Sunucuya Geri Dön

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Sunucuya Geri Dön

Mesaj gönderen Sonne »

Geçtiğimiz sene bu zamanlar Ruh Hastalarııı loncasında idim. Bulunduğum zaman diliminde sunucu gerçekten güzeldi bug kesenler olmayıp düzenli boss kesimleri yapılıyordu. Geçtiğimiz haftalarda ara vermeden önce karakterimi Sancak sunucusuna aktardım. Gündüz BB'ye grup kuran bir arkadaş vardı bende tank olarak gruba dahil olmuştum :relaxed: Gruptan bir arkadaşta iki karakterinin de eksiği olduğu için çift karakter oynuyordu. Kesim arasında ''Oyuncunun'' biri gelip grupta yer olup olmadığını mümkünse çift oynayan arkadaşın bir karakterinin çıkarmasını söyledi. Gruba alınamayacağını öğrenince sabote çabalarında bulundu :relaxed: ancak bu girişimi nafile oldu. 1 Hafta bulundum sancak sunucusunda. Ancak 1 haftada görmediğim kalmadı gerçekten. Eminönü sunucusundan bilinen bir ''Genç'' arkadaş sunucuda klasik olarak babayiğitlik taslıyordu. Sunucunun sakinlerini sanki sunucudan kovmak istercesine hakaretlerde bulunup üstüne Boss kaçırma tehtidinde bile bulunuyordu :')
Cidden Sancak bu durumlara düşmesi gereken bir sunucu değildi. [(Benim açımdan) Bahsettiğim karşılaştırma Karaköy Güncellemesinde denk geldiğim olaylara ithafen olmuştur önceki güncellemelerle ilgili bir karşılaştırma yapmadım]
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?