Re: ÇEMBERLİTAŞ GÖREV

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
VarolBey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Çemberlitaş Görevleri için Yardım Gerekli

Mesaj gönderen VarolBey »

Merhaba arkadaşlar ve dostlar.Oyuna verdiğim uzun bir aradan sonra tekrar başladım.Hem görevlerime yardımda bulunabilecek arkadaşlar ve oyuna tekrar ısınmam için bir aile arıyorum. 50 level şifacıyım.Oyun içi ismim "Varolbey". Teşekkür ederim. O:-)
yage38
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

GAFFAR GÖREVİ HAKKINDA

Mesaj gönderen yage38 »

Arkadaşlar lütfen beni şu konuda aydınlatın. Görev yaptığını söyleyen arkadaşlar 800 Hs m olduğunu öğrenince yapmayız dediler ve gittiler. Ben bu görevi yapmadan nasıl item yapabilirim ? Kıyamet veya ejder asa vb. üretiyim desem kadim pençe gibi materyalleri satan kimse yok. Ee oyun o zaman kitlendi kaldı bu görevi nasıl yapacağım ne yapacağım hiç bilmiyorum. Taş gibi çarları var bu adamların benim 800 Hs m onların Gaffarı kesmesine engel mi ? Lütfen beni aydınlatın kafayı yemek üzereyim.

Voxx
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: GAFFAR GÖREVİ HAKKINDA

Mesaj gönderen Skull »

Uğraşmak istememişler açık net. Çıkarcılarmış demek. Maden falan verseydin kesin yaparlardı. :thinking_face:
yage38
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen yage38 »

3 tane parfüm teklif ettim para için yapmıyoruz dediler. ama normalde yapmadılar kıyamet asasız olmaz dediler. bugün üreteyim diye bi malzemeleri soruşturdum sanki halley üretiyorum 10 t yi buluyor ben anlamadım ki ne yapmam gerekiyor.
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen umutiraker »

Arkadaşlar, bu konuyla ilgili genel sohbette dahil olmak üzere çok fazla başlık açıldı. Yardım edebilceğimizi belirttiğimiz arkadaşların ne yazık ki bir çoğu geri dönüş sağlamadığı için bizlerin de bu konuda size yardımcı olması zorlaşıyor. Paşa gönlüm loncası olarak elimizden geldiği kadarıyla görevi olan ve yapmakta zorlanan arkadaşların görevlerini yapmaya çalışıyoruz. Bizler ve sizler içinde en uygun vakti denk getirebildiğimizde siz yolun başında zorluklar yaşayan arkadaşlarımıza yardım etmekten büyük mutluluk duyarız. Lütfen forum içinde benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hasarınızın, iteminizin veya tılsımınızın önemi yok. Birlikte büyümezsek, tek büyümenin de anlamı yok.

Sevgiler, iyi oyunlar dilerim.

miroglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Cadı

Mesaj gönderen miroglu »

umutiraker yazdı: 06 Haz 2020 16:22 Arkadaşlar, bu konuyla ilgili genel sohbette dahil olmak üzere çok fazla başlık açıldı. Yardım edebilceğimizi belirttiğimiz arkadaşların ne yazık ki bir çoğu geri dönüş sağlamadığı için bizlerin de bu konuda size yardımcı olması zorlaşıyor. Paşa gönlüm loncası olarak elimizden geldiği kadarıyla görevi olan ve yapmakta zorlanan arkadaşların görevlerini yapmaya çalışıyoruz. Bizler ve sizler içinde en uygun vakti denk getirebildiğimizde siz yolun başında zorluklar yaşayan arkadaşlarımıza yardım etmekten büyük mutluluk duyarız. Lütfen forum içinde benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hasarınızın, iteminizin veya tılsımınızın önemi yok. Birlikte büyümezsek, tek büyümenin de anlamı yok.

Sevgiler, iyi oyunlar dilerim.

Hangi saatlerde oyundasınız. ?
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Belli olmuyor, özel mesaj gönderirseniz saati ayarlarız.
Kullanıcı avatarı
Hawkeye
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Hawkeye »

yage38 yazdı: 04 Haz 2020 01:51 3 tane parfüm teklif ettim para için yapmıyoruz dediler. ama normalde yapmadılar kıyamet asasız olmaz dediler. bugün üreteyim diye bi malzemeleri soruşturdum sanki halley üretiyorum 10 t yi buluyor ben anlamadım ki ne yapmam gerekiyor.
İlginç adamlarmış 3 parfüme 1 kez değil 10 kez çt yapacak adamlar tanıyorum ilginç insanlarmış cidden. Yani arkadaşlarında dediği gibi yapmak istememişler yoksa senin slotlara vurmana bile gerek yok .
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

2 adet mesaj gelmiş görünüyor, fakat ikisi de yazarı tarafından silinmiş okuyamadım. Bilginiz olsun.
Kullanıcı avatarı
VarolBey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karaköy Görev Yardımı

Mesaj gönderen VarolBey »

Arkadaşlar Karaköyde 52 level şifacıyım ve transistör görevim var yardım edebilecek arkadaşlar varmı ? Oyun içinden Varolbey olarak ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederim.