Sancak'ta Hikayeye Yeniden Başlamak

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Türk Harekat Timi

Sancak'ta Hikayeye Yeniden Başlamak

Mesaj gönderen aydineray »

Merhaba,

Oyuna ilk başladığım vakitten beri Beyazköşk'te bulunmaktayım. Açıkçası uzun vakittir oyunda pek yapacak bir şey bulamıyorum (madem kas, sahilde yürüyüşe çık, Meran'ın güzelliğine tekrar hayran hayran bak, İdris Bey ile sahilde oturup denizi seyret, eşlik et vs.) Yeni bir sunucuda her şeye tekrardan başlayasım var. Açıkçası bilmediğim ve herhangi bir karakterimin olmadığı bir sunucuda başlamak da korkutuyor. Karakter transferi yapabilirim ama o zaman da sunucu değiştirmenin (tekrar başlamanın) bir mantığı olmayacak.

Sorularıma gelirsek;

Sıfırdan Sancak'ta başlamam beni gerçekten korkutmalı mı? 

Sunucu içerisinde görevlerde, grup bölgelerinde (gaffar vs) yeterli desteği bulabilir miyim? 

Hepimizin bu oyuna devam etmesini sağlayan, eskisi gibi, o güzel dostluklar kurabileceğim bir ortam mevcut mu?

Piyasa durumu nasıl, saç baş yolduracak cinsten fahiş fiyatlar var mı?

Yıllardır evden yazılım üzerine sektörde çalışıyorum, bu sebeple gece vaktim genelde boş oluyor ve oyunda gece aktif olabiliyorum. Tenha bir sunucu ama gece vakti de olsa oyuncu aktif oluyor mu? Yoksa cırcır böceği sesleri mi geliyor oyundan  ':) 

---

Endişelerimi dinlediğiniz için teşekkür ederim  :blush: 
Saygılarımla.
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Re: Sancak'ta Hikayeye Yeniden Başlamak

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Kardeş ben girip bakıyorum ara sıra karaköy meydanda bir kaç kişi oluyor kendi aralarında boss kesenler oluyor bazende genel manada sunucuda aktiflik yok izlenimlerim bu yönde.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

şu an sunucudaki npc sayısı oyuncu sayısından daha fazla :D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

hayır arkadaşlar sancak sunucusu genelde kalabalık oluyor ben orada oynuyorum ve güzel bir sunucu
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

Auril yazdı: 30 Mar 2020 16:44 şu an sunucudaki npc sayısı oyuncu sayısından daha fazla :D
abartma kardeşim sancakta hergün rahat 200 250 arası oyuncu var
Kullanıcı avatarı
Batuhansrclk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: B Loo D

Mesaj gönderen Batuhansrclk »

aydineray yazdı: 23 Mar 2020 13:10 Merhaba,

Oyuna ilk başladığım vakitten beri Beyazköşk'te bulunmaktayım. Açıkçası uzun vakittir oyunda pek yapacak bir şey bulamıyorum (madem kas, sahilde yürüyüşe çık, Meran'ın güzelliğine tekrar hayran hayran bak, İdris Bey ile sahilde oturup denizi seyret, eşlik et vs.) Yeni bir sunucuda her şeye tekrardan başlayasım var. Açıkçası bilmediğim ve herhangi bir karakterimin olmadığı bir sunucuda başlamak da korkutuyor. Karakter transferi yapabilirim ama o zaman da sunucu değiştirmenin (tekrar başlamanın) bir mantığı olmayacak.

Sorularıma gelirsek;

Sıfırdan Sancak'ta başlamam beni gerçekten korkutmalı mı? 

Sunucu içerisinde görevlerde, grup bölgelerinde (gaffar vs) yeterli desteği bulabilir miyim? 

Hepimizin bu oyuna devam etmesini sağlayan, eskisi gibi, o güzel dostluklar kurabileceğim bir ortam mevcut mu?

Piyasa durumu nasıl, saç baş yolduracak cinsten fahiş fiyatlar var mı?

Yıllardır evden yazılım üzerine sektörde çalışıyorum, bu sebeple gece vaktim genelde boş oluyor ve oyunda gece aktif olabiliyorum. Tenha bir sunucu ama gece vakti de olsa oyuncu aktif oluyor mu? Yoksa cırcır böceği sesleri mi geliyor oyundan  ':) 

---

Endişelerimi dinlediğiniz için teşekkür ederim  :blush: 
Saygılarımla.
Merhabalar dostum,

Oyuna geri dönmen güzel son dönemde ''covid -19'' vakası ile oyuna geri dönme sayısında baya bir çoğalma var...
Oyun her zaman tenha iken artık ''Kalabalık'' görmek mutluluk verici oldu hepimiz için.
Bu oyuncu sayısı yükselmesi senin açındanda bir çok şeyi kolaylaştırcak ki bunlar içinde boss kesimleri en etkili kısmı.
Tekrardan hoşgeldin...

Saygılarımla
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
EMRE0707
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Mylife My Rules

Mesaj gönderen EMRE0707 »

Şu an oyunu indiriyorum. Sunucuda kimse yok diye silmiştim. Arada bir girip dolaşırım. Sunucu, arkadaşın dediği gibiyse eğlenceli olabilir.
TİRELİ [Hidroflorik Asa]^
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Güzel düşünce ama Sancakta işlemez gibi.
legendpolice yazdı: 03 Nis 2020 13:29
Auril yazdı: 30 Mar 2020 16:44 şu an sunucudaki npc sayısı oyuncu sayısından daha fazla :D

abartma kardeşim sancakta hergün rahat 200 250 arası oyuncu var
Daha geçen gün "kalabalık" diye sunucuya girdiğimde kimseyi ortalıkta göremedim.