Salgı Peptit Xenotim hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
EMINONUSAKINI
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Salgı Peptit Xenotim hakkında

Mesaj gönderen EMINONUSAKINI »

Arkadaşlar bu yeni düşürme ihtimalleri nedir allah aşkına zaten surda kalmısız 30 kısı ıkv oyuncusu 4 kısı hol ınıyoruz 3 saatte 1 tane atmıyor elınde tılsım olan faiş fiyat verıyor yada satmadan bırakıp gıdıyor oyunda tılsım kalmadı yenısınıde uretemıyoruz nasıl bır sıstem bu acilen eski oranlara dönülmesi gerekmekte ...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Salgı Peptit Xenotim hakkında

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Örümceklerin falan azalması da etkili olmuş olabilir
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

TOLGARDA yazdı: 10 Ağu 2019 09:42 Örümceklerin falan azalması da etkili olmuş olabilir
Sanmıyorum çünkü bildiğim kadar ile random sistemi ile çalışıyor materyal ve efsun düşmeleri?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
OOoOO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Azrailin Sesi

Mesaj gönderen OOoOO »

Drop oranları inanılmaz derecede düşürülmüş durumda. Tank ve Çemberci karakterimle günde 3 saat Fanatik kesiyorum. Toplamda 18 fanatik var kestiğim bölgede ()10 Normal 8 Usta).

2 dakikada 18 fanatik , 3 saatte 1620 fanatik kesmiş oluyorum. Çift efsunlu tek bir takı düşmüyor. 1 haftadır bir tane bile herhangi çift efsunlu bir takı düşüremedim. Ensari Müte kolye satın alayım diyorum. Adamlar 10 T nakit istiyorlar. O parayı nasıl bulacağım ben ?

Para edecek efsunlu itemde düşmüyor. Ne olacak bu oyunun hali bilmiyorum. Tılsımlar desen 4 T den başlıyor. Salgı , Xeno , Peptit düşmüyor. Madenler saf vermiyor. Dükkanı kapatıp gidelim en iyisi.
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

OOoOO yazdı: 10 Ağu 2019 14:25 Drop oranları inanılmaz derecede düşürülmüş durumda. Tank ve Çemberci karakterimle günde 3 saat Fanatik kesiyorum. Toplamda 18 fanatik var kestiğim bölgede ()10 Normal 8 Usta).

2 dakikada 18 fanatik , 3 saatte 1620 fanatik kesmiş oluyorum. Çift efsunlu tek bir takı düşmüyor. 1 haftadır bir tane bile herhangi çift efsunlu bir takı düşüremedim. Ensari Müte kolye satın alayım diyorum. Adamlar 10 T nakit istiyorlar. O parayı nasıl bulacağım ben ?

Para edecek efsunlu itemde düşmüyor. Ne olacak bu oyunun hali bilmiyorum. Tılsımlar desen 4 T den başlıyor. Salgı , Xeno , Peptit düşmüyor. Madenler saf vermiyor. Dükkanı kapatıp gidelim en iyisi.
Bu oyunun en büyük düşmanı kendi oyuncuları oldu. Oyunun bitmesinde en büyük katkısı olanlar oyunculardır.
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Materyalist »

CorporalKane yazdı: 10 Ağu 2019 16:29
OOoOO yazdı: 10 Ağu 2019 14:25 Drop oranları inanılmaz derecede düşürülmüş durumda. Tank ve Çemberci karakterimle günde 3 saat Fanatik kesiyorum. Toplamda 18 fanatik var kestiğim bölgede ()10 Normal 8 Usta).

Bu oyunun en büyük düşmanı kendi oyuncuları oldu. Oyunun bitmesinde en büyük katkısı olanlar oyunculardır.
Serin hikayeler
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Esadullah yazdı: 10 Ağu 2019 10:41
TOLGARDA yazdı: 10 Ağu 2019 09:42 Örümceklerin falan azalması da etkili olmuş olabilir
Sanmıyorum çünkü bildiğim kadar ile random sistemi ile çalışıyor materyal ve efsun düşmeleri?
Yok o yüzden demedim. Bu sebeple daha az kesmek daha az sonuç almaya sebep olacaktır diye düşündüm. Biraz basit ve dolaylı bir fikir oldu.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BlueGate »

Grupta ne kadar fazla kişi olursa grup içerisindeki kişilerden birine random şans sistemiyle atma olasılığı artıyor. 2 kişilik grup ile 6 kişilik grup arasında çok fark var. Bazen saatlerce maden çekip tek bir Saf Maden bile çekemezken birisi ard arda 3 Saf çekebiliyor tamamen şansa dayalı. Ya da 6 kişi arasında iken Şeflerden birini grupça kesmeye gittiğiniz zaman birşeyler keserken birisinin çift efsunlu bir takı aldığını falan çok fazla görmüşsünüzdür tamamen şans. Hortlaklarda vaktinizi harcarsanız daha verimli olabilir belki sizin için.