Özlem..

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
BLueMASTER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Histeri

Re: Özlem..

Mesaj gönderen BLueMASTER »

Dilhun yazdı: 14 Haz 2020 01:12
BLueMASTER yazdı: 13 Haz 2020 17:12
BLueMASTER yazdı: 13 Haz 2020 17:11
Dilhun yazdı: 01 Haz 2020 17:00 Öncelikle selamlar arkadaşlar. 3 Karakterimden 2 tanesinin gaffar ve hol görevlerini yapıp Karaköy bölgesine soktum. Şuan sunucuda 10-12 tane yardım sever Full+Full arkadaş var. Ellerinden geldiğince belli zamanlar görevlere yardım ediyorlar. Kuklacının eski ortamı ve havası yok o bir gerçek. Tenha sunucu olması madenlerin boş olduğu anlamı taşımıyor emin olabilirsin. Eminönü-labirent bölgesinde her zaman 2 klansız tank görebilirsin. Meteor ve adada ise mantar ve tung madenleri genelde çekilmiş olmakta. Yani aslında çok karmaşık bir sunucu. Yinede yeni oyunculara kapısı her zaman açık bir sunucu olduğu kanaatindeyim. Ve sunucuda Lodos sayısı çok az. Lodos arkadaşlar bunun bilincinde olmalı.
Sunucu yeni insanlara müsait değil. Çünkü buna ortak bir kararla izin vermiyoruz. Daha öncede defalarca yerleşip kuklacı sunucusunun ana oyuncularına yıllarını buraya vermiş ve evi gibi hissetmekte olan masum bir sürü insanları sürmeye çalıştılar.
Onun için her yeni oyuncuyu önce günlerce sorgulayıp gözümüz tutmazsa göndermek için elimizden geleni yapıyoruz. Belki bu size barbarca ya da iğrenç gelebilir. Ama bazı insanların yaşadıklarını yaşamadınız. Onun için size birşey diyemem.
Bu sunucunun her zaman çekirdek bir sunucu kalması için uğraşacağız :blush:
Tabii ki bu sizin düşünceniz olabilir. Kendi adınıza haklı olabilirsiniz. 2008'in yaz aylarında tanıştığım ilk ve tek sunucu'm KUKLACI bence hepimize yetecek kadar büyük. Yani insanların sizinle aynı duyguda olup olmaması veya aynı sorunları çekip çekmemiş olması ne bizi çok kötü bir insan yapar ne de sizi çok iyi bir insan. Herkesin yıllarını verdiği bu oyunda tabii ki yardım edip etmemek sizin inisiyatifinizde olan bir şey. Oyun oynamak ve keyif almak isteyen insanlardanım ve keyfimi kimse kaçıramaz. Hayatımda bir sürü sorun yaşadım ama oyunda yaşadığım bir sorun benim için çok önemli bile değil. Size keyifli oyunlar dilerim. Umarım istediğiniz her şeye sahip olursunuz. Birazda İYİMSERLİK mesela. Teşekkürler...
Sahip olmak istediğim hiçbirşey yok, beni mutlu eden herşeye sahibim zaten önemli olanda bu. İyimserlik konusuna gelince yeterince iyimser olduğumu düşünüyorum. Zamanımın bir kısmını oyundan tesadüfen karşılaştığım siz ve sizin gibi insanlara yardımcı olmakta bunların içinde. İyimserliğimi forumdan yazdığım bir paragrafla yargıladınız. Buna üzüldüm. Ha bu arada yırtık dondan çıkmış yine birileri, manipüleCİ arkadaşa burdan salam XD
Resim
lullaby
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen lullaby »

Dilhun yazdı: 01 Haz 2020 17:00

Tabii ki bu sizin düşünceniz olabilir. Kendi adınıza haklı olabilirsiniz. 2008'in yaz aylarında tanıştığım ilk ve tek sunucu'm KUKLACI bence hepimize yetecek kadar büyük. Yani insanların sizinle aynı duyguda olup olmaması veya aynı sorunları çekip çekmemiş olması ne bizi çok kötü bir insan yapar ne de sizi çok iyi bir insan. Herkesin yıllarını verdiği bu oyunda tabii ki yardım edip etmemek sizin inisiyatifinizde olan bir şey. Oyun oynamak ve keyif almak isteyen insanlardanım ve keyfimi kimse kaçıramaz. Hayatımda bir sürü sorun yaşadım ama oyunda yaşadığım bir sorun benim için çok önemli bile değil. Size keyifli oyunlar dilerim. Umarım istediğiniz her şeye sahip olursunuz. Birazda İYİMSERLİK mesela. Teşekkürler...
Tam da İYİMSERLİK sebebiyle Histeri Loncası olarak junon görevinizde yardımcı olmuştuk 😊
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

BLueMASTER yazdı: 18 Haz 2020 10:13
Dilhun yazdı: 14 Haz 2020 01:12
BLueMASTER yazdı: 13 Haz 2020 17:12
Dilhun yazdı: 01 Haz 2020 17:00 Öncelikle selamlar arkadaşlar. 3 Karakterimden 2 tanesinin gaffar ve hol görevlerini yapıp Karaköy bölgesine soktum. Şuan sunucuda 10-12 tane yardım sever Full+Full arkadaş var. Ellerinden geldiğince belli zamanlar görevlere yardım ediyorlar. Kuklacının eski ortamı ve havası yok o bir gerçek. Tenha sunucu olması madenlerin boş olduğu anlamı taşımıyor emin olabilirsin. Eminönü-labirent bölgesinde her zaman 2 klansız tank görebilirsin. Meteor ve adada ise mantar ve tung madenleri genelde çekilmiş olmakta. Yani aslında çok karmaşık bir sunucu. Yinede yeni oyunculara kapısı her zaman açık bir sunucu olduğu kanaatindeyim. Ve sunucuda Lodos sayısı çok az. Lodos arkadaşlar bunun bilincinde olmalı.
Sunucu yeni insanlara müsait değil. Çünkü buna ortak bir kararla izin vermiyoruz. Daha öncede defalarca yerleşip kuklacı sunucusunun ana oyuncularına yıllarını buraya vermiş ve evi gibi hissetmekte olan masum bir sürü insanları sürmeye çalıştılar.
Onun için her yeni oyuncuyu önce günlerce sorgulayıp gözümüz tutmazsa göndermek için elimizden geleni yapıyoruz. Belki bu size barbarca ya da iğrenç gelebilir. Ama bazı insanların yaşadıklarını yaşamadınız. Onun için size birşey diyemem.
Bu sunucunun her zaman çekirdek bir sunucu kalması için uğraşacağız :blush:
Sahip olmak istediğim hiçbirşey yok, beni mutlu eden herşeye sahibim zaten önemli olanda bu. İyimserlik konusuna gelince yeterince iyimser olduğumu düşünüyorum. Zamanımın bir kısmını oyundan tesadüfen karşılaştığım siz ve sizin gibi insanlara yardımcı olmakta bunların içinde. İyimserliğimi forumdan yazdığım bir paragrafla yargıladınız. Buna üzüldüm. Ha bu arada yırtık dondan çıkmış yine birileri, manipüleCİ arkadaşa burdan salam XD
Öncelikle Selam. Sizi hiçbir zaman yargılamadım. Bu hakka sahip değilim. Sadece orada kurduğunuz cümle beni üzdü. Ortak karar ile yeni oyunculara müsait ortam yok gibisinden bir cümle idi. Bende bu cümleye sitem etmiştim. Sağlıklı günler. İyi oyunlar dilerim.
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

lullaby yazdı: 18 Haz 2020 13:02
Dilhun yazdı: 01 Haz 2020 17:00

Tam da İYİMSERLİK sebebiyle Histeri Loncası olarak junon görevinizde yardımcı olmuştuk 😊
Sunucudaki her insana ve loncaya saygım var. Bana yardım edene sırtımı çevirmem. Yediğim kaba pislemem. Bana uzatılan eli sıkı tutarım. Koyvermem. Kimse ile kavga etmem. Gereksiz pazarlık bile etmem. Size ve loncanıza şükranlarımı sunuyorum. Umarım burada "ÖZLEM" duygularım size karşı bir kin ve nefret tutmamıştır. Amacım bu değil. Düşman edinmek çok kolay. Amacım dost edinmek. Saygılarımla. Keyifli oyunlar dilerim.
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
jkmoco14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen jkmoco14 »

Youtube'ta alakasız bi şekilde yıllar önce bıraktığım oyun karşıma çıkınca nostalji bastı. Şifremi hatırlayıp foruma girdim. 2010-2013 yılları arası aktif oynamışım. O zamanlar yaşım küçük olduğu için insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyordum. Eski entrylerimden de anlaşılıyor zaten ama ilk kez sığınağa girdiğim zaman ne kadar heyecanlandığımı hala hatırlıyorum. Saatlerce bilgisayarın başından kalkmadan grup arıyordum kendime. O zamanlarda da bulamıyordum ama bi umuttu işte. Şu an ise ihtimalsiz olduğunu anlıyor ve biliyorum. 12 yaşında küçük bi çocuk iken bir kez olsun junonu canlı görme ihtimali çok güzeldi onu da hatırlıyorum. Ama ne yazık ki yardım görmedim bu oyunda. Oyundan tanıştığım kimse de olmadı. Oynadığım üç dört yıllık süre zarfını düşündüğümde beni bu oyuna böylesine bağlayan şeyin ne olduğunu bulamıyorum. Ne arkadaşlık ne de başka bir şeydi. Anlatacak çok şey var ama dinleyecek/oynayacak insan kaldı mı bilmiyorum.
Yalnızca içimden geldi
insanlar insanların içinde insana hasret yaşarlar
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Heaven1925 »

O klansız tanklardan biri benim ':)

Koniçiçeği :cherry_blossom:

Kod: Tümünü seç

Şeytan sünnet oldu ben KİRWE'yim !
Teşkilat - LodosKirwe :crossed_swords:

Eminönü - BüyücüKirwe :crystal_ball:

Kuklacı - Koniçiçeği :cherry_blossom:

Kullanıcı avatarı
SchzophReniA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen SchzophReniA »

Bazı arkadaşlar dışarıdan gelenlerin sunucunun yerli masumlarını ezdiği yollamaya çalıştığı yönünde bi acıtasyonda bulunmuş. Bu bir mmorpg oyunu. Kaldıramayan kimse oynamasın. Sunucu da kimsenin babasının malı değil. Adam ister 12 kişi atar ister 50 kişi. Kuklacı'yı korumak kimsenin görevi de değil." Barbarca gelebilir " de değil bu arada direkt olarak barbar mağara heriflerinin tekisiniz lonca olarak ;) Tanıyan ve demek istediklerimi anlayan kimselere selam olsun. İyi oyunlar...
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

SchzophReniA yazdı: 28 Tem 2020 13:48 Bazı arkadaşlar dışarıdan gelenlerin sunucunun yerli masumlarını ezdiği yollamaya çalıştığı yönünde bi acıtasyonda bulunmuş. Bu bir mmorpg oyunu. Kaldıramayan kimse oynamasın. Sunucu da kimsenin babasının malı değil. Adam ister 12 kişi atar ister 50 kişi. Kuklacı'yı korumak kimsenin görevi de değil." Barbarca gelebilir " de değil bu arada direkt olarak barbar mağara heriflerinin tekisiniz lonca olarak ;) Tanıyan ve demek istediklerimi anlayan kimselere selam olsun. İyi oyunlar...
Arkadaş noktayı koymuş daha ne denilebilir ki ?
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ERATESS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: Symbol Of Justice

Mesaj gönderen ERATESS »

Şunu buradan alın.Kafayı yemiş boş sunucuda arkadaş.İnsanların oyun bırakmasını fırsat bilip ağa babalık yapan bir kaç çapulcunun başında duran biri bu kaale almayın.İyi oyunlar
Ölümle yaşamı ayıran çizgi,siyahla beyazı ayıramaz ki
Her yolun sonunda ölüm olsa da sevenleri kimse ayıramaz ki..

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. BEŞİKTAŞ ’ı üzmesinler”
Süleyman SEBA

ERATES
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooNN
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

"Kopyacı" muamelesi görüp tüm karakterleri banlanan, sunucuda kimse kalmayınca ortada kalan oyuncuları loncasına alıp sunucunun sahibiymiş gibi takılan arkadaşların yazdıklarını gülerek okuyorum :) Unutmayın ki sizin böyle düşünmenizin tek sebebi, sunucunun asıl sahiplerinin oyunu bırakmış olmasıdır. ;)
WesTSooN