Bayterapi'nin Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Bayterapi'nin Günlüğü

Mesaj gönderen BayTerapi »

Merhabalar Bayterapi'nin günlüğü;

Bu günlüğün açılması için çok direttim. Hatta 2 sene önce bu işe atılmak istediğim de elim kolum bağlandı ve devam etmeme kararı almıştım. Ama şimdi karşınıza çıkıyorum, sanırım kendime güvenim arttı.

Her sayfası okuduğunuza değecek gibi inanılmaz yürekli bir cümle kurmak istemiyorum desem de şu an kurdum.

Sanırım kapanış yapmam lazım artık...

İyi okumalar. Canınızın sıkıldığın da bakındığınız, öyle çok da sihirbazlık beklemeyeceğiniz bir serüven olsun.. Ha kim bilir belki ilham gelir.

Acemiyim, acemi!!!
kedi
Alidurna
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Bayterapi'nin Günlüğü

Mesaj gönderen Alidurna »

Şimdiden başarılar
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Hayırlı uğurlu olsun :relieved:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Resim

Selam günlük, ve selam değerli İKV severler...

Resim

Güne boss kesimiyle başladım. Bana lazım olan ''Cilveli Ayakkabı''yı atmamakta ısrarcı olan ''GBZ'' beni yeniden reçete ile karşıladı. ''Anu Asa'' bilmem para eder mi ki ?

Resim

2 gün önce ''FazılSarrafoğlu'' yani nam-ı diğer ''Plafect'' beyefendiye elimde şöyle bir reçete bulundurduğumu söyledim. Kendisi bu reçeteyi üretmemde ısrarcı oldu ve başladık malzeme toplamaya...

Resim

Ve evet çok kolay bir şekilde ürettik. Fakat elimde patladı diyebilirim, aslında ucuz bir üretim oldu fakat 2 gün boyunca bölgeye yansıttığım bu silaha 1 defa bile özel mesaj gelmedi. Şöyle buyurun nasıl bir silah bir de sizin görüşlerinizi alalım diyorum...

Resim

Birinci hedefim olan ''Cilveli Asa'' için materyal ve item satışları yapmaya başladım. Elimde kolye ve yüzük tek efsun Mazhar Osman takılar vardı ve cüzi bir miktara elden çıkardım. Küçük de olsa etkili satışlar, hele ki benim için.

Resim

FazılSarrafoğlu ile parça parça alışverişlerimiz oldu. (Kendisi kıyak geçti) çaktırmayın işime geldi.

Resim

Gibi, gibi...

Resim

Ama bundan sonra onunla alışveriş yapmayacağım sanırım. Neden mi ? çünkü destek atıyor diyenler olabilir ki sanırım öyle oldu ama olmayacak bir daha. :') :')

Günlüğün ilk bölümü böylece bitti. İleri ki zamanlar da daha fazla içerik sunabileceğimi düşünüyorum.

Tekrar görüşürüz günlük... O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

sayın BayTerapi siz zaten yazmakta çok geç kaldınız. umarım arayı kapatırsınız : )) .
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Cankurtarann yazdı: 26 Oca 2021 20:21 sayın BayTerapi siz zaten yazmakta çok geç kaldınız. umarım arayı kapatırsınız : )) .
Teşekkür ederim. Şu aralar sık giremediğim için malzeme çıkmadı ama devam edecek. tubikontinyud
kedi
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Güne mutlu bir şekilde başladım. Cilveli ayakkabı düştü ve çok mutluyum. :heart_eyes:

Resim

Bu arada bir yandan savaşçı karakter dizmeye başladım. ''Şifacı olarak en fazla ne yapılabilir ki ?'' diyerekten. Şimdi diyeceksiniz Metalci ne alaka terapi kardeş. Oğuz Kağan zırh üretme kararı aldığım için sırf satış olsun diyerekten ürettim ve hala elimde alıcı varsa yazabilir (Parlatma Hastalarına)

Resim

Oğuz Kağan zırh demiştik. Malzeme toplamaya ufaktan başladım.

Resim

Resim

Resim

Bu arada kendime ''Bor Tomruk Yaran'' aldım 14t verdim sizce iyi bir fiyat mı ? arkadaşlarım lantan neden almadı diye dövüyordu beni ama çok pahalı geldi ya.

Resim

Şansım varmış ki Oğuz Kağan ayakkabı aldım O:-)

Resim

Umarım Oğuz Kağan zırhı bir an önce üretirim. İyi günler :heart_eyes: :hand_splayed: :hand_splayed:

Resim
kedi
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Selamlar sizi kendi adıma çok mutlu olduğum bir kare ile buluşturuyorum. Sonun da zırhımı bastım. :heart_eyes: :heart_eyes:

Resim

Şansım varmış ilk turda Afrikalı pantolon düşürdüm :clap:

Resim

Başka da bir şey olmadı aslında. Yakında of23 almayı planlıyorum. Ufaktan tılsım işine girmem lazım. :relieved:

Bu arada ''Plafect'' arkadaşımızın yaptığı taktik çok hoşuma gitti. Met 21 tılsımlarını biriktirip, Eminönü sunucusunda bolca satabilirim :D
kedi
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Oğuz kağan Zırhın ve Afrikalı Scipio Pantolonun hayırlı olsun dostum, bol kazançlar ;)
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Fazlı hala kulaklarını çınlatıyor mu Murat :D
Resim