Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Re: Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Mesaj gönderen Equalero »

Sonne yazdı: 22 Eyl 2021 17:43 22.9.2021

Selam sevgili günlük bugün sonunda amacıma ulaştım ve Ferromanyetik ceketi üretebildim şimdi ise aklımda tek bir soru var acaba artık ne yapsam :thinking_face:

Resim
Yapilcak şey çok oyunda ya illaki bir eksik vardır 😂
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Equalero yazdı: 23 Eyl 2021 12:38
Sonne yazdı: 22 Eyl 2021 17:43 22.9.2021

Selam sevgili günlük bugün sonunda amacıma ulaştım ve Ferromanyetik ceketi üretebildim şimdi ise aklımda tek bir soru var acaba artık ne yapsam :thinking_face:

Resim
Yapilcak şey çok oyunda ya illaki bir eksik vardır 😂
Dün bunun farkına vardım ve karakter kasmaya başladım :')
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Dün bunun farkına vardım ve karakter kasmaya başladım :')
O zaman yapılacak çok şey var sana kolay gelsin takipteyim....
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

İyi akşamlar.

Eminönü sunucusunda Eski nickim olarak kullandığım Lindeman nicki bir başkası tarafından alınmış, ve şahıs ile ilgili hırsızlık iddiaları dolaşmakta. Benim ile ilgisi/alakası yoktur. İyi oyunlar/Forumlar dilerim.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

21.12.2021
Selam sevgili günlük uuuupuzun bir aradan sonra tekrardan buradayım, bugün anka sunucusunda arayan bulur etkinliğine katıldım ve şans eseri etkinliği kazandım, bu anı paylaşma gereği duydum. :relaxed:

Resim

Resim

Tekrardan görüşmek dileği ile sevgili günlük.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

19.4.2022

Bilmem kaç ay sonra tekrardan selam sevgili günlük. Bir süre daha günlük tutmaya karar verdim. Büyük ihtimalle uzun bi süre tılsım üretip slot keserim herhalde. Şimdilik siftahı Meditasyon 1 3 ile yapalım :relaxed:

Resim
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

21.4.2022
Selam sevgili günlük evet yine ben. Bugün loncadan arkadaşım ile Anka sunucusunda ben 3 karakter açarak (Şifa Büyü Tank) arkadaşım da 2 karakter açarak ( Şifa Büyü ) GBZ kestik ara GBZ den başlayarak 3 GBZ yi de imha etmiş bulunduk. Ara GBZ de maalesef ki hiçbir şey alamadım.

Resim

Otopark GBZ'den ise tankıma Arındırıcı asa reçetesi ile Buji düştü.

Resim

Mansur GBZ'de ise büyücümle buji aldım, arkadaşım ise ezik şifacısına süper asit ayakkabı aldı O_O ve ben GBZ kesiminden yine sap gibi dönmüş oldum.

Resim

Şimdi ise slot kesiyorum. Kim bilir belki şansımız burada yaver gider ;)

Resim

Sahura kadar slot kesmeyi düşünüyorum kayda değer bir şey düşürebilirsem yine paylaşırım, sağlıcakla kal sevgili günlük :relieved:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

23.4.2022
Selam sevgili günlük yine ben. Savaşçıma Oğuz Kağan ayakkabı düşürme ümidi ile bugün GBZ kesmeye niyetlendim. Akabinde Otopark GBZ'nin yolunu tuttum. 1 Şifa 1 Hasar ve 1 tank karakterim ile kesime başladım ki çokta seri kesiyordum ki bir de ne olsun ? Maalesef ki oyun çöktü, üstelik GBZ nin canı 38 idi :kissing:

Resim

:kissing: :kissing:

Resim

Sunucu açıldıktan sonra tekrardan GBZ kesmeye niyetlendim ve yine otopark GBZ den kesmeye başladım. Maalesef ki şansım yaver gitmedi. Reçeteyi geçtim torba dahii atmadı.

