Teşkilat Bitti!

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
07jamesbond
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Teşkilat Bitti!

Mesaj gönderen 07jamesbond »

Geçtiğimiz haftaya kadar Karaköy'deki boss'lar boş kalmazken, şimdi boss yolları bile boş kalır oldu. Önceden ''Komiser'e son hs'', ''Büyük Büyücü'ye son tank'' gibi cümleleri klanda görmezken, şimdi sıkça görür olduk. Tabii bunun nedenini herkes iyi biliyor. Sunucuda süregelen bir savaş. Bu yüzden boss'lardan düşen materyallerin fiyatları bile arttı. Lodos-Arz kapışmasının olması güzel ve oyuna renk katan ince detaylardan birisi şüphesiz. Ancak bunun bir oyun olduğunu ve her şeyin fişi çektikten sonra sona ereceğini bazı kimseler unutuyor. Sadece karşı klandan olduğu için savaş yapılsa daha güzel olmaz mı sizce? Birkaç lonca düzenli olarak boss keserdi. Bu durum sanırım birilerini rahatsız etti ve birkaç gün bölgede çocukça atışmalar yaşandı. E şimdi boss'lar boş, niye kimse gidip kesmiyor? Bugün sadece bir grup bir kere Komiser'i kesti. GBZ için grup toplayan bile olmadı. Bir yandan da haftalarca Çemberlitaş görevi için grup toplamaya çalışanlar... Bir kere de Karaköy'deki banka önünde oturacağınıza bu arkadaşlara yardım etmeyi deneseniz? Çemberlitaş görevini bir türlü yapamadığı için Karaköy'e giremeyen ve dolayısıyla seviye atlayamadığı için oyunu bırakmak zorunda kalan birçok oyuncu var. Unutmayın ki fazla oyuncu kaybının yaşanması oyunun da kapanmasına sebep olur. Teşkilat'ta sadece karşı klandan olduğu için savaşın yapılmasını ve görevi olan arkadaşlara loncaların yardım etmesini temenni ediyorum. Eminim çok daha güzel bir oyun ortamı olur. Herkese iyi oyunlar.
Kullanıcı avatarı
ozkan4283
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Teşkilat Bitti!

Mesaj gönderen ozkan4283 »

cok dugru soylemissin ben gaffar ve x görevini 3 bucuk aydir yapamadim teskilat sunucusunda 2007 ve 2011 yillari arasinda oynamistim bıraktım simdi geriye geldim gordumki yardim bitmis grup toplamaya calistim 1 kisi bile yardım etmedi suam farkli sunucuya car actim burada deniyecem sansimi gordumki teskilat sunucusu bitmis herkes kendine bakar olmus klan savasida basladi artik bu görevleri yapmak bu sunucuda hayal oldu herkes kendine iyi baksin elveda teskilat
Efsanaler ölmez sadece şekil deistirir
Kullanıcı avatarı
07jamesbond
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen 07jamesbond »

ozkan4283 yazdı: 04 Haz 2020 08:23 cok dugru soylemissin ben gaffar ve x görevini 3 bucuk aydir yapamadim teskilat sunucusunda 2007 ve 2011 yillari arasinda oynamistim bıraktım simdi geriye geldim gordumki yardim bitmis grup toplamaya calistim 1 kisi bile yardım etmedi suam farkli sunucuya car actim burada deniyecem sansimi gordumki teskilat sunucusu bitmis herkes kendine bakar olmus klan savasida basladi artik bu görevleri yapmak bu sunucuda hayal oldu herkes kendine iyi baksin elveda teskilat
Eminönü sunucusunda çok sık gidiliyor Çemberlitaş'a. Üstelik oradakilerin çoğu klansız. Görevini kısa sürede yapabileceğini düşünüyorum.
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Peki ya şimdi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ozkan4283
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ozkan4283 »

LadyGAGA yazdı: 25 Haz 2020 17:35 Peki ya şimdi ?
halaaa yapilamadi gorev yardim eden falan yok ara ara bakiyorum teskilata herkes kendi havasinda farkli sunucuya karakter actim gelip hemen yaptilar gaffar ve x i teskilat sunucusu boyle devam ederse 59 harici kimse kalmaz brn sahsen teskilatta oynamayi dusunmuyorum 4 yilimi verdim teskilata betada baslamistim halaa oyuna girerken elim sunucu secerken teskilata gidiyor yanlislikla aciyorum ve cikiyorum keske bu sekilde olmasaydi bu sunucu uzelerek farkli sunucuda oynuyordum teskilatin bende ki yeri ayri idi yapacak bisey yok yardim yoksa teskilatta oynamakta yok kendinize iyi bakin oyi oyunlar teskilat sakinleri
Efsanaler ölmez sadece şekil deistirir