LODOSLARIN SAVAŞMA STİLİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
ahmetsanac
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

LODOSLARIN SAVAŞMA STİLİ

Mesaj gönderen ahmetsanac »

Bugüne kadar 4 sunucuda oynadım. 3 aydır eminönüdeyim. Buradaki lodoslar kadar korkak savaşanını görmedim. Mutlaka yanlarında bir teslacı bir tane bir canda kaldıran şifa getirirler. Onlar olmayınca korkak gibi sancaklarından çıkamazlar. Merak ettim harbiden. Erkek gibi savaşmak çok mu zor geliyor lodoslar? ':) ':) ':)
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: LODOSLARIN SAVAŞMA STİLİ

Mesaj gönderen Sonne »

Maalesef bu iki tarafta da mevcut. Eminönünde arzlarda yoksa kuklacının arzlarında var mesela. Savaşlar eskisi gibi yapılmıyor artık. Mutlaka iki taraf veya iki taraftan biri bi kutupçu bi teslacı çar açıyor ve bu onların acizliğini gösteriyor.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
lujeyns
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: LODOSLARIN SAVAŞMA STİLİ

Mesaj gönderen lujeyns »

Evet arkadaşlar güzel bi konu açmışınız teşekkürler. Lakin lodosları eleştirmeden önce arz cephesini iyice bi gözlemleyin.
1= 1 canla kaldırmak [Düzenlendi]
2=f4 hızlı giriş yapıp kutuplamak
3= kesileceğini anlayınca grup lideri şifa olup geride duran canı tam olup seri er meydanına kaçmak
4=iç mekan önlerinde bekleyip lodoslara laf atmak ve lodoslar gelince seri içeriye kaçmak
5= dahasını görmek için savaşta aktif oynayın neyin ne olduğunu zaten göreceksiniz TEŞEKKÜRLER bu güzel konu için.. 😁😁
En son Volfied tarafından 28 Eyl 2020 18:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Tartışmaya neden olabileceği için karakter isimleri kaldırılmıştır.