Çemberlitaş Görevi Olupta Yapamayanlar

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Re: Çemberlitaş Görevi Olupta Yapamayanlar

Mesaj gönderen Bubyo »

Bubyo yazdı: 24 Eki 2020 19:39 Miğrat görevimiz var ama...
Miğrat görevlerini bitirdik ama ÇT görevleri maalesef :/ Siz yardımcı olamazsanız etkinlik belli tarihlerde mi oluyor acaba
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zuvay »

GM'nin yaptığı çemberlitaş etkinliğini takvimden takip edebilirsiniz. Halihazırda loncamız tarafından bir çemberlitaş görevi yapma organizasyonu bulunmamaktadır.
Kullanıcı avatarı
Sergiun
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Gaffar'ı Öldür Görevi

Mesaj gönderen Sergiun »

BeyazKöşk Sunucusunda Gaffar'ı Öldür görevinde 2-3 Hafta boyunca sıkıştım kaldım 54 Levelim Karaköye geçemiyorum görev yüzünden ilerleyemiyorum oyunda, yardım edebilecek insanlar lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sergiun
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Çemberlitaş Görevleri

Mesaj gönderen Sergiun »

Çemberlitaş Görevlerimin tamamlanmasına yardım edebilecek var mı uzun süredir yapamıyorum karaköye tek onlar kaldı 54 level oldum çt görevlerim duruyor.
Resim
hades34
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

ÇEMBERLİTAŞ YARDIM

Mesaj gönderen hades34 »

öncelikle oyunun ilerleyen seviyelerinde hiçbir şekilde bireysel oynanmıyor

çemberlitaşa yardım edecek kişi bulunmuyor

oyunda ilerlenmiyor durum böyle olunca

yardım edecek grup aranıyor
Kullanıcı avatarı
ttun4
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ttun4 »

Merhaba herkese,
Gaffar görevi için yardıma ihtiyacım var. Destek olabilecek varsa çok memnun olurum ne yazık ki bu görevi yapmadan ilerleyemiyorum.
Oyunda iletişim kurmak isterseniz nickim: Vyholla
Ruzgarefe27
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ruzgarefe27 »

Yaklaşık 2 haftadır ÇemberliTaş girişinde oturuyorum bazen bölge bölge gezip grup arıyorum ama kimse geri dönüş yapmıyor . Arza ya da Lodosa geçiş yapabilirim şu an klansızım yeter ki şu görevleri bitireyim . Yıllar sonra tekrardan başlangıç yapıp eskiden grubu eksik olmayan gaffara grup bulamamak üzüyor açıkçası . Yardım edecekler/edebilecekler varsa iletişime geçelim
IGN:Hacıbabax
Sınıf:Büyücü
Kullanıcı avatarı
stk12345
İskele Babası
İskele Babası

Çemberlitaş Görevleri 'Gece Yardımı'

Mesaj gönderen stk12345 »

Merhaba dostlar. Bu gece yani 14 Şubat'ı 15 Şubat'a bağlayan gece saat 1.30 dan sonra 'Beyazköşk' sunucusunda Çemberlitaş görevlerime yardım edebilecek yardım server dostlar var mıdır. Neden gece diyecek olursanız o saatler sunucunun daha sakin olduğu saatlerdir benim Plus üyeliğim bulunmadığı için gün boyu oyun giriş konusunda sorun yaşamaktayım dün akşamda bunun acısını fazlasıyla çektim. Oyuna giriş problemi yaşamamak adına öğlenden beri oyunda beklettiğim karakterim ile akşam saat 10 a doğru Çemberlitaş'a girebilmiştim fakat bölgede iken kritik hata aldım ve bir daha oyuna giremedim. Beklediğim 9 10 saat boşa gitmiş oldu. Neyse ki grupta başka bir görevi olan arkadaşım daha vardı da grubumuzun bölgede geçen emeği boşa gitmemiş oldu. bu yüzden gece saatlerini bu görevleri yapabilmek için uygun görmekteyim malum oyunda gündüz vakitleri kimse bulunmuyor çoğu oyuncular akşam oyuna giriyor. Yardımlarınızı bekliyorum yardım edebileceklere şimdiden çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen RAMPER205 »

Görevi olan bir arkadaşım için yardım edecek birileri var mı acaba? İsmi Cuteposion, 51 level.
Abdulheyx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Beyazköşk

Mesaj gönderen Abdulheyx »

Arkadaşlar Beyazköşkte oynuyorum çemberlitaş görevlerim var fakat yardım edecek kimseyi bulamıyorum çemberlitaş görevlerinde bana yardımcı olabilirseniz yada gruplara alırsanız çok sevinirim. Keyifli Oyunlar Dilerim.