Beyazköşk Sunucusu 23.00'da Etkinlik Odasında Ne Yapılıyor ?

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
GoldBreak
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: RIP

Beyazköşk Sunucusu 23.00'da Etkinlik Odasında Ne Yapılıyor ?

Mesaj gönderen GoldBreak »

Resim

6.12.2020 saat 23.08 tarihinde Beyazköşk Sunucusunda o gün akşam 9 gibi sancak savaşı olmuştu ve ben sancak savaşı sonunda karekterim oyundan düşmüş ve geri girmemiştim.Ondan tam 2 saat sonra belirttiğim saatte oyuna girdiğimde hesabım etkinlik odasındaydı ve resimde gördüğünüz 'Etkinlikondört' - 'Etkinlikybeş' - 'Etkinlikotuz' [GM] ESPERANCE kişileri vardı ve etkinlik görevlileri 3 farklı karekterdi Savaşçı - Büyücü - Şifacı tam olarak karşısında da Masiva loncasından 3 kişi vardı ve oyuna
girdikten 2 dk sonra bağlantım kesildi yazısı geldi ve 1 günlüğüne banlandım.İlk sorum gece 11 de sadece masiva loncasından 3 kişi etkinlik odasında ne yapılıyordu lonca savaşları yakınken :D ve ben neden ban yedim ? bu gönderimde büyük ihtimal silinicek ama ben yinede yazmak istedim.[Düzenlendi]
B-) Köşesiz İnsan Yuvarlanmaya Mahkumdur B-)
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Beyazköşk Sunucusu 23.00'da Etkinlik Odasında Ne Yapılıyor ?

Mesaj gönderen Darkxfearless »

GoldBreak yazdı: 07 Ara 2020 13:17 Resim

6.12.2020 saat 23.08 tarihinde Beyazköşk Sunucusunda o gün akşam 9 gibi sancak savaşı olmuştu ve ben sancak savaşı sonunda karekterim oyundan düşmüş ve geri girmemiştim.Ondan tam 2 saat sonra belirttiğim saatte oyuna girdiğimde hesabım etkinlik odasındaydı ve resimde gördüğünüz 'Etkinlikondört' - 'Etkinlikybeş' - 'Etkinlikotuz' [GM] ESPERANCE kişileri vardı ve etkinlik görevlileri 3 farklı karekterdi Savaşçı - Büyücü - Şifacı tam olarak karşısında da Masiva loncasından 3 kişi vardı ve oyuna
girdikten 2 dk sonra bağlantım kesildi yazısı geldi ve 1 günlüğüne banlandım.İlk sorum gece 11 de sadece masiva loncasından 3 kişi etkinlik odasında ne yapılıyordu lonca savaşları yakınken :D ve ben neden ban yedim ? bu gönderimde büyük ihtimal silinicek ama ben yinede yazmak istedim. [Düzenlendi]
Resim
Konuyla ilgili açıklama bekleyen ben
Resim
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen kargasa14 »

açıklama beklemeyin konuyu gördüklerinde muhtemelen kaldırılır :D
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

kargasa14 yazdı: 07 Ara 2020 13:46 açıklama beklemeyin konuyu gördüklerinde muhtemelen kaldırılır :D
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen kargasa14 »

aslında burada yanlış bir şeyler olmadığını düşünürdüm ama gören oyuncunun ban yemiş olması (eğer doğruysa)
durumu şüpheli hale getirmiş.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen WeYCeL »

Aman Beyler yazmayın banlanırsınız kaldır kardeşim şunu :yum: :D
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

kargasa14 yazdı: 07 Ara 2020 13:52 aslında burada yanlış bir şeyler olmadığını düşünürdüm ama gören oyuncunun ban yemiş olması (eğer doğruysa)
durumu şüpheli hale getirmiş.
Arkadaşın ilginç bir şekilde ban yemesi trajikomik :)
Resim
Hizliadam
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Hizliadam »

Şuan en yetkili GM olan AhiEvran’ ın olaya el atıp konuya açıklık getirmesi gerekiyor. GM ESPERANCE eskidende böyle davranışlarda bulunup el altından yandaşlarına yardım eden ve hiç sevilmeyen bir yöneticiydi. ESPERANCE nin yetkisinin alınması ve destek ekibinde bulunan, ekran görüntüsünde gözüken etkinlik karakterlerine giren destek ekip üyelerinin kovulması lonca turnuvasının itibarı için en doğru karar olur.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar arkadaşlar;

Bu gibi hususlarda açıklamayı bile gerek duymam lakin konun farklı mecralara çekilmemesi adına konuyu kısa ve öz bir şekilde ifade edeyim.

Etkinlik ekibimiz önümüzdeki birkaç ay içerisinde düzenlenecek özel bir etkinlik için son 4-5 gündür hemen hemen her sunucunun etkinlik salonunda test çalışması yapılıyordu, bu sırada 3 oyuncu adına vurulamama hatası diye tabir ettiğimiz konu ile alakalı oyuncu Hata kullanımı üzerinden gelen birkaç şikâyet bildirimi nedeni ile sıra ile ilgili karakterler alana alınmış ve gereken kontrollerin akabinde karakterler alan dışına çıkartılmıştır. Ayrıca; Vurulamama hatası durumlarında yapılan kontrollerin bu durumu yaşayan birçok oyuncumuz tarafından bilenmekte olup bu tür hatalarda bire bir aynı prosedürün uygulandığını bir kez daha ifade etmiş olalım.

Tabi bu esnada o gün yapılan Sancak savaşının akabinde bir oyuncumuz karakterini etkinlik salonunda bırakarak çıkış yapması daha sonra karakterine giriş yaptığında bu durumun ekran görüntüsü almasının akabinde art niyetli ve kasıtlı olarak farklı mecralara sürükleyerek destek ekibini itibarsızlaştırmaya yönelik kullanması amacı taşımaktan öte olmadığı aşikâradır. Bu bu örnekte olduğu gibi aslı astarı olmayan içeriklere itibar etmemenizi önemle rica eder ekran görüntüsü alan ilgili karaktere art niyetli ve kasıtlı olarak farklı mecralara sürüklemesi nedeni ile yaptırım uygulanmıştır.

Bilginize.

Not: Konunun farklı mecralara açık olması nedeni ile konuyu kilitliyorum.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli