İkv play store dükkan

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Raiderx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tears Of Fears

İkv play store dükkan

Mesaj gönderen Raiderx »

Play storeye (İKV DÜKKAN) diye bi uygulama çıksa yararlı olmaz mı ? ':)
MECROH [59] Arz'ın Çocukları
GaddarTÜRKxAHMET [51] Arz'ın Çocukları
Mardinliyiz [52] Arz'ın Çocukları
Kuklacı Sunucusu!

Ürkütüyor Beni Şu Kargaların Kargaşası..!
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: İkv play store dükkan

Mesaj gönderen faysbok »

Keşke her şeyimi tam olsa böyle isteklerde bulunabilsek.. 😂😂
Resim
bldplt
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

playstore akçe

Mesaj gönderen bldplt »

playstore akçe çekmek kadar uğraştıran bir site yok 3 senedir bu sorun sürüyor Siparişinizin ödemesi tamamlanmadı. Ödeme ve sipariş onay aşamalarını lütfen tekrar kontrol ediniz. hatası bitmek bilmiyor bazen rahatça akçeyi alabiliyorum bazen hiç alamadan bu hata geliyor senelerce bu hata üzerinden binlerce mesaj atıldı ve ısrarla bu hata düzeltmemek için uğraşıyorlar akçe fiyatını düşürüyorsunuz güzel ama ben alamadıktan sonra ne işime yarayacak akçenin fiyatının düşmesi 3 senedir bu sorunu neden ısrarla düzeltmediniz diğer site peridijital bakiye yüklemek için 50 tl yüklemek için 85 tl istiyor mobil ödemede yani play storede 2 5500 alacağım yerde peridijitalde anca 1 ürün denk geliyor şu sorunları ya düzeltin yada akçe satmayın sıkıldık artık
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: playstore akçe

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Perdigital bu sorunlar için açıldı,ki ben 35 ₺ yüklemek istediğimde yine 35₺ ödüyorum.Katkı payı ödediğimi hatırlamıyorum.Banka kartı veya ininal kart kullanmayı deneyebilirsiniz.Şu zamanda kullanmayan kimse yok.
Kullanıcı avatarı
Milliyet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Milliyet »

Merhaba,
Playstor'da bende alışveriş yaparken sürekli hata alıyordum . Perdigital'de hiç sorun yaşamadım aksine daha avantajlı olduğunu düşünüyorum tavsiye edebilirim.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ASKERİ
bldplt
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen bldplt »

Boludanoyuncu yazdı: 25 May 2020 14:42 Perdigital bu sorunlar için açıldı,ki ben 35 ₺ yüklemek istediğimde yine 35₺ ödüyorum.Katkı payı ödediğimi hatırlamıyorum.Banka kartı veya ininal kart kullanmayı deneyebilirsiniz.Şu zamanda kullanmayan kimse yok.
peridijitalde 50 tl bakire yüklemek istediğimde tahsil edilecek tutar 85 tl olarak çıkıyor karşıma 35 tl fark istiyorlar mobil ödemeye bu nasıl oluyor
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

bldplt yazdı: 25 May 2020 15:26
Boludanoyuncu yazdı: 25 May 2020 14:42 Perdigital bu sorunlar için açıldı,ki ben 35 ₺ yüklemek istediğimde yine 35₺ ödüyorum.Katkı payı ödediğimi hatırlamıyorum.Banka kartı veya ininal kart kullanmayı deneyebilirsiniz.Şu zamanda kullanmayan kimse yok.
peridijitalde 50 tl bakire yüklemek istediğimde tahsil edilecek tutar 85 tl olarak çıkıyor karşıma 35 tl fark istiyorlar mobil ödemeye bu nasıl oluyor
perdigital de mobil ödeme oldukça pahalı banka kartı ve kredi kartı ile perdigitalden alısveriş yapabilirsin. Eğer mobil ödeme ile akçe alıcaksan playstore yi öneriyorum 3 4 TL fark ediyor playstorede
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Bir banka kartı olandan yardım almanı tavsiye edebilirim.Perdigitalde aldığın bir üründen kazandığın bonusları biriktrirekek başka bir ürün alabiliyorsun.
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: İkv play store dükkan

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Nasıl diyorlardı..
Her kuşu öttürdük de bir leylek kaldı..
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Astarastar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

akçe indirim playstore saçmalığı ve ikv

Mesaj gönderen Astarastar »

evet her indirimde yaşadığımız saçmalığı yine yaşıyoruz ve playstoreden akçe alamıyoruz ve inadına ikv hala playstore ile çalışıyor akçe satmak istemiyorlar görüntüde indirim var ama kimse alamıyor sahtekarlıktır bu madem playstore sorunlu bir site kendiniz satın akçeleri çokmu zor