ESRARKEŞ ADI ALTINDAKİ BÜTÜN ÇARLARIM ÇALINMIŞTIR

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Aydn123
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: KARA

ESRARKEŞ ADI ALTINDAKİ BÜTÜN ÇARLARIM ÇALINMIŞTIR

Mesaj gönderen Aydn123 »

Selam aleyküm herkese iyi oyunlar ikv yi betadan beri oynarım ilk eö sunucusunda açık beta zamanında başladım ilerleyen zamanlarda tılsım sunucusu geldikten bi harfta sonra realden bir arkdaşın çağırmasıyla oyuna tılsım sunucusunda devam ettim ama ne yazık ki oyundaki hesabım yani Esrarkeş adı altındaki bütün karakterlerim bi başkası tarafın dan çalınmıştır çalındığı gün bulunmuş olduğum Kara loncasindaki dostlarıma durumu anlatip carları loncadan çıkarmalarini rica ettim demem o ki Esrarkeş adı altındaki carları oyunda görürseniz söylediklerine hicbir şekild e inanmayın Kara loncasıyla uzaktan yakından hicbir alakası yoktur yaptığı tek şey sadece kara loncasinı karalamaya ve kötüye çıkarma çabası içindedir ayrıca bos kaçırıp bug kesip milletin emeğini heba etmektedir bu tür davranışlarında kesinlikle tereddüt etmeden video çekip desteğe göndermeniz yeterli olacaktır varsin sınırsız ban yesin sözlerine inanıp kara locasından kimseye yazmanıza gerek yok tekrar söylüyorum HESABIM ÇALINMIŞTIR ESRARKEŞ ADI ALDINTAKI HICBIR ÇARIN KARA LONCASIYLA İLİŞKİSİ YOKTUR.

NOT:BUNA ISTEMEDEN DE OLSA SEBEB OLDUĞUM IÇIN VERMIS OLDUGUM RAHATSIZLIKTAN ÖTÜRÜ HERKESTEN ÖZÜR DILIYORUM KONUYU GEREKEN YERLERE MAIL ATTIM ÇALAN KISIYI REALDE KISTIRIP HESABI NI SORACAĞIMDAN EMIN OLABILIRSINIZ HERKESE IYI OYUNLAR ALLAH'A EMANET OLUN HAKKINIZI HELAL EDİN KALIN SAĞLICAK LA..
EsrarkeŞ
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Re: ESRARKEŞ ADI ALTINDAKİ BÜTÜN ÇARLARIM ÇALINMIŞTIR

Mesaj gönderen SERDARBEY »

geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı