Beyazköşkte Yeniden

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Beyazköşkte Yeniden

Mesaj gönderen Zuvay »

Mevcut durumda çemberlitaş görevlerine devam etmemekteyiz. Son dönemlerdeki aktif oyuncu azalmasıyla beraber zar zor bir araya geliyoruz. Görevini yaptığımız halde karaköyde oynamayan çokta oyuncu olduğu için çember görevlerini yapmaktan bir nevi sıkıldık. Bu beklentiyle başlamak sizin için hayal kırıklığı olabilir. Bilginize...
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Göster
Zuvay yazdı: 18 Kas 2020 20:39 Mevcut durumda çemberlitaş görevlerine devam etmemekteyiz. Son dönemlerdeki aktif oyuncu azalmasıyla beraber zar zor bir araya geliyoruz. Görevini yaptığımız halde karaköyde oynamayan çokta oyuncu olduğu için çember görevlerini yapmaktan bir nevi sıkıldık. Bu beklentiyle başlamak sizin için hayal kırıklığı olabilir. Bilginize...
Pazarlık yapmak sünnettir. :thinking_face: Kenan ve Junon için anlaşalım bari. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zuvay »

Ne yapacaksın kenanı bea zincir görev bile değil
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Teselli olurdu en azından. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
hakan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen hakan »

Öncelikle selamun aleykum Beyazkosk te nickim Kardesxhakann calsitigimdan dolayi akşamları nadiren giriyorum yeni başlayacak arkadaşların oyunda bana ulaşmaları çemberlitaş görevlerinde yardimci olurum
Evolation Kardeşxhakannnn
Kullanıcı avatarı
pacifichydra
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen pacifichydra »

hakan yazdı: 01 Ara 2020 12:37 Öncelikle selamun aleykum Beyazkosk te nickim Kardesxhakann calsitigimdan dolayi akşamları nadiren giriyorum yeni başlayacak arkadaşların oyunda bana ulaşmaları çemberlitaş görevlerinde yardimci olurum
Bu ayın sonunda yetkililerin düzenlediği çemberlitaş etkinliği var. Bu ayın sonuna kadar 49 olacağımdan şüphe yok ama migrat görevleri korkutuyor açıkçası. Migrat görevlerine geldiğimde size pm atarım. Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
hakan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen hakan »

pacifichydra yazdı: 01 Ara 2020 14:18
hakan yazdı: 01 Ara 2020 12:37 Öncelikle selamun aleykum Beyazkosk te nickim Kardesxhakann calsitigimdan dolayi akşamları nadiren giriyorum yeni başlayacak arkadaşların oyunda bana ulaşmaları çemberlitaş görevlerinde yardimci olurum
Bu ayın sonunda yetkililerin düzenlediği çemberlitaş etkinliği var. Bu ayın sonuna kadar 49 olacağımdan şüphe yok ama migrat görevleri korkutuyor açıkçası. Migrat görevlerine geldiğimde size pm atarım. Teşekkürler
Tabikide elimden geldigince yardimci olmaya çalışırım.
Evolation Kardeşxhakannnn
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooNN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

Selamlar,
Yaklaşık 7 sene önce "MeLoDiixUnRuLy, IxMeLoDixI" karakterlerim ile köşkte oynuyordum. O zamandan şimdiye kadar hala oynayanlar var mı ?
WesTSooN
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Jimyosef »

Kalabalık sunucu her zaman iyidir ama şanslıysan