Çift ekran sorunu

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Çift ekran sorunu

Mesaj gönderen faysbok »

Bilgisayarımı çift ekran kullanıyorum ama bir sorun var.. oyunu soldaki ekranda oynuyorum sağ ekrandan YouTube’da bir şeyler izlemek istiyorum googleda gezinirken ne zaman mouse’u sağ ekrana çeksem 360 derece oyundaki görüntü çok hızlı bir şekilde dönmeye başlıyor.. ve YouTubedan video değiştireceğim zaman tıkladığım anda oyunu alta atıyor.. çözümü var mıdır?
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Çift ekran sorunu

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Oyunu pencere modunda oyna ve 2.ekrana geçerken alt+tabla 2.ekrandaki işlem yapacağın şeyi seç. O zaman hiç bir sıkıntı yaşamazsın./color]
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen faysbok »

CHAPPIE yazdı: 03 Haz 2020 12:04 Oyunu pencere modunda oyna ve 2.ekrana geçerken alt+tabla 2.ekrandaki işlem yapacağın şeyi seç. O zaman hiç bir sıkıntı yaşamazsın./color]

Bu pencere modunu nasıl ayarlarım
Resim
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen faysbok »

Damir yazdı: 27 Ağu 2011 12:44 S.a.
İkv launcherı açıyoruz ve yüklencek bişi varsa yüklenmesini bekliyoruz.Daha sonra ikv nin kurulduğu yeri açıyoruz.Ordan Base adlı klasöre giriyoruz.İçinde pref_launch.prefs adlı bir dosya var. Onu WordPaf Mfc ile açıyoruz. Karşımıza yazılar ve değerleri çıkıyor. Ordan Fullscreen:2 , ScreenWidth:800 , ScreenHeight:600 yapıyoruz ve kaydediyoruz . Sonra dosyayı salt okunur yapıyoruz . Screenwidth ve height benim kullandığım değerlerdir. İStediğiniz değerleri yazabilirsiniz.

Cevabı buldum teşekkürler
Resim