdı ciddi önlemler almıyarak Tek ve Güzel bir Türk mmorgp oyununu mahfettiler benim zamanımda en yüksek level 29 du ki oyunun,Dostluğun,beraberliğin en güzel zamanlarıydı tek derdimiz JeetLee nick arkadaşımızın içip,içip gelip sunumda küfürlü sataşmalarıydı,Oyuna her gelişme geldikçe oyuncular sevinmiş olabilir ama yönetim oyunu sabote etti 29 dan 39 olduk çarşı giysilerin yerini alman aldı,yeraltı açıldı(oyunu bıraktım) level 49 oldu alman giysilerde çöp oldu Bölgeler açıldı çemberlitaş
eşim oynarken arada izliyorum ne güzel dayanışma gruplar bölgeye giriyor,tek giremezsin ne güzel oyuncu ister istemez diğer oyuncularla beraberlik içinde ve güzel itemler oyun harika tekrar geri dönesim geldi sonra karaköy geldi oyunun sonu geldi,birlik beraberlik bitti,materyaller deli para edince kopya bonolar,kopya materyaller türedi kimin suçu? resmen yönetim oyunu geliştireyim derken sabote etti.Sözlerimi bitirirken beni arkadaşlarımdan değil eşim ile arkadaşlık yapan ve son yıllarını onların saygısını kazanan kişilere teşekkürü bir borç bilirim listesinden bazı isimler,Monster,çukurovaateşi,Sobhack,Farjad,Karakol,Kargu,İfedix,RuBBer,cherina,Zalım,Lastworld,Neferian,Sonsuztürk
bu arada BlackDesert oyununda eşimin nick yaşatıyorum gelen olursa yardımım sonsuz olur,Orda Nick Blackwasp saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
xsedanterx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Adaletsizlik

Mesaj gönderen xsedanterx »

Allah rahmet eylesin, özelden yazışıyorduk oyunda çok üzüldüm şuan allah sabır versin sizlere, mekanı cennet olsun....
Ateş, kış meyvesidir....
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Allah rahmet eylesin arkadaşım, mekanı cennet olsun inşallah.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

Basın sağolsun gerçekten oyunda düzgün olan insanlara denk gelince bırakmamak gerekiyo o 29 seviye zamanları hala benim de burnumda tütüyo keske o günlere dönebilsek ve sevdiklerimizle bu guzel oyunda zaman geçirebilsek , bundan sonra oyun güzelleşir mi bilemem ama bu oyun bana çok güzel duygular yaşattı hatta suanki bende katkısı yadsınamaz derecesindedir. Rüyalarıma girerdi devamlı ölürdüm vs vs tüm o kötü insanlara rağmen , oyunun günümüz teknolojisine ulasamamasina rağmen , her şeye rağmen iyi ki varsın ikv
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Allah rahmet eylesin kardeşim, Başınız sağolsun
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CIZIK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Bedr-in Aslanları

Mesaj gönderen CIZIK »

Başın sağolsun.
29 varken huzurluyduk teşkilat küçük bir köy ortamı gibiydi herkez birbirini tanır kimin ne oldugunu bilirdi eldeki anı yaşamak paylaşmak yerine çoğumuz daha iyi olacak hayaliyle yarınları bekledi 39 derken 49 geldi rekabet oldu insanlar birbirinin sahip olduklarına göz koymaya başladı halbuki bunlar paylaşılabilecek şeylerdi 1m lik krip 20m ,2m menekşe oldu sana 40m açgözlülük bu ya oyuna yeni başlayanın elindeki 2 maden için hesaplarını patlatanlarmı dersin? 1 klan parası için ana avrat sövenlermi?

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak." Bu değiş size bir şeyleri çağrıştırıyormu? işte size özlemini çektiğiniz yarınlar tadını çıkarın :rage:
Resim
leones non capit muscas
Kullanıcı avatarı
xsedanterx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xsedanterx »

Bana kalırsa oyunun giriş, gelişme ve sonuç kısmında olanlar aslında bu güncel hayatın prototipi...yavaş yavaş yok olucaz ecel gibi...gelecek günlerin özleminin içeriğinde herkesin içinde yatan hırsız çıktı, yalan dünyanın üç kuruşuna tamah eden şuursuzları patlak verdi ciddi bir komedi...ama bu tablonun tedavisi maalesef mümkün değil bile isteye asıldı kendi bacakları çaresiz.. eski günlere, geçen vakitlere selam olsun çizo başkan. ::))
Ateş, kış meyvesidir....
Kullanıcı avatarı
uLeMaII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen uLeMaII »

Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun.
Güzel zamanlardı... özlemle hatırlanan ama hayat...
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ
uLeMa
KADI
<Estergon Ailesi>

Sen hala burada mısın ?
Tek yapman geren Alt+F4 akabinde hayatın da elle tutulur bir şeyler yap sonrası Allah Kerim.