Yeni Grafikler(Fan Art)

İKV ile ilgili ekran görüntüleri, çizim, duvar kağıdı gibi çalışmalarınız
Ardakrts
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Yeni Grafikler(Fan Art)

Mesaj gönderen Ardakrts »

Merhaba arkadaşlar,
Uzun yıllar önce ikv'ye başlamıştım ve çok güzel zamanlar geçirdim sonrasında vakit geçtikçe oyuna az az girer oldum ve geçtiğimiz günlerde tekrar oynama isteğiyle oyuna girdiğimde çok şeyin eklendiğini ve yeni eklentilere çok yabancı olduğumu fark ettim. Ama bu buluşma benim için eski bir dostla yeniden bir araya gelmek gibiydi. Daha sonra hem bir uğraş hem de istanbul kıyamet vakti'ni bir nebze de olsa yaşatma amaçlı kısa bir çalışma yaptım. oyunda bir silahı düşük detaylı olarak yeniden modelleyerek bir render aldım.
eğer forumda sizlerden de istek ve ilgi gelirse oyundaki diğer silahları ve zırhları yeniden modellemek ve renderlamak isterim.
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
yavuzsavage
İskele Babası
İskele Babası

Re: Yeni Grafikler(Fan Art)

Mesaj gönderen yavuzsavage »

Öncelikle eline sağlık çok güzel bir fikirle yola çıkıp güzel çalışmalara imza atıcağını tahmin ediyorum.Malum Karaköy güncellemesi geldikten sonra ne konsept çizim ne de wallpaper tarzı paylaşımlar görmedik. Karaköy dahil asa ve silah tasarımları herkesin dikkatini çekicektir.Tekrardan eline koluna sağlık şimdiden ...
- west coast 96'
Ardakrts
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

çok teşekkür ederim güzel yorumların için. okuldan vakit buldukça tüm eşyaları yeniden modellemeye çalışacağım.
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zuvay »

Oyundaki fxler ve grafik kodları dahil birçok şeyle uğraştım ama 3B modellere ulaşmak bambaşka teknik bilgiler gerektiriyordu.Bu modellere bir program aracılığıyla mı ulaştın yoksa kendi sanatçı kimliğinle tekrar mı tasarlıyorsun ?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Keşke bunun gerçeğini bulabilsem :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Metin2'de ''Dolunay Kılıcı'' nasıl efsaneydi ise bizim oyunumuzda ''Islık Çalan'' efsanedir. Yanlış hatırlamıyorsam Dolunay Kılıcı'nın maketi yapılmıştı... öyle bir şey Islık Çalan gibi şahesere de yakışabilirdi.
kedi
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Eline sağlık,çok güzel olmuş. Diğer çalışmalarını merakla bekliyorum.
Ardakrts
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yorumlarınızı okudukça bu çalışmalara olan hevesim artıyor.
Zuvay yazdı: 29 Eyl 2020 08:16 Oyundaki fxler ve grafik kodları dahil birçok şeyle uğraştım ama 3B modellere ulaşmak bambaşka teknik bilgiler gerektiriyordu.Bu modellere bir program aracılığıyla mı ulaştın yoksa kendi sanatçı kimliğinle tekrar mı tasarlıyorsun ?
İnternetten bulabildiğim görsellere bakarak sıfordab modelliyorum.
Bir de tüm arkadaşlardan isteğim boş zamanınınza oyunda bulunan eşyaların olabilecek en yakın ve farklı açılardan fotograflarını özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz. Modellerken referans olması açısından çok önemli
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zuvay »

Sıfırdan böyle modeller yapmak çok emek gerektiriyor olmalı çok başarılı buldum.Oyunun silah yükseltme kısmında bazı eşyaların 180 derecelik yönlerinden inceleyebilirsin http://www.istanbuloyun.com/Warrior.aspx onun dışında şifacımda bulunan tüm asaların resimlerini iletmeye çalışacağım.

İyi çalışmalar
Ardakrts
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Merhabalar 2. olarak oyunda en görselini en sevdiğim büyücü asalarından birisini modelledim. umarım beğenirsiniz. devamı gelecek ;)

Resim

Resim

Resim