Resim

Hemen ardından Mansur GBZ'ye geçtim ve seri olarak kesime başladım. Burada bir tık şanslıydım ki en azından reçete alabildim. Cidden reçete düşmesine sevinecek hale geldim. Şifacıma Süper Asit Asa reçetesi düştü, savaşçıma ise Buji... Bahtsız büyücüm ise yine hiçbir şey alamadı.

Resim
Resim

Sonra ise Ara GBZ'ye geçtim. Burada çok yavaştım bunun nedeni ise tank karakterim ile yakından GBZ ye hasar veremememdi. Elime çiftemi alıp arada büyücüme saptım geçtim tek yapabildiğim buydu. Burada ise büyücüme Attalus Asa reçetesi Savaşçıma ise Kadın Halley ayakkabı reçetesi düştü.

Resim

Resim

Tam ben ara GBZ yi keserken Otopark GBZ de kalkmıştı ve ben de hazır zamanım varken şu keratayı da keseyim dedim. Buradan büyücüm Kadın halley ayakkabı reçetesi alırken diğer iki karakterim torba alamamıştı. Ancak Şifacıma GBZnin ölüsünden torba düşünce bakayım dedim ve iyi ki bakmışım, Yeşilmen Ohm euksenit üçgen reçetesi düşmüştü. Açıkcası bi ohm üçgen üretip yükseltme niyetim vardı ve reçetenin düşmesi çok iyi oldu. Keşke kendisi düşseydi :D

Resim

Resim

Günün sonunda savaşçıma Oğuz Kağan ayakkabı düşüremedim ancak işime yarayacak bi kaç parça reçete düşürebildim. Oğuz Kağan ayakkabı da artık şansımız yaver giderse ilerideki kesimlerde düşürürüz diye ümit ediyorum. Sağlıcakla kal sevgili günlük :)
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

23.4.2022-30.4.2022

Selam sevgili günlük, bildiğin üzere savaşçıma Oğuz Kağan ayakkabı düşürmek için giriştiğim mücadeleden bilgin var. Üzülerek söylemeliyim ki bahtsız büyücüme bile o kadar ayakkabı düşmüşken ''Bahtsız'' savaşçıma bir türlü oğuz kağan ayakkabı düşmedi. Kestiğim GBZ sayısı 20'yi geçmiştir herhalde. İlk olarak büyücüme Ferromanyetik ayakkabı düşürdüm. (Düşen reçeteleri göstermeme gerek yok herhalde.)

Resim

Daha sonra ise şifacıma Süper asit ayakkabı düştü...

Resim

Vee bir tane daha Ferromanyetik ayakkabı...

Resim

Daha sonralarında kesimlere devam ettiğimde büyücüme bu seferde Arındırıcı ayakkabı düştü :')

Resim

Ve yine arındırıcı ayakkabı :')

Resim

Tüm bu uğraşlar sonucunda canı sıkılan ben bahtsız savaşçım ile fanatiğin yolunu tuttuk. Ama bu sefer şansımız yaver gitti ki Ensari Ohm kolye düşürebildik :relaxed:

Resim

Sonuç olarak yine Oğuz Kağan ayakkabıyı düşüremedik sevgili günlük. Üretmek aklımda yoktu ancak üretmeyi planlamaya başladım. Hatta eldiven reçetesini de temin edebilirsem yarın üretmeyi düşünüyorum. İyice GBZ'den soğudum. İtemden şansı olmayan büyücümün bile bi tek anu ayakkabı eksiği kaldı. Savaşçım hala Oğuz kağan ayaksız sürünüyor etrafta. :relaxed: Bahsettiğim gibi eldiven reçetesini temin edebilirsem yarın hem ayakkabı hem de eldiveni üreteceğim sevgili günlük. Detayları yarın paylaşırım. Sağlıcakla kal.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

1 günde düşürdüğün ayakkabı sayısı benim totalde gördüğüm ayakkabı kadar :') Hayırlı olsun bu arada, bol şans dilerim.