Oyunun Direnişi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Oyunun Direnişi

Mesaj gönderen Healing45 »

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar. Şuanda Gözlemlediğim Kadarı İle İkv Nin TT'den Destek Almıyor Ve Ona Rağmen Bizler Sayesinde Bu Oyun Ayakta Kalıyor İşin Doğrusu Ve Tek Bilinen Tarafı Bu Lakin İşin Birde Bilinmeyen Konusulmayan Kısımlarına Deyinmek İstedim İstanbul Kıyamet Vakti Die Bir YouTube Kanalı Mevcut Bunu Görenleriniz Varmı ? Evet Cok az 86 Kısı Modaratör Takımıda Oyun İçin Bizler Gibi Çok Çaba Sarf Ediyorlar. Adamlar Sosyal Medyadan Faydalanmaya Basladılar. Bakın Instagram Da Sayfa Actılar. YouTube'de Paylaşım yapyorlar Sanıyomusunuz Kı Para Kazanmak Icın Yapıyorlar Adamlar IP için bile para verıyorlar Sizler Nasıl Plus Alıyor İseniz Onlarda Statik IP alıyolar. Sırf Bizler 1 gram daha zevk alalım dıe Oyun Ayakta Dursun Die Adamlar İŞİNDEN, EŞİNDEN,ÇOÇUĞUNDAN,SEVGİLİSİNDEN vakit ayırıp Bizlerle Uğraşıyor Sabahın 4 ünde
[ GM ]AhiEvran Etkinliğin Takvimini Oluşturmuş :) İnanabılyomusunuz Hangınız Sabah 4'Lere Kadar Bunla Uğraşır ?
GM Ler Cok Egoist Miş :) Siz Hiç 1 Seferde Fısılda Kısmının 20 Yi aşkın Msjın Birden Geldiğine Şahıt Oldunuzmu :) Nasıl Cvb Verebilirsnz Ancak Aralarından Cidden Cevaplanacak Sorulara Cvb Vereblirler Neden Cunku Çok Soru var ve Çoğu ''AYNI SORU''
Ha Bu Durumu Kendınız Yaşamak İsterseniz Bolgeden 1 tılsımın Ederinden Yarısını Yazın Satılık Yazın Ve Anlayın :) :) :) Msj Kutucugunu Gelelim Bloklanan Hesaplara Arkadaşlar Gmler Empati Yapmaz İşleri Gereğince duz olarak bakar Konuya Bir Blok Atılmadan önce Cok Kez Gözden Geçirilir Ve Üstlerinin Bilgisi Dahilinde Blok atılır Kesinlikle Onay Verilmedikçe Blok Atamazlar
Bu sebeple Sizlere Tavsiyem Sadece Gerçekten ''HAKSIZ'' Blok Alanlar Derdini Ceza İtiraza Bildirsin Diğerleri Kesınlikle O topa girmeyin :))) En azından Ceza İtiraz Daha Hızlı Destek Sağlamasını İstiyo İseniz Suçlu İken İtiraz Etmeyiniz

:))!!!!! İYİ FORUMLAR !!!!! :))
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Re: Oyunun Direnişi

Mesaj gönderen Plafect00 »

Katılıyorum çok yükleniyorlar. Bu kadar uğraşıp buna rağmen bu denli hakarete maruz kalmak. Ben yapamazdım, takdir ediyorum.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Plafect00 yazdı: 19 Oca 2021 20:04 Katılıyorum çok yükleniyorlar. Bu kadar uğraşıp buna rağmen bu denli hakarete maruz kalmak. Ben yapamazdım, takdir ediyorum.
''AZDA'' Olsa Yonetim Ekibinin Yapıpta Yazmak İstedikleri Şeyleri Ben YAZMAK İstedim Çünkü Cidden Bazen Empati Gerekiyor..!
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Haklı olabilirsin ama GM'lerin yaptığı fedakarlık var olan oyunun devam edebilmesini sağlıyor. Gönül isterdi ki oyun da bize yenilikler sunsun. İnsanlar muhatap olarak gördükleri tek kişi onlar olduğu için onlara tepki gösteriyor doğal olarak.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

TOLGARDA yazdı: 19 Oca 2021 20:41 Haklı olabilirsin ama GM'lerin yaptığı fedakarlık var olan oyunun devam edebilmesini sağlıyor. Gönül isterdi ki oyun da bize yenilikler sunsun. İnsanlar muhatap olarak gördükleri tek kişi onlar olduğu için onlara tepki gösteriyor doğal olarak.
Tek Bişe Sölicem Hak Vericeksin :) Bir İşte Çalışıp Yorulup Eve Gelip O dolu Kafayla Bunlardan Daha fazlasını Yaparm Dersen Cidden Konusalm Nihat Beyle Senı Alsınlar Kanka :)
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Healing45 yazdı: 19 Oca 2021 20:47
TOLGARDA yazdı: 19 Oca 2021 20:41 Haklı olabilirsin ama GM'lerin yaptığı fedakarlık var olan oyunun devam edebilmesini sağlıyor. Gönül isterdi ki oyun da bize yenilikler sunsun. İnsanlar muhatap olarak gördükleri tek kişi onlar olduğu için onlara tepki gösteriyor doğal olarak.
Tek Bişe Sölicem Hak Vericeksin :) Bir İşte Çalışıp Yorulup Eve Gelip O dolu Kafayla Bunlardan Daha fazlasını Yaparm Dersen Cidden Konusalm Nihat Beyle Senı Alsınlar Kanka :)
Beni almasınlar da Nihat Bey'le konuşma kısmına varım ':)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

TOLGARDA yazdı: 19 Oca 2021 20:48
Healing45 yazdı: 19 Oca 2021 20:47
Beni almasınlar da Nihat Bey'le konuşma kısmına varım ':)
Bu Konu İçin Uğraş Sarfedicem Söz :) Saygı Değer Nihat Bey De Bizlerin Ricasını Kırmaz Buna ''EMİNİM'' :)
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

fazladan gönüllü alabilirlerdi
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

4thEspada yazdı: 20 Oca 2021 10:43 fazladan gönüllü alabilirlerdi
Şuanda Alım Yapsalar Eminim Çok Sayıda Talep Ve Cidden Bu işi Yapabilcek İnsan Cok Ama Almıyorlar :) Yapcak Bişi YOK
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Roots
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Roots »

Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Ufakta olsa bazı detayları görebilmek, empati yapabilmek ve idrak edebilmek gerekiyor. Konuyu açan arkadaş bunları yapmışa benziyor. "Perdenin ardındakiler", bu efsanenin görünmez gerçek kahramanlarıdır. :relaxed: