Sunucu

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
knees2faces
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gondor
İletişim:

Sunucu

Mesaj gönderen knees2faces »

Sunucu nasıl bi halde ? Savaş var mı, bos kaçırma olayı var mı? Bilgi verebilirmisiniz ?
There is good guys and there is bad guys in this world and make no mistake about it ladies and gentlemen, ım a bad bad man.
Kullanıcı avatarı
ozanba99
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Re: Sunucu

Mesaj gönderen ozanba99 »

Konunu yeni görebilme fırsatım oldu. Bu sunucudan uzak durmanı tavsiye ederim, Oyunda toplasan 5 kişi yok bankanın önünde 2 tane çar oturuyor , onlarda boss kaçırmak için birkaç karaktersiz insanın açmış olduğu hesaplar. Ayda yılda bir akşamları GBZ kesilmek istense o çar gelip kaçırır. Oyuncular destek ekibine video gönderse de çok ilgilenilmediği için insanlar kaçmış durumda sunucudan ekibin varsa kalabalıksanız sunucuya gelip rahat takılabilirsiniz kendi halinizde maden hortlak vs.
xmezar

byzantium

YASUO

2008 - ....
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

knees2faces yazdı: 26 Tem 2020 18:24 Sunucu nasıl bi halde ? Savaş var mı, bos kaçırma olayı var mı? Bilgi verebilirmisiniz ?
3 5 tane 49 lvl çar var anlamışsındır muhakkak neden olduklarını. Maden için tavsiye edilebilir bir sunucu. Zamanında bulundum ve maden açısından elim bayağı bi bollaşmıştı.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
knees2faces
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: Gondor
İletişim:

Mesaj gönderen knees2faces »

Teşekkürler ikinize de, gittim ve cidden hiç huzur bulamadım.
There is good guys and there is bad guys in this world and make no mistake about it ladies and gentlemen, ım a bad bad man.