Çemberlitaş görevleri (Eminönü)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Eminönü'ne yeniden Çemberlitaş görevi yapma etkinliği gelsin.

Mesaj gönderen Esadullah »

ksamet yazdı: 27 Eki 2020 17:03
Esadullah yazdı: 27 Eki 2020 15:42
ksamet yazdı: 27 Eki 2020 15:33
Esadullah yazdı: 25 Eki 2020 18:09 Yaralı(Mecruh) kardeşim, İKV Destek ekibine yazarsan eminim ki sesini duyacaklar.
Destek ekibi hala görevlere yardım ediyorlar mı ?
:point_right: viewtopic.php?f=87&t=163718
Onların etkinlik açıklamasını mı bekliyoruz yoksa biz mi destek bölümünden yardım talep ediyoruz. Sanki o etkinlik bitmiş gibi geldi bana :D
Kardeşim onun belirli günleri var. Takvim üzerinden o günü bekle, GM'ler tarafından konu açılıyor orada başvuru yaparsın. İlk gönderdiğim linkteki açıklamaları oku.

Takvim: app.php/calendar/
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Re: Çemberlitaş görevleri (Eminönü)

Mesaj gönderen singleshot23 »

Talebe göre de açılabiliyor destekten yaz form gönder cevap veriyorlar.
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Gaffar görevi

Mesaj gönderen Skull »

Bende Sancak sunucusundayım. Bana da yardım edin banane. :thinking_face:
TheMilkCoffee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

CT Görevlerine Yardım

Mesaj gönderen TheMilkCoffee »

Arkadaşlar oyun içi pek kimse takmıyor yardımcı olabilecek varmı ct görevlerine nick:Lepenseur
SonmezAlev
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen SonmezAlev »

Eminönündeyim günlerdir bağırıyorum çt görevleri için takan yok. Nick: Sonmez
habibim
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Gaffar görevi mağdurları

Mesaj gönderen habibim »

Eminönünde herkes çarını fullemiş karaköyde takılıyor heralde ne kenan ne junon ne gaffar hiç grub bölgesi atan görmüyorum 1 haftadır gaffara grub arıyorum yok grub olsada almıyolar 59 lazım diyorlar.ee biz bu karaköye nasıl giricez ? sadece ben değil dün 4 kişi gaffar görevi olan meteorda bekledik.Yokmu yardım edecek birileri ?
Sunucu:eminönü
İsim:Uluxxbatlı (tank)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Gaffar görevi mağdurları

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Eminönü'nde bunu gerçekten yapanlar var. Biraz şans ve denk gelmek lazım :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
habibim
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Gaffar Ve X Görevine YARDIM

Mesaj gönderen habibim »

2 hafta oldu hala geçemedim şu görevi plus meteorda beklemekle bitecek.ayda yılda bir grub buldum ondada kesemedik malesef.desteğe yazıyorum yeterli talep yok diyolar oyunda yazıyorum millet ws atmakla meşgul haliyle adamın bi alacagı olmadıgı için ugraşmıyor da.yokmudur şu görevime yardımcı olacak arkadaşlar?
Uluxxbatlı-tank
eminönü
Kullanıcı avatarı
HakanDaburda
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen HakanDaburda »

49 level görevi 59 lvl lere yalvar yakar, yaptırmaya kalkmak nedir ya? Birde burda gm lere yalvaracaz öyle mi? Yokyaa oyun mu oynuyoruz, dilencilik mi yapıyoruz. 54 lvl şifa olmuşum 5 tane 50 küsür lvl le girdim kesemedik. 29 tane de kudret iksiri harcadım. İçlerinde sadece 2 tanesi Gaffara yabancı idi, anlatıldı, herkes taktiklere uydu. Kesemedik. Ondan önce işi bilenlere bi kaç defa girdik. Yine kesemedik.
İşi bilenler dediğim de şu Shift tuşuna basarak yürümeyle oyun içi artislik yapanlar varya onlar. Artistlerle iş mi tutucaz bu oyunda adam çağıralım desek Karaköy e giremiyoruz zaten herkes de orda. Ben yıllar önce belki 80 kere grupla Kenan kesmiştim. Son lvl 49 idi. 49 lvl olan Kenan ı 49 hatta 48 lvl ler ile rahat rahat kesiyorduk.

Oyun oyunluktan çıkmış, Shift e basıp yürüyen artistlerden dilencilik yapma oyunu olmuş. Birde gm ye yalvarıyorlar, şunlara bak. Oyun oynuyoruz be burda..
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PerfectStorm »

yardımcı olacak kimse var mı?
savaşçı ve büyücü çarımın ikisinde de çt içinde sadece gaffar öldürme görevi kaldı. Bunları yapamıyoruz diye büyük holdeki görevlere devam edemiyoruz ve karaköy giriş yapılmıyor.