Karaköyde savaşcı kombinasyonu nasıl olmalı?

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
coresh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karaköyde savaşcı kombinasyonu nasıl olmalı?

Mesaj gönderen coresh »

Selamlar ben yeni bir savaşçı karakter dizmek ıstıyorum. Ama gördüğüm kadariyle oğuz kağan kılıç yerine tomruklar daha tercih edilir durumda.Ben yeni karakterim için def23 tılsımı ıle oynamayı dusunuyorum.İtem dızılımım nasıl olmalı hangi kılıçları zırhı vs. tercih etmelıyım.
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Karaköyde savaşcı kombinasyonu nasıl olmalı?

Mesaj gönderen IFonQzrail »

ben ws atarım , adam kovalarım diyorsan hemen hemen hepsi gerekli. Kılıç , balta , tomruk iş görür.

Resim
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen Healing45 »

Ws atar ıken kılıc ile başlamanı tercih ederim tomrugu ara vuruslar ile kullanmalısın seri vurmak için kılıc cok vurmak istyo ise tomruk kılıcın seri vurus hızı var ve daha fazla hasar veriyor 1 sanıye de bir vuru tomruk üçgen yıldız balta ise 3 sanıye de vurur bu konu da size kalmış def oynıcak iseniz şifa keserken yıldız savaşcı sınıfı için tomruk ve kılıc değiştirerek buyucu için üçgen kullanmanızı tavsiye edebilirim.
Detaylı bir şekilde yardımcı olmamı ister iseniz discord adresimi ozel yoluyla verebilirim
İyi forumlar.
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
coresh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen coresh »

Healing45 yazdı: 09 Haz 2020 21:51 Ws atar ıken kılıc ile başlamanı tercih ederim tomrugu ara vuruslar ile kullanmalısın seri vurmak için kılıc cok vurmak istyo ise tomruk kılıcın seri vurus hızı var ve daha fazla hasar veriyor 1 sanıye de bir vuru tomruk üçgen yıldız balta ise 3 sanıye de vurur bu konu da size kalmış def oynıcak iseniz şifa keserken yıldız savaşcı sınıfı için tomruk ve kılıc değiştirerek buyucu için üçgen kullanmanızı tavsiye edebilirim.
Detaylı bir şekilde yardımcı olmamı ister iseniz discord adresimi ozel yoluyla verebilirim
İyi forumlar.
tabi discord adresinizden görüşme sağlayabiliriz