Eminönü Sunucusu Dolu.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
eticin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen eticin »

insanları dolandırma yöntemi başka birşey değiş plus satın alırken beklemeden giriş diye size satıyorlar ama saatlerden oyuna giremiyorsun umurlarında olmuyor sunucu dolu başka sunucuya bak diyor maden sunucu kapasiten bunu kaldırmıyor çözüm bulmak zorunda olan sizlersiniz yönetim olarak birde dünya kadar topkapıda orda burda afk olarak duran çarlar var o zaman onları atın oyundan neden saatlerce orda afk kaldıkları herkesin malumu biraz hizmet bi zahmet
Kullanıcı avatarı
Byoflu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Re: PLUS+STANDART ?

Mesaj gönderen Byoflu61 »

Gerçekten çok can sıkmaya başladı bende bu konu. Bu kadar da para göz olmayın ya plus ı zorunlu yaptınız zaten. sunuculara geçişleri ücretsiz yapın veya kapasite arttırın.Bu kadar insanı delirtmeyin.
Interface - javaSCRIPT - CSHARP
Kullanıcı avatarı
Byoflu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

ÇÖKME

Eminönü 2 kere üst üste çöktü. artık denecek bişe yok.
Kullanıcı avatarı
MoNeSa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen MoNeSa »

eticin yazdı: 02 May 2021 17:38 insanları dolandırma yöntemi başka birşey değiş plus satın alırken beklemeden giriş diye size satıyorlar ama saatlerden oyuna giremiyorsun umurlarında olmuyor sunucu dolu başka sunucuya bak diyor maden sunucu kapasiten bunu kaldırmıyor çözüm bulmak zorunda olan sizlersiniz yönetim olarak birde dünya kadar topkapıda orda burda afk olarak duran çarlar var o zaman onları atın oyundan neden saatlerce orda afk kaldıkları herkesin malumu biraz hizmet bi zahmet
+++++++++++
Kullanıcı avatarı
Mebadi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Eminönü Sunucusu Dolu

Mesaj gönderen Mebadi »

Merhabalar, Eminönü bilindiği üzere en kalabalık sunuculardan bir tanesi fakat sunucudaki anlık oyuncu sayısının çoğunu karaköy banka önünde ve köprüde tüm gün afk olarak beklen karakterler oluşturuyor. Önceden sunucu dolu olduğu halde 5 veya 10 denemede girebilirken dünden itibaren belki yüzlerce denememe rağmen 2 maksimum 3 defa giriş yapabildim. Sunucuya girdikten 5 dakika sonrasında ise oyun kritik hata vererek beni tekrar attı. Oyundaki doluluğun giderilmesi için bu afk çarlara dair bir işlem yapılacak mı? Mesela 10 dakikadan fazla afk kalanların bağlantısı neden kopmuyor? Neden sunucuya erişmek için aldığımız plus paketlere rağmen sunucuya giremiyoruz?
TbaRon
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eminönü Sunucusu Dolu

Mesaj gönderen TbaRon »

buna cevap bulamazsın hocam adamların umrunda mı sanki? yine her halükarda biz deli gibi o plusu alıyoruz klasik Türk pazarlama tekniği.
foxR
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

YARDIM

Mesaj gönderen foxR »

Bildiğiniz üzere eminönü sunucusuna girmek hayli zorlaştı =)
30 dk üzerine girdiğimde ise oyunda hata verip beni atıyor anlam veremedim oyunu silip yükledim ama işe yaramadı ne yapabilirim ?
Kullanıcı avatarı
phantomever
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Sabra Galy Paidos
İletişim:

Re: YARDIM

Mesaj gönderen phantomever »

Üzücü ve net bir açıklama yapayım ; hiçbir şey
PHANTOM , ıPHANTOMı , AVCIxPHANTOM , PHANTQM vesaire

Mesele vurulmak değil , asıl mesele en dost bildiğin insanın seni sırtından vurmasıdır mesele …
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: YARDIM

Mesaj gönderen faysbok »

Bazen aramızda para toplayalım diyorum. Oyunda bi destek donate bar gibi bir şey oluştursun sunucu kapasitesi arttırmak için. :') Bu kadar oyuncuyuz herkesten üç beş bir şey gelse kapasite arttıracak kadar para birikir diye düşünüyorum. :') :') (Eminim daha önce sunulmuştur bu fikir.)
Resim
Kullanıcı avatarı
Byoflu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Eminönü

Ya yönetici arkadaşlar rica ediyorum bu emiönünde oyuna girilmiyor, sürekli çökmeler yaşanıyor. Herkese 1 er tane sunucu aktarma verin teşvik olsun diye gerisini biz hallederiz ya. Gerçekten oynanmıyor !!!!