CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: CADI

CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Mesaj gönderen MAJESTE » 08 Eyl 2019 11:09

Loncanın adı: Cadı Loncası
Loncanın kuruluş tarihi: 10.03.2019
Loncanın Facebook adresi: İlerleyen günlerde eklenecektir.
Lonca klanı: Tarafsız
Loncamıza katılım koşulları: 50 seviye ve üstündeki herkes loncamıza başvuru yapabilir.
Loncanın tanıtımı: Saygı,sevgi ve hoşgörüyü benimsemiştir. Yardımlaşma esastır.

CADI LONCASI KURALLARI
CLK1- Türkiye Cumhuriyeti kurucuları ve yöneticileri hakkında herhangi bir itham, hakaret kullanımı yasaktır.
CLK2- Her kullanıcı kendi hesabından sorumludur. Hesap paylaşımı sebebiyle doğan hırsızlık sorunlarından lonca yetkilileri sorumlu değildir.
CLK3- Lonca içi yardımlaşma esas olup, sadece kendi çıkarlarını düşünen neferler göz ardı edilemez.
CLK4- Loncaya her ay (Sarraf+Maden) veya (Sarraf+Lokman) %60 arttırıcı alınmaktadır. Bu sebeple lonca katılım ve aidat bedeli aylık 200m olarak belirlenmiştir. Neferler bu bedeli oyun parasıyla veya değerinde maden olarak verebilir.
CLK5- Aidat bedelleri kullanıcı değil karakter bazlı olarak geçerlidir. Birden fazla karakteri olan neferler, karakter sayısı kadar aidat öder.
CLK6- Lonca içi veya dışı içi tartışma, küfürleşme kesinlikle yasaktır. Susma veya Ban cezası olan kullanıcılar lonca yetkililerinin kararına ve cezanın durumuna göre loncadan atılabilir.
CLK7- Lonca içinde kopya, hile, şef kaçırma veya diğer loncaları, karakterleri sabote edici davranışlar yasaktır. Bu durumu uygulayan kullanıcılar göz ardı edilemez.
CLK8- Arttırıcılar lonca neferlerine sağlanan bir ayrıcalıktır. Hiçbir şekilde yardımlaşmayarak bu durumu istismar eden kullanıcılar lonca dışı bırakılabilir.
CLK9- Lonca aktif sayısını yüksek tutma amaçlı her kullanıcı en fazla 3 karakterini loncaya dahil edebilir.
CLK10- Her ayın, 10. ve 20. günlerinde saat 20:00 ‘da lonca içi ödüllü etkinlik düzenlenir.
CLK11- Görev yapımı veya Şef kesimi saatleri esnektir. Zamanlar aktif olan kullanıcılara göre belirlenir.
CLK12- Lonca içi ticaretler neferlerin inisiyatifine bırakılmıştır.
CLK13- Aidat ödeme tarihleri her ayın 20-22. Günleri arasındadır. Aidat tahsilatı NİHAN veya ÇALIKUŞU karakterleri tarafından yapılmaktadır. Harici kullanıcılara verilen bedellerden lonca yetkilileri sorumlu değildir.
CLK14- Üye alım sorumlusu ve lonca sözcüsü MAJESTE adlı karakterdir.
CLK15- Cadı loncası mensubu olan her nefer yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır. Lonca yetkilileri neferlerden gelen taleplere göre uygun olduğunda kurallar hakkında değişiklik veya ekleme yapabilir.
2006 'dan bu yana ...
MAJESTE - VATANSEVER - HacıEFSUN
®
Sağında solunda işaret bulunan Majeste karakterleri ile alakam yoktur. Yukarıda yazılı 3 isim ve Eminönü sunucusu harici aktif karakterim bulunmamaktadır.
Resim

Abrakadabra3583
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Mesaj gönderen Abrakadabra3583 » 10 Eyl 2019 19:36

Loncanıza katılmak istiyorum . Nasıl iletişime geçebilirim sizinle ?

Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: CADI

Mesaj gönderen MAJESTE » 11 Eyl 2019 09:35

Abrakadabra3583 yazdı:
10 Eyl 2019 19:36
Merhaba,
Oyun içinde MAJESTE veya VATANSEVER karakterlerinden ulaşabilirsiniz.
Forum içi özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Resmi siteden loncaya başvuru yapabilirsiniz. (Cadi)
2006 'dan bu yana ...
MAJESTE - VATANSEVER - HacıEFSUN
®
Sağında solunda işaret bulunan Majeste karakterleri ile alakam yoktur. Yukarıda yazılı 3 isim ve Eminönü sunucusu harici aktif karakterim bulunmamaktadır.
Resim

Abrakadabra3583
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Abrakadabra3583 » 11 Eyl 2019 15:44

MAJESTE yazdı:
11 Eyl 2019 09:35
Abrakadabra3583 yazdı:
10 Eyl 2019 19:36
Merhaba,
Oyun içinde MAJESTE veya VATANSEVER karakterlerinden ulaşabilirsiniz.
Forum içi özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Resmi siteden loncaya başvuru yapabilirsiniz. (Cadi)
Özel mesaj attım ama gitti mi gitmedi mi pek emin değilim . Foruma yabancıyım biraz .

“Lonca İletişim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir