YARDIM TEMALI FARKINDALIK DENEYİ GÜNLÜĞÜM

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Cigaraversene
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Arzın çocukları

YARDIM TEMALI FARKINDALIK DENEYİ GÜNLÜĞÜM

Mesaj gönderen Cigaraversene »

Tılsım oyuncusuyum ama serverin bomboş olmasından şikayetçi olup Eminönü sunucusuna bir giriş yapmak istedim ortamı gayet samimi ve sıcak bulmamdan aldığım gazla 8 lvlde meteor yolunu tuttum. meteor kurt mağra girişinde 30 lvlerde 3 arkadaşa denk geldim. başda niyetim cok masumcaydı onlarla seviyeli bir şekilde eğlenecektim. sonrasında kaybolmuş taklidi yapmak geldi içimden nedensizce. gerçi normal hayatta yalan söylemem ama o an sonucunda ne olacağını görme isteğim beni ele geçirdi ve kaybolmuş taklidi yaptım . neyse içlerinden bir tane hanımablamız kaybolduysan eminönune seni göturebilirim gibisinden bir yardım eli uzatsada ilk başda buna inanmadım ve yardıma muhtac olduğumu tekrar tekrar hatırlattım. bana: burda ölürsün gelme bekle beni seni göturucem dedi ve beklemeye koyumdum :)

Aradan fazla zaman geçmeden pm attı gel benimle diye, bende takıldım peşine hiç yolları bilmiyormuş gibi ( 11 yıllıkoyuncuyum :D ) az biraz gittikden sonra eminönü girişe geldik artık doğruları söyleme vakti gelmişdi. söylerken biraz çekindim doğrusu. neticede bilemiyorsun karşındakinin ne tepki vereceğini. kaldı ki işini gücünü bırakıp benimle ilgilenmişti. neyse bir şekilde açıkladım drumu. bu seferde olaya kulak misafiri olan bir dayı geldi mevzu var sanıp :D neyse hanımablamız onada sorun olmadıgını sadece yol tarifi yaptıgını söyleyince linç edilmekten kurtuldum =) arkadaşlar youtuber degilim neden böyle bir işe kalkıştım bilmiyorum. muhtemelen istanbul kıyamet vakti oyuncuları olarak cok yardımseveriz bu yuzden bu sosyal deney olayını tekrar tekrar yapıcam sövmeyin :D

olayı resimlerle suslemek istedim. hatta kameraya el sallatmayı bile denedim ama arkadaşımız yapamadı :D onun yerinede ben el sallıyım.
https://i.hizliresim.com/8hpDUA.jpg

olay yeri :D
https://i.hizliresim.com/OvtQBZ.jpg

buda peşine takılıp safa yattıgım sahneler ( 10 da 10 oyunculuk :d )
https://i.hizliresim.com/LGlxtz.jpg

birde olaya kulak misafiri olan dayının beni linç etmesinden son anda kurtuldugum sahne vardı ama onun yazışma resmini cekememişim.

Eminönunde aldıgım tepkiler cok guzel bir sure daha buralardayım karşınıza cıkarsam yuz vermeyin kovun gitsin :D

bu arada tılsımdaki asıl nick: Astek saygılar vesselam..
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: YARDIM TEMALI FARKINDALIK DENEYİ GÜNLÜĞÜM

Mesaj gönderen Cankurtarann »

keyifli : )) .
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: YARDIM TEMALI FARKINDALIK DENEYİ GÜNLÜĞÜM

Mesaj gönderen Sonne »

Bence daha fazlası gelmeli bu kadarla kalmamalı :relaxed:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?