***TESKİLAT ETKİNLIĞI***

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ADA

***TESKİLAT ETKİNLIĞI***

Mesaj gönderen Kino »

Merhaba arkadaşlar. Teskilatı bir nebze de olsa hareketlendirmek için buradan bir etkinlik başlatıyorum. Her Cuma aksamı saat 22:00 da Teşkilat sunucusunda Çar'ı bulunan herkesi Eminönün'deki bankacının oraya davet ediyorum.

Burada kişi sayisinı arttirıp kişiler arası etkileşimi arttırip görevlere destek verecek kişi sayisinı arttirmak güzel bir etkinlik olacaktır. Eminönü gibi bir sunucuda plus üye olup oyuna girememenin işkencesini cekmektense Teskilat'ımızı kalkindirmak ta biz oyunseverlere düşüyor.

Beni Cuma akşamları saat 22:00'da bankacıda bulabilirsiniz...

Cumartesi aksamları ise sunucuya seslenirseniz b3n yine orada olacağım.

Lutfen Klan gozetmeden bu duruma önem verelim.
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü
Kullanıcı avatarı
MoNeSa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: ***TESKİLAT ETKİNLIĞI***

Mesaj gönderen MoNeSa »

Eminönü sunucusundaki ADA loncası mı teşkilata geçiş yaptı
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Selamlar;

Madem böyle bir düşünceniz var bizlerde sizleri desteklemek adına Ocak ayı itibari ile yeni etkinliğimizin startını Teşkilat sunucumuz üzerinden aktive edebiliriz. Ayrıca güncel etkinliklerimiz içerisinde yer alan ödül/lerin içerisinde yine revize ederek Teşkilat sunucumuza özel iyileştirme yapabiliriz.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

[GM]AhiEvran'da destek verdiğine göre Teşkilat'ta yeni başlayacak olan arkadaşlara hayırlı olsun :relaxed:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Kino »

AhiEvran yazdı: 22 Ara 2020 13:13 Selamlar;

Madem böyle bir düşünceniz var bizlerde sizleri desteklemek adına Ocak ayı itibari ile yeni etkinliğimizin startını Teşkilat sunucumuz üzerinden aktive edebiliriz. Ayrıca güncel etkinliklerimiz içerisinde yer alan ödül/lerin içerisinde yine revize ederek Teşkilat sunucumuza özel iyileştirme yapabiliriz.
Teşekkürler sayın yetkili. Benim sizden tek ricam Teşkilat sunucusundaki hu etkinliği ya da sizin yapabilecegijiz etkinlikleri cazip kılacak duyurular yapmanız. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
MyNickMOSBY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MyNickMOSBY »

Teşkilat'a dönüş yapmak isterim fakat bu sunucuda lag olayı çok fazla en az 1 saniye gecikme var.
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Kino »

MyNickMOSBY yazdı: 22 Ara 2020 14:35 Teşkilat'a dönüş yapmak isterim fakat bu sunucuda lag olayı çok fazla en az 1 saniye gecikme var.
Yani eminönünde hiç oynayamamaktan iyi gibi 😄
Kullanıcı avatarı
ikvkalbimizde
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ikvkalbimizde »

İşte beklediğim hareket bu saatlerde girmeme rağmen bomboş bir sunucuda gezmek gözlerimi dolduruyordu dolup taşan teşkilattan eser kalmaması beni üzmüştü etkinliğinize en önden katılım sağlayacağım umarım beklentinin üzerinde katılım olur ':)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Tam diyecektim ki madem öyle yönetim de destek için etkinlikleri bir sonraki ay burada yapsın. Yönetim bunu bu sefer benden önce düşünmüş.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Kino »

TOLGARDA yazdı: 22 Ara 2020 17:26

Tam diyecektim ki madem öyle yönetim de destek için etkinlikleri bir sonraki ay burada yapsın. Yönetim bunu bu sefer benden önce düşünmüş.

Eksikler görmemize rağmen hep beraber hareket edersek bu oyun daha iyiyerlere de gelebilir. Ben buna inanıyorum. Mümkünse bu etkinliği arkadaşlarımıza da bildirebilir miyiz? Bağlantı linkini whatsapp v.s. paylaşirsak herkesin haberi olabilir.