Paradox = Maddiyat

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Paradox = Maddiyat

Mesaj gönderen Jimyosef »

Oyunu bırakmış biri olarak konuşuyorum uzun süredir girmiyorum ve biliyorum ki girersem karakter kasmak için plus paket alınacağını ve artırıcı çekilerek level alınabileceğini hatırladığım her vakit oyun hakkında düşüncem sürekli paradox içinde oluyor aynı düşünceleri sürekli tekrarlayarak oyundan daha çok uzaklaşıyorum sizlerinde aynı fikirde olduğundan eminim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Paradox = Maddiyat

Mesaj gönderen Serinplay »

Bende oyunu bırakmış biri olarak konuşacak olursam oyundan uzaklaşma sebebim maddiyatmış veya plus paketmiş , artırıcıymış değil.Oyunun bundan büyük sorunları var.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Serinplay yazdı: 18 Eyl 2020 10:41 Bende oyunu bırakmış biri olarak konuşacak olursam oyundan uzaklaşma sebebim maddiyatmış veya plus paketmiş , artırıcıymış değil.Oyunun bundan büyük sorunları var.
Bazi seyleri oldugu gibi kabullenip tadinda birakmak gerekiyor ..
Ben hol varkende zirvede biraktim ..
Karakoydede yakinda birakacagim zirvede ✌😎
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Jimyosef yazdı: 18 Eyl 2020 01:55 Oyunu bırakmış biri olarak konuşuyorum uzun süredir girmiyorum ve biliyorum ki girersem karakter kasmak için plus paket alınacağını ve artırıcı çekilerek level alınabileceğini hatırladığım her vakit oyun hakkında düşüncem sürekli paradox içinde oluyor aynı düşünceleri sürekli tekrarlayarak oyundan daha çok uzaklaşıyorum sizlerinde aynı fikirde olduğundan eminim
Anitibariyle oyuna giriş yapmayı denedim velakin +plusum olmadığın için giriş yapamadım, foruma devam :D
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Esadullah yazdı: 20 Eyl 2020 22:02
Jimyosef yazdı: 18 Eyl 2020 01:55 Oyunu bırakmış biri olarak konuşuyorum uzun süredir girmiyorum ve biliyorum ki girersem karakter kasmak için plus paket alınacağını ve artırıcı çekilerek level alınabileceğini hatırladığım her vakit oyun hakkında düşüncem sürekli paradox içinde oluyor aynı düşünceleri sürekli tekrarlayarak oyundan daha çok uzaklaşıyorum sizlerinde aynı fikirde olduğundan eminim
Anitibariyle oyuna giriş yapmayı denedim velakin +plusum olmadığın için giriş yapamadım, foruma devam :D

Şu forumun verdiği zevki oyun vermiyor artık bana :relaxed: Allahtan plussız foruma girebiliyoruz.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Sonne yazdı: 20 Eyl 2020 22:39
Esadullah yazdı: 20 Eyl 2020 22:02

Şu forumun verdiği zevki oyun vermiyor artık bana :relaxed: Allahtan plussız foruma girebiliyoruz.
Eskiden üye girişi olmadan bütün konuları okuyabiliyordun,şimdi üyelik girişi zorunlu hala geldi. Bu da plus gibi bir şey oldu işte😂😂.
Kullanıcı avatarı
LaZpApAz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaZpApAz »

sorma oyunu yılar önce bırakmıştım konulara felan bakıyodum özlem gideriyordum . 1 saat kullanıcı adını unuttum onla uğraştım :grin: :grin:
Resim
Göster
Resim
Resim
Dofians
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Dofians »

Kalabalık sunucularda oynamıyorsanız plus o kadar da şart değil gözünüzde büyütmeyin benim 3 sınıftan da karakterim var hepsi ayrı hesapta. 2 hesabıma plus yüklemiştim büyücüme ve savaşçıma. İkisi de bitmiş durumda ama vah oyun oynanmaz halinde değilim. Sunucuya girerken sıkıntı çekmiyorum. Tek eksiği bölgeye yazamamak ama bölgeyle de işim yok zaten, olsa da lonca arkadaşlarıma dcden rica ederim yazarlar. Ha sıfırdan kasmak isteyen varsa, exp artırıcı açısından işe yarar. Ama onun için plus alacağına 3-5 kuruşa akçe çek sadece exp artırıcı al. Kaldı ki bence exp artırıcıya gerek bile yok biraz sabret yavaşça kas. Şu oyunda para verilmesini şart bulduğum tek şey maden artırıcılar. Aslında işsiz isen artırıcı olmadan da çekersin ama tam bir çileye dönüşüyor insanın hevesi kalmıyor. (Tabii silah yükseltme karakter aktarma gibi zorunlu ürünleri saymadım). Zaten sorun 59 seviye olmak değil. Sen üretimlerin için phili tılsımı, karakürk pençesi vs kasabilecek misin tek başına? Hidrojen erg haydargymları toplayabilecek misin? Çip barut düşürebilecek misin? Hadi diyelim madeni çektin ya kalanı? Yalnız yapılacak iş değil. Büyücüm 8 savaşçım 5 üretim arkadaşlarım olmasa asla bu kadar yapamazdım. Ha eğer dersen ki benim o kadarında gözüm yok, stres atmaya girerim, o zaman yavaştan kasmaya başla. Ne çok ölü ne de çok dolu bir sunucu seç ki zamanı geldiğinde karaköye girmek için gaffar kesen birini bulabilesin
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Piyasa olmasi gerektigi gibi keza bunu zaten oyuncular belirliyor
Cip ipek 2 t
Barut buji 1t
Taf paint vs 1.2t arasi
Pence alasim parfum tilsim 1t

1t altinda bisey yok yani
Gayet guzel piyasa rahatlika alisveris yapabiliyorum pahali bisey yok.

Parasi olmayan uretim yapamasin sartlar boyle

Taki setleri 200t den basliyor
Yine parasi olmayan tek item taksin ✌
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen umutiraker »

Takdire şayan. Asıl paradoks, 120t'ye cayır cayır 3. derece tılsım satılp, kasanda 100t den fazla para tutarsan paranın silinmesi. Bu ne perhiz bu ne lahana çorbası. Sanki oyunda ki herhangi bi 120t kasılarak elde edilmişte, bazıları siliniyor. Yahu ticaret yapılamaz hale geldi. Korkudan bişey satıp alamıyoruz. Piyasa normalmiş, konuştu...