Her gün saat 22.00 de Teşkilat etkinliği

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ikvkalbimizde
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Her gün saat 22.00 de Teşkilat etkinliği

Mesaj gönderen ikvkalbimizde »

Elimizden geldiğince her gün teşkilat adına etkinlik düzenlemeye karar verdik cuma günü saat 22.00 da eminönü bankada toplanarak ilk uygulamayı yola koyduk teşkilat sunucusunu canlandırmak için eski oyuncular olarak elimizden geleni yapamayı planlıyoruz biliyorsunuz ki eminönü ve beyazköşk sunucularında büyük yığılma var plus paket sahibi bile girmekte zorlanıyor eski karakterlerinizi açın gelin her gün belirli saatlerde nostalji yapalım Sıradaki etkinlik Cumartesi: 26.12.2020 İlk ısınmak adına Kenan kesimi yapıyoruz sen de gel birlikte yapalım :)

İlk Etkinlikten görüntüler:
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ADA

Re: Her gün saat 22.00 de Teşkilat etkinliği

Mesaj gönderen Kino »

ikvkalbimizde yazdı: 25 Ara 2020 22:56 Elimizden geldiğince her gün teşkilat adına etkinlik düzenlemeye karar verdik cuma günü saat 22.00 da eminönü bankada toplanarak ilk uygulamayı yola koyduk teşkilat sunucusunu canlandırmak için eski oyuncular olarak elimizden geleni yapamayı planlıyoruz biliyorsunuz ki eminönü ve beyazköşk sunucularında büyük yığılma var plus paket sahibi bile girmekte zorlanıyor eski karakterlerinizi açın gelin her gün belirli saatlerde nostalji yapalım Sıradaki etkinlik Cumartesi: 26.12.2020 İlk ısınmak adına Kenan kesimi yapıyoruz sen de gel birlikte yapalım :)

İlk Etkinlikten görüntüler:
Resim

Resim
Açıkça soylemek gerekiras ben bu kadar kişi bile beklemiyordum ama ben bir ışık gordüm ve bundan sonra sık sık bu sunucu için elimden geleni ve reklamı yapacağım. En azından her hafta yada her akşam 1 boss görevi yapsak ve boss gruplari kurabilirek ne mutlu derim. Şahsen karakterim kuvvetli değil ama daha güçlü karakteri olan arkadaşlarin da desteğini bekliyoruz.

Bu arada Sayin GM ler, arkadaşlar sizleri de orada gormek istiyorlar. Sizin varlığınız da ilgi cekici olacaktır...

O:-)
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü
delidirdeli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen delidirdeli »

Özlenen eski günler ve özlenen teşkilat sunucusu
Eskiden ne kadar güzeldi bu sunucu bu sunucuda başlamıştım oyuna uzun bir aradan sonra geriye döndüm ama oyuncular eskiden olduğu gibi yardım sever deildi karakurke 2 grup ile gittigimiz oyunda gaffara 5 kişi bulamamis başka sunucuda tekrar başladım
arena7759
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen arena7759 »

Teşkilatta 49 lvl tank-fizik-şifa grup bölgelerine yardıma gelinir iteminiz önemsiz maksat eski günleri hatırlayalım
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Güzel etkinlik olmuş sayı önemli değil ama katılım olmuş genede, devamı gelir inş
FARUKULUSOY
Resim
Resim