Büyücü dirençleri hk.

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
cr0waz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Büyücü dirençleri hk.

Mesaj gönderen cr0waz »

Merhaba arkadaşlar en son lv cap 29 olduğunda oynamıştım. Şimdi Kuzgun ve Yolcu kanalı sayesinde videolara rastlayıp tekrar bi hevesle başladık 🙂 kısa kesiyim sorum şu olacak ; büyücüler için olan yetenek dağılımlarını araştırdım forumda elektrik büyücü kasmaya karar verdim,ama kimse dirençler hakkında birşey söylememiş acaba dirençleri nasıl vermem gerekiyor ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim Beyazköşk/Dorukcuk
Kullanıcı avatarı
Launcher
İskele Babası
İskele Babası

Re: Büyücü dirençleri hk.

Mesaj gönderen Launcher »

Dostum LuncherTR Adıyla Beyazköşk de oynuyorum ulaşırsan az cok yardımcı olurum
Kullanıcı avatarı
cr0waz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen cr0waz »

Tamam hocam ulasicam size
Kullanıcı avatarı
Rexonas
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ghosts of Anatolia

Mesaj gönderen Rexonas »

Dirençlerin pek bir manası yok 59. Seviyeye kadar. Gerçi 59 seviyede de pek bir manası yok ama fanatik usta isimli yaratığın vurduğu hasar türü ateş olduğu için genelde ateş maxlanıyor. Dirençlerini etkileyen bir boss yok. Büyük büyücü isimli boss asit hasarı atıyor fakat büyücü sınıfı olduğun için Dirençlerini asite versen de vermesen de tek vuruşta öleceksin. Bundan dolayı ateşe vermen doğal olacaktır. Dediğim gibi büyük büyücü dışında elementleri etkileyen bir boss yok. Hepsi fiziksel hasar türü.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Boss kesimlerinde özellikle amaç hasar almamak olduğu için pek yapacak bir şey yok. Çt gibi yerlerde çok önemliyken Karaköy'de dirençlerin neredeyse anlamı kalmadı.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: