şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 11 Ağu 2018 22:52

selam, son zamanlarda pek müsait olmadığım için oyundaki online sürem düştü :( ama bugün biraz da olsa oyuna girdim. çok bir şey yapmadım ama girdim. bugün şeyi de denedim; sandboxie açıkken ekran görüntüsü alınca ikv dosya şeysine kayıt oluyor mu diye. OLMUYORMUŞ ARKADAŞLAR. ilk olarak size kasa karakterimi göstermek istiyorum. sırf size göstermek için bugün ona girdim.

Resim

bakın böyle baya saçma bir fotoğraf. cahil birisiyim biraz görmezden gelin. farkettiyseniz tipleri aynı. çok sevimli keşke ben gezdikçe o da peşimden gelse böyle. oyunlarda evcil hayvanın oluyor ya onun gibi.

belki şeyi de farkeden olmuştur. artık 58 levelım. evettt level atladım. tebrik ederim şifager. bugün kel kafalı büyücüyle kasıldık da biraz. kel kafalıyı seviyorum arkadaşlar. kendisi iyi birisi.

Resim

canım kel. hortlaklarda çok da rahat olmasa da kasıldık. iki ezik iyiydik bence. kele alaska asa da ürettik. GÜZEL GÜNLERDE KULLAN. biz böyle kasılırken bir ezik büyücü daha bizimle beraber kasılmak istedi. onu çok sevmiyorum aslında ama onu da aramıza aldık. üç kişi kasıldık baya bir. kel 52 level oldu ben ise 58. HAKİR KESSEK KEŞKE. ya hakir deyince aklıma geldi. geçenlerde bölgeden şey konuşulmuştu; sığınak, migrat, çemberlitaş görevlerini olanlara cumartesi günü -yani bugün- bir loncanın yardım edeceği. baya da inanmışlardı kendileri, beni de inandırdılar. AMA ETMEDİLER. neyse çok da umurumda değildiniz zaten. aklıma geldi söyledim.

işte biz iki kişiyken, üçüncü kişi de geldi ve onu sevmiyoruz. bu kadar. şimdi üçüncü kişiye bakalım.

Resim

şu bi taraflarına tesla girmiş olan ve başka bir taraflarından tesla çıkış olanı sevmiyoruz. ama tabii ki de ezik, eziğin dostudur deyip ona da her türlü yardımda bulunurum.

ÖNEMLİ KISIM. bugün bir tane de büyücü açtım. adı Sailorvenus. elimden geldiğince sailor venus'e benzetmeye çalıştım ama bence çok da benzemedi. ama ne yapabilirdim ki zaten? uzun sarı saçları ve alnında sarı renkli bir taş vardı. onları benzettim.

Resim

sadece karakteri oluşturdum. daha hiç girip oynamadım, agah'la bile konuşmadım. ÇOK DA ÖNEMLİ DEĞİLMİŞ.

kısaca bugün 58 level oldum ve yeni bir büyücü açtım. ayrıca bu büyücü karakter ilk kez açtığım kadın karakter. daha önce hiç kadın karakter açmadığımı fark ettim. aslında kadın karakter açmamın sebebi karamuk altuncu eldiven düşürmem. baya komik aslında. söyleyecek her şeyim bitti. baya boş yaptım. hepinizi öpüyorum. hayatınızda her şey istediğiniz gibi olsun. :strawberry: :strawberry:

Resim

Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Mesajlar: 90
Kayıt: 12 Mar 2018 21:38
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Şehri istanbuL

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen IDeePSteePI » 12 Ağu 2018 00:34

Memeisgod.... hmm :)
ZenciPANDA

sarışınpanda

xKumraLpanda

Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 12 Ağu 2018 01:40

IDeePSteePI yazdı:
12 Ağu 2018 00:34
Memeisgod.... hmm :)
memiş

Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Mesajlar: 90
Kayıt: 12 Mar 2018 21:38
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Şehri istanbuL

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen IDeePSteePI » 12 Ağu 2018 09:37

Teşkilat kalabalık değil anka veya kuklacıda olsaydın iyi olurdu :)
ZenciPANDA

sarışınpanda

xKumraLpanda

Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 12 Ağu 2018 18:09

IDeePSteePI yazdı:
12 Ağu 2018 09:37
Teşkilat kalabalık değil anka veya kuklacıda olsaydın iyi olurdu :)
evet doğru teşkilat kalabalık değil. kalabalık ya da kalabalık sayılabilecek bütün sunucularda tanıdıklarım vardı ama ben tanıdığım birileri olmadan sıfırdan bir sunucuda başlamak istemiştim. memnunum ya şu anlık teşkilattan ama belki ileriki dönemlerde kuklacıya ya da eminönüne geçebilirim.

Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 12 Ağu 2018 22:40

selam, ben geldim. yine size bugün yaptığım ve aşırı önemli olan şeylerden bahsedeceğim. hepinizin bütün gün boyunca şifager'in ne yaptığını merak ettiğiniz biliyorum.

bugün oyuna girer girmez ezik arkadaşlarım tarafından hole çağrıldım. evet hole indik, biraz peptit falan kastık. kel büyücü peptit aldı. tebrik ederim kel. sonra baya kalabalıklaştık altı kişilik bir grup olduk. bu kadar kalabalıkken saate gidelim bari dedik ve saate doğru yola koyulduk. çok komikti tam bir curcunaydı. kimse slotlara vurmuyor herkes sağa sola koşuyordu. ama iki-üç sefer denedik ve SONUNDA SAATE GİTTİK. saatte gittiğimizde beş kişi kalmıştık. bir kişi söylenip söylenip gitmişti :( ama biz başardık. şimdi ilk önce saat yolunda altı kişilik grubumuzun halini göstereceğim, ardından da saatteki beş kişilik grubumuzun fotoğrafını göstereceğim.

Resim

bakın bu fotoğrafı çektikten üç saniye sonra falan herkes öldü. ben alt çekip çekip herkesi kaldırmaya falan çalışıyordum ki arkadaki slot falan kalkmıştı. zordu yani zor.

şimdi de sırada saate gitmeyi başarmış ekip var. canım kