Beyazköşk sunucu doluluğu

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Drehri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Beyazköşk sunucu doluluğu

Mesaj gönderen Drehri »

Sayın yöneticiler, dünden bu yana giremiyorum. Sadecr plus üyeler beklemeden giriş yapabilir diyor. Yeter artık be. Bu ne saçmalıktır.
Drehri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Drehri »

Kardeş anlamış değilim, kalabalık dediğinde bile sadece plusşar beklemeden girebilir diyor
Kullanıcı avatarı
Winci
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Taaşşuki Talat Fitnat

Mesaj gönderen Winci »

Beyazköşke plussuzlar hiç bir şekilde giriş yapamıyor sabah güncellemesinde bile sunucu dolu hatası alıyoruz yöneticiler sunucuya bakmıyor mu
COME TO BESIKTAS
STEAM HESABIM
Drehri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Drehri »

Bakmıyorlar
Kullanıcı avatarı
hamit4498
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen hamit4498 »

Sabahtan beri Beyazköşk Sunucusuna giriş yapamıyorum. Sunucu (Kalabalık) görünüyor. Daha önce sunucu (Çok Kalabalık) veya (Dolu) olduğu zamanlarda bile bir kaç denemede giriş yapabiliyordum. Acaba oyunda mı problem var bende mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
hata007
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hata007 »

Sizin gibi yönetim olamaz olsun alın başınıza çalın oyununuzu oyunda akçeye baladınız şeylere eywalah dedik ama buda asalaklıktır okadar kasdım çara pulus üyeliği almadan giremiyorum büyük ihtimale bu mesajıda saniyesinde silersiniz mesajım size zaten sonunda kendiniz 5 6 kişi oynarsınız oyununuzu :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: okadar verdim emeğe yazıklar olsun
Bluewar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Bluewar »

Dün, oyun içinde her şey para olmuş eski tadını vermiyor diyordum. Şimdi ise hiç tat alamıyorum :')
Hazır karantina günlerindeyken, şu oyuna bir el atsanız da bazı problemleri kökten çözüp çok eski yıllara geri dönülse ne de güzel olurdu.
Yeni bölgeler yerine, geri sarma sorununu, büyük holde atma sorununu çözseniz çoğu kişi rahat nefes alırdı.
Aslında oyunculardan çok, yönetimin de haberi var bunlardan ama bir şeyler yapılmıyor demek ki.
Forumdaki ilk yazım, belki yanlış yere yazıyorum ama bunlar da benim önerim;

- Dükkandaki fiyatlama yöntemini değiştirin, (bana kalsa tüm dükkanı kaldırın, oyun içine reklam alın daha çok para kazanacağınız kesin) :D
- Bazı sunucularda level sınırını 39 yapın, nostalji yaşamak isteyenleri oraya toplayın.
- Karakter transfer işlemi, tüm sunucuları tek tek çökertmek için kullanılabilecek bir yöntem. Dün eminönü, bugün beyazköşk, yarın diğerleri olarak devam eder.
- Aynı IP üzerinden birden fazla oyuncunun giriş yapmasına izin vermeyin. Bir kişinin, maden hesabı, tılsım hesabı, depo hesabı ve asıl hesabı oyundayken, aktif oyuncuların(plus olmayanların) oyuna girmesi engelleniyor.

İkv 13 yaşında demek kolay değil tabiki, keşke eski ekip olsaydı ve Mevlüt Dinç'de başında olsaydı bugün çok farklı şeyler yazıyor olabilirdik... :D
BOLDTIME
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Oyuna Giriş ( Plus Üyelik) Sorunu

Mesaj gönderen BOLDTIME »

Arkadaşlar bildiğiniz gibi eskiden beri uygulanan sunucuların çok kalabalık olduğu zamanlarda Plus sahibi olmayan üyeliklerin girişleri iptal edilmektedir. Eskiye göre uygulanan politikalara bakıldığında;
- Sunucunun kalabalık olduğu zamanlarda bile ki çok nadir "çok kalabalık" oluyor sunucuya plussuz üyelikler ile giriş yapılamamaktadır.
İksir ürettiğimiz maden çektiğimiz hesaplarımız hepimizin var sorun şu ki;
Oyunu oynamanın ücretsiz olarak tanıtılması ve Oyun Politikalarında bu ibarenin geçmesi Tüketiciyi kandırmak eylemi oluşturmaktadır. Bakınız;
Daha oyuna giriş ekranında size ücretli bir paketi almaya zorlamak tüketiciyi "ücretsiz oyun" olarak kandırmaktır. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki sunucular "Çok Kalabalık" olduğunda bile oyuna girerken bir kaç denemede plussuz hesap ile giriş yapılırken "kalabalık" görünürken hiç girilmemesi tüketiciyi kandırmaktan başka bir şey değildir. Lütfen her tüketici gibi haklarınızı arayınız Hukuka aykırı olarak düzenlenmiş bu politika hukuka aykırıdır.
bigchief
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Oyuna Giriş ( Plus Üyelik) Sorunu

Mesaj gönderen bigchief »

Çok güzel demişsin ama nerdeyse kimsenin umrunda değil. Çoğu oyuncu bir şey olmamış gibi devam ediyor. Dinleri imanları para olmuş bu forumu takip ettiklerini bile düşünmüyorum.
corona1234
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Karanlık

Beyazköşk plussuz girilmeme sorunu

Mesaj gönderen corona1234 »

OYUNUN BAŞ BÖLÜMÜNDE BEYAZKÖŞK SUNUCUSU KALABALIK GÖZÜKÜYOR SAATLERCE FAKAT DOLU OLMAMASINA RAĞMEN BEN OYUNA GİRİŞ YAPAMIYORUM BU KONUDA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