Şifacı kudret sorunu Hk.

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
fatihgmx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Şifacı kudret sorunu Hk.

Mesaj gönderen fatihgmx »

Merhaba oyuna yeni başladım o yüzden merakımı mazur görün. Şifacı karakterini kasmaya çalışıyorum. Şuan 39 seviyeye varabildim eğer yardım almasam muhtemelen 30 da filan karakteri silmiştim. yetenekleri asit zehir gazap ve meditasyona veriyorum elimde silah olarak 25 levelde görevden gelen şey var.
Sorun şu yaratığa zehir atıyorum sonra hem elimdeki ile hemde asit atarak hasar çıkartmaya çalışıyorum.zehir %15 asit saldırısı ise %9 kudret maliyeti var. Kendi seviyemde bir hedefe daldigim zaman mana bitene kadar zehir asit atarken aynı anda otomatik atakta yapıyorum. Bir büyücü çok düşük kudret tüketimi yaparken şifacı 1 yaratığı bile kudreti bitmeden kesemiyor. 2 hedef saldirdiysa tam bir eziyet durumu söz konusu. 40 olup çağrı yeteneğini kullandığında bu durum düzelir diye ümit etsemde hasar ne çıkartır bilmiyorum.
Artık tek başıma görev yapma şansım yok diye düşünüyorum ve tecrübeli arkadaşlardan seviye kasma konusunda tavsiye bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Noter
İskele Babası
İskele Babası

Re: Şifacı kudret sorunu Hk.

Mesaj gönderen Noter »

Şifacı tek kasmaz genelde.
Şifacı büyülerle grup olur büyüye can desteği verir büyü oturup can doldurmakla uğraşmaz.
Büyü arkadaşın varsa rahat kasarsın.
Kasması en zor sınıf şifadır arkadaşın yoksa.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

gerekli eşyalara sahip olmadıkça zehir ve asit yeteneklerinin hiçbir işlevi yok. mümkün olduğunca gruplaşarak seviye kasman gerekecek. bu olay karaköyde daha da zorlayıcı boyuta çıkıyor ama bir avantajı tek başına da bir büyücü karaköyde seri kesim yapamıyor. grup çalışması yaptığın durumda her tarafa avantaj sağlanıyor. şimdiden kolay gelsin.
yeraltında tek kasılacaksan çağrı yeteneğine puan verip cin tayfasında kasılabilirsin. ama bu iş fazla fazla vakit alır ve meranda hiçbir şey yapamazsın.

kısacası dediğin gibi tek başına kasılamazsın.
Hizliadam
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Hizliadam »

Şifacı kasılması en zor ama dizilmesi en kolay sınıftır. Her grupta kolayca yer bulabilirsin ve biraz şansın varsa diğer sınıflara göre çok daha hızlı itemlerini tamamlayabilirsin. Tek kasılman imkansız gibi bir şey büyücülere, savaşçılara destek vererek birlikte kasılmanız gerek. Sabırlı olup bir şekilde 59 olmaya bak gerisi kolay.
fatihgmx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen fatihgmx »

Çağrı yeteneğini 15yapip siteden güçlendirme alsam kangal in ustune ne kadar hasar verir bilginiz var mı?
Kullanıcı avatarı
AnakinLandWalker
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AnakinLandWalker »

Boşuna para harcama 59 olmadan. Her türlü sınıftan 2 ya da 3 sefer kasmış bir insan olarak, eş dost olmadan kasmak işkenceydi. Yıldırım 2 tılsımı olan bir arkadaşın varsa 2 ya da 3 gün içinde 59a atabilirsin uygun slotları keserek. Önce 59 ol sonra yatırım yap.