SAVAŞÇI HK.

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
karacin
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: İslam Ailesi

SAVAŞÇI HK.

Mesaj gönderen karacin »

Karaköy geldikten buyana savaşçı oynamadım oynamak istiyorum o yüzden üretim yapıcam ilk önce zırhmı mantıklı olur kılıçmı yardımcı olurmusunuz
eskiye özlem
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Re: SAVAŞÇI HK.

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Önce zırh
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

önce besmele sonra pusat
Kullanıcı avatarı
karacin
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İslam Ailesi

Mesaj gönderen karacin »

:grimacing: :grimacing:
eskiye özlem
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

karacin yazdı: 02 Oca 2021 19:03 Karaköy geldikten buyana savaşçı oynamadım oynamak istiyorum o yüzden üretim yapıcam ilk önce zırhmı mantıklı olur kılıçmı yardımcı olurmusunuz
Ofans olacak isen kılıç defans olacak isen yıldız balta.tank olacak isen Afrikalı zırh.
Savaşçı büyücü ya da şifacı gibi değildir ki. Önce tercihinizi yapmanız lazım.
Kullanıcı avatarı
Legendhunter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Hunters

Mesaj gönderen Legendhunter »

karacin yazdı: 02 Oca 2021 19:03 Karaköy geldikten buyana savaşçı oynamadım oynamak istiyorum o yüzden üretim yapıcam ilk önce zırhmı mantıklı olur kılıçmı yardımcı olurmusunuz
Oğuz kılıç üretmen bence gereksiz verdiği hasar bakımından, ofansif oynamayı tercih edeceksen oğuz zırh ve lantan tomruk alıp parlatman tılsımlar haricinde yeterli olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ben zırh diyorum, silah olarak bir süre idare edersin düşenlerle ya da görev itemleriyle
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Karadenizxchaqal
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Karadenizxchaqal »

Bende savaşcımı 53 ten 59 a kasıp, sonrada africalı zırh basıp boss girmeyi düşünüyorum. Peki elimde hangi item takılı olsa yeterli olur boss kesimi için?
Resim
Kullanıcı avatarı
Legendhunter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Hunters

Mesaj gönderen Legendhunter »

Karadenizxchaqal yazdı: 04 Oca 2021 22:30 Bende savaşcımı 53 ten 59 a kasıp, sonrada africalı zırh basıp boss girmeyi düşünüyorum. Peki elimde hangi item takılı olsa yeterli olur boss kesimi için?
Afrikalı basmana gerek yok para israfı olur boss kesmek için basacaksan. Mavi tek item redaktör pant ceket vs alsan yeter. Bu olay sadece büyük büyücü için farklı onun için bu itemlerden 2 tanesinin redaktör teresa veya demirkol terasa olması lazım asit direncinin 300 küsürlere çıkıp şifacının direç açmasıyla 600 olabilmesi için.
Resim
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Legendhunter yazdı: 04 Oca 2021 23:06
Karadenizxchaqal yazdı: 04 Oca 2021 22:30 Bende savaşcımı 53 ten 59 a kasıp, sonrada africalı zırh basıp boss girmeyi düşünüyorum. Peki elimde hangi item takılı olsa yeterli olur boss kesimi için?
Afrikalı basmana gerek yok para israfı olur boss kesmek için basacaksan. Mavi tek item redaktör pant ceket vs alsan yeter. Bu olay sadece büyük büyücü için farklı onun için bu itemlerden 2 tanesinin redaktör teresa veya demirkol terasa olması lazım asit direncinin 300 küsürlere çıkıp şifacının direç açmasıyla 600 olabilmesi için.
Afrikalı setin yanında Afrikalı zırh boss kesimi haricinde def ws def te de kullanılır. Ve ayrıca maden toplarken bile 59 lantan zirh ile aynı zırh puanına sahip olmasından savunma ve kritik zirih efsunu ile rahat bir oynayış sergiler. Kısacası para israfı değil 😊