Tüm itemler dükkanda satılmalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Tüm itemler dükkanda satılmalı

Mesaj gönderen KuRDaNKoLLaRR »

Çorlu çocuklu adamım işim gücüm var eğlenmek için günde 1-2 saat girmek klan savaşı yapmak istiyorum ama itemlerim müsait değil.. eskiden 16 saat madende yatabiliyordum bir Ejder asa için lakin yaşımda içinde bulunduğum durumda oyuna aşırı zaman ayırmama ve bir yerlere gelmeme müsade etmiyor. Bu benim gibi zamanı olmayan insanları merdiven altına itmektir. Ki bu durumda dolandırılmaya çok müsait bir durum ve oyun sözleşmesine aykırı. Bu oyun p2p plus paket alan maden artırıcı alan silahını yükselten zaten çeşitli ayrıcalıklara erişiyor bunu daha net elle tutulur hale getirin ben paramı verip oyuna değerli vaktimi vermeden değerli paramı verip eğleneyim.. bunun yeri burası değil desteğe yazın da demeyin bir farkındalık oluşturmaya çalışıyorum. Akçemi verip dükkandan tüm takıları silahlarımı ceketimi pant ve tılsımları alabilmeliyim. Diğer oyunculara haksızlık olur da demeyin çünkü çeşitli ayrıcalıklar zaten var.. hayat simülasyonu oyun kimse eşit değil malesef kural bu. Sevgiler saygılar..
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Re: Tüm itemler dükkanda satılmalı

Mesaj gönderen Equalero »

Ben smdi bisey dedim mi sayın yetkililer bana kıziyor.

Yok ya kardeşim biz enayimiyiz sabahlara kadar boss kestik 10 tane çar fulledik sen çok zevkiymişsin harcaniyorsun buralarda hocam benden demesi ....
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
corleone77
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Sonu Gelmez

Mesaj gönderen corleone77 »

Kural dışı kopya madenle oyuncular satıcağına yönetim satsın fiyatı'da buna göre belirlensin oyun kazansın bende sabahalara kadar bos kesip maden çektim yıllardır da aynı tempo şuan bile devam ediyorum.
Resim
Resim
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Konuda anlaşılır bir durum yok.
Yarında daha bu yeni aldık şimdi de yeni eşyalar için mi para vereceğiz diye dükkanda gördüğün eşyalara kınama yapacaksın.
Onu da aldıktan sonra yine yenisi geldiğinde eee başlarım böyle işe diyeceksin ama belkide demeyeceksin paran boldur harca harca doldur!
10-20-100 kişi için binlerce insanın emeğini çiğneyerek ve daha sonra artık eşya düşürmek yok dükkandan alın diyecek İKV.
hadi bunu demedi hem düşürün hem para ile alın diyip saatlerce kesim yaparak bir eşya bile edemeyenler,bıkmadan saatlerce günlerine emekverenleri hiçe sayacak bir yönetim olduğu an bu oyunda siz ve sizin gibi dükkandan eşya alarak kendi kendinize 10 kişi farklı sunucularda oynarsınız.
Konunun asıl gizli açıklaması budur.
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

corleone77 yazdı: 25 Eki 2020 13:32 Kural dışı kopya madenle oyuncular satıcağına yönetim satsın fiyatı'da buna göre belirlensin oyun kazansın bende sabahalara kadar bos kesip maden çektim yıllardır da aynı tempo şuan bile devam ediyorum.
Aranan kan bulundu, bazı arkadaşlar gibi duygusal davranmıyorsun tebrik ederim bu görüşün için.
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

YigidoSivasli yazdı: 25 Eki 2020 13:34 Konuda anlaşılır bir durum yok.
Yarında daha bu yeni aldık şimdi de yeni eşyalar için mi para vereceğiz diye dükkanda gördüğün eşyalara kınama yapacaksın.
Onu da aldıktan sonra yine yenisi geldiğinde eee başlarım böyle işe diyeceksin ama belkide demeyeceksin paran boldur harca harca doldur!
10-20-100 kişi için binlerce insanın emeğini çiğneyerek ve daha sonra artık eşya düşürmek yok dükkandan alın diyecek İKV.
hadi bunu demedi hem düşürün hem para ile alın diyip saatlerce kesim yaparak bir eşya bile edemeyenler,bıkmadan saatlerce günlerine emekverenleri hiçe sayacak bir yönetim olduğu an bu oyunda siz ve sizin gibi dükkandan eşya alarak kendi kendinize 10 kişi farklı sunucularda oynarsınız.
Şuan da oyuna para döküyorsunuz, daha elle tutulur bir şekil de bu iş olsun diyorum. Haksızlık şuan da oluyor sizin bakış açınıza göre diyelim benim silah yükseltmeye param yok e senin ki parlak bana haksızlık yapılmıyor mu? Şuan ki durumda zamanı olmayıp parası olan insanlar bu işi merdiven altından zaten yapıyor. Oyuna hiç katkısı olmuyor bari üç beş uyanık kazanacağına sobee kazansın ve oyuna yatırım yapsında oyun gelişsin..
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

KuRDaNKoLLaRR yazdı: 25 Eki 2020 13:40
Şuan da oyuna para döküyorsunuz, daha elle tutulur bir şekil de bu iş olsun diyorum. Haksızlık şuan da oluyor sizin bakış açınıza göre diyelim benim silah yükseltmeye param yok e senin ki parlak bana haksızlık yapılmıyor mu? Şuan ki durumda zamanı olmayıp parası olan insanlar bu işi merdiven altından zaten yapıyor. Oyuna hiç katkısı olmuyor bari üç beş uyanık kazanacağına sobee kazansın ve oyuna yatırım yapsında oyun gelişsin..
Bir karakter için 3 farklı efsunda set var ve takılar hariç 6 parçadan 18, 3 karakter ile 54 parça bunun tanesi sanma ki 10tl olmaz.
Silah parlatma islemi en fazla 2 silahta yapıyoruz kıyasladığımızda para veren ile vermeyen arasında bir fark olmalı ve o da ezici bir fark olmayacak. O yüzden tek eşya üzerinden eşya alımı için olanak var ve yıllardır tüm oyunlarda olan ama bu oyunda olmayan efsuna + basma diye tabir edilen yükseltme YOK!
Ceketine +10 yapmak istemez miydin ?
İşte o zaman para basan ile emek veren arasında ezici bir fark olacaktı.
Emek veren kazansın görüşüm bu.
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

YigidoSivasli yazdı: 25 Eki 2020 14:08
KuRDaNKoLLaRR yazdı: 25 Eki 2020 13:40
Bir karakter için 3 farklı efsunda set var ve takılar hariç 6 parçadan 18, 3 karakter ile 54 parça bunun tanesi sanma ki 10tl olmaz.
Silah parlatma islemi en fazla 2 silahta yapıyoruz kıyasladığımızda para veren ile vermeyen arasında bir fark olmalı ve o da ezici bir fark olmayacak. O yüzden tek eşya üzerinden eşya alımı için olanak var ve yıllardır tüm oyunlarda olan ama bu oyunda olmayan efsuna + basma diye tabir edilen yükseltme YOK!
Ceketine +10 yapmak istemez miydin ?
İşte o zaman para basan ile emek veren arasında ezici bir fark olacaktı.
Emek veren kazansın görüşüm bu.
Sadece dükkandan satılsın demiyorum dileyen dükkandan alsın dileyen 50 saatini verip düşürmeye çalışsın. Bir silah parlatma ile de haksızlık olur ezici veya değil yanlış düşünüyorsunuz. Eğer silah parlatma varsa benim Önerim de gayet güzel uygulanabilir.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Böyle bir şeyin olması imkansız,oyunun çok düzenini bozar. En önemlisi rekabet ortamının tamamen kaybolmasına sebep olur.
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

ejedrogl yazdı: 25 Eki 2020 14:25 Böyle bir şeyin olması imkansız,oyunun çok düzenini bozar. En önemlisi rekabet ortamının tamamen kaybolmasına sebep olur.
Tamamen kaldırılmayacak isteyen yine üretmeye düşürmeye devam edecek parayı basanda direk alabilecek