BÜYÜK HOL GÖREVLERİ OLMUYOR!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

BÜYÜK HOL GÖREVLERİ OLMUYOR!!

Mesaj gönderen Tahaa »

Selamın aleyküm arkadaşlar ben bugün bi çar dizmeye niyetlendim savaşçı bitane neyse uzatmadan konuya değinmek isterim.
Sıkıntım şu ben karaköye giriş yani hol görevlerini yapmak istiyorum forumdan yazılan görevler arasında hol görevlerine gittim fakat ne yazıyorsa yaptım olmadı mesala kırmızı madolyonlu adam için dilara ile konuştum olmadı. Sonra agah ve diğerleri sırasıyla gittim görev yok kafayı yicem ben bi şekilde yapmıştım görevlerimi şifacımda fakat hatırlayamadım acaba meran görelerimi eksik diye düşündüm gerek gm gerek forum kullanıcıları bi el atabilimsiniz yardım ederseniz size minnettar olacağım İYİ FORUMLAR Tahaa
Resim
Kullanıcı avatarı
UNiVERSUM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: BÜYÜK HOL GÖREVLERİ OLMUYOR!!

Mesaj gönderen UNiVERSUM »

Tahaa yazdı: 24 Ağu 2018 21:32 Selamın aleyküm arkadaşlar ben bugün bi çar dizmeye niyetlendim savaşçı bitane neyse uzatmadan konuya değinmek isterim.
Sıkıntım şu ben karaköye giriş yani hol görevlerini yapmak istiyorum forumdan yazılan görevler arasında hol görevlerine gittim fakat ne yazıyorsa yaptım olmadı mesala kırmızı madolyonlu adam için dilara ile konuştum olmadı. Sonra agah ve diğerleri sırasıyla gittim görev yok kafayı yicem ben bi şekilde yapmıştım görevlerimi şifacımda fakat hatırlayamadım acaba meran görelerimi eksik diye düşündüm gerek gm gerek forum kullanıcıları bi el atabilimsiniz yardım ederseniz size minnettar olacağım İYİ FORUMLAR Tahaa

Burada bulunan zincir görev listesini incelemenizi tavsiye ederim. Sonuç elde edemez iseniz, İletişim/Destek Formu > Soru-Cevap başlığı altında bildirimde bulunarak eksik görevinizin hangisi olduğu konusunda destek talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

UNiVERSUM yazdı: 24 Ağu 2018 21:46
Tahaa yazdı: 24 Ağu 2018 21:32 Selamın aleyküm arkadaşlar ben bugün bi çar dizmeye niyetlendim savaşçı bitane neyse uzatmadan konuya değinmek isterim.

Burada bulunan zincir görev listesini incelemenizi tavsiye ederim. Sonuç elde edemez iseniz, İletişim/Destek Formu > Soru-Cevap başlığı altında bildirimde bulunarak eksik görevinizin hangisi olduğu konusunda destek talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.
Abi gene olmadı ne dediyse yaptım
Resim
Rosenrot
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Karamanoğulları

Mesaj gönderen Rosenrot »

Merhaba dostum Karaköy görevlerini alabilmen için öncelikle malum Büyük Hol görevlerinin yapılması gerekiyor ':) ama hol görevlerininde alınabilmesi için Çemberlitaş görevlerinin tamamının yapılması gerekiyor bu görevleri yapmadan Hol görevlerini alamazsın :unamused: Çemberlitaş görevleri içinde Migrat görevleri ve Meran görevlerinin yapılmış olması gerekmekte :( Bende senin gibi hol görevlerini alamıyorum bunun sebebi ise daha junon görevlerimin duruyor olması ':)