Yeni Oyuncu

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
oxigen
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Yeni Oyuncu

Mesaj gönderen oxigen »

Merhaba Arkadaşlar,

Oyuna yeni başladım. Çok uzun aradan sonra. Eminönü,teşkilat ve beyazköşk çok kalabalık olduğu için girişlerde sıkıntı yaşıyorum ve piyasanın baya kötü olduğunu duydum. Genelde akşamları online oluyorum. Sancakta oyuncu durumu umarım iyidir. Oyun yardımsız iilerlemiyor. YEni başlayan biri olarak görevlerde yardımcı olur musunuz?
Kullanıcı avatarı
meLee
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Re: Yeni Oyuncu

Mesaj gönderen meLee »

Sancak sunucusunda karakter kasmaya hiç uğraşma kimse yok. 10 ile 15 arası online oyuncu var onlarda bomboş oturuyor zamanını harcama bu sunucu ile.
Resim
EDGE
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen EDGE »

oxigen yazdı: 24 Haz 2020 00:45 Merhaba Arkadaşlar,

Oyuna yeni başladım. Çok uzun aradan sonra. Eminönü,teşkilat ve beyazköşk çok kalabalık olduğu için girişlerde sıkıntı yaşıyorum ve piyasanın baya kötü olduğunu duydum. Genelde akşamları online oluyorum. Sancakta oyuncu durumu umarım iyidir. Oyun yardımsız iilerlemiyor. YEni başlayan biri olarak görevlerde yardımcı olur musunuz?
Merhaba plus paket edinip Eminönü veya beyaz köşk e gelmeni tavsiye edebilirim piyasa fiyatları yüksek fakat bir savaşçı Kasıp madencilik den iyi kazanım elde edebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen LAWENA »

eminönü ve beyazı hiç tavsiye etmiyorum

bu sunuculardaki yoğunluk ,boss kesımlerınde de kendini gösteriyor üstelik boss kaçırma olayları bır hayli fazla durumda

oyuna ayıracağınız zamanınız kısıtlı olduğu için bu sunucu sizin için ideal olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız varsa bana özelden yazın yardımcı olmaya çalışırım
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Ben Sancak sunucusunda görevlerimi hala yapamadım. :thinking_face: Büyük Hol'de örümceklere sataşmaktan sıkıldım artık. Sancak'ta başlayacaksan tam 4 kere düşünmeni tavsiye ederim. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
LAWENA yazdı: 11 Kas 2020 00:43 eminönü ve beyazı hiç tavsiye etmiyorum

bu sunuculardaki yoğunluk ,boss kesımlerınde de kendini gösteriyor üstelik boss kaçırma olayları bır hayli fazla durumda

oyuna ayıracağınız zamanınız kısıtlı olduğu için bu sunucu sizin için ideal olacaktır.

Hocam vaktin olduğunda ekibinle sığınak, migrat, çt ve hol görevlerime yardımcı olabilirsen sevinirim. :thinking_face:
gece55
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen gece55 »

ben motorinden maraton ayakkabı düşürecem diye 50 defa girdim kenandan takı seti düşürecem diye 200 defa girdim hiç yoksa herkes set dizdi bana gelince yok madalyada madalya bunun sıgınagı var migratı var cemberlitaşı var 1000 defa gir gir gir eskiden oyuncu vardı meteor lodos önü 100 kişiden fazla adam kaynıyordu bu gün 1 2 kişi bulursan cok cok cok şanslısın bırak 1000 defa girmeyi 1 defa girersen öp başına koy hadi girdin madalya düşecek senin üst dizmen imkansız gm arkadaşlar deriiiiiin bir uykuda oyun bitiyor hala uyuyorlar milyonları sogutup kacırdılar oyundan trilyon defa dedikki bizi başkasına muhtac etmeyin oyun inadına grup oyunu sıgınaga giriyorsun adamın babası bakkala yolluyor bekleyin şifa gelecek babayı gelecek annesi yemege cagırıyor grup habire dagılıyor iş bilmeyen adamlarla girip sayısız cinnet geçirip agız dolusu küfüle cinnet geçirip cıktıgımı bilirim yeni başlayacaksan aman deyim başlama sayısız cinnet seni bekliyor
Kullanıcı avatarı
furkancan42
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen furkancan42 »

Skull yazdı: 12 Kas 2020 22:45
Göster
LAWENA yazdı: 11 Kas 2020 00:43 eminönü ve beyazı hiç tavsiye etmiyorum

Hocam vaktin olduğunda ekibinle sığınak, migrat, çt ve hol görevlerime yardımcı olabilirsen sevinirim. :thinking_face:
Özelden ulaş dostum oyundaki ismin ne
Bir Efsanedir İKV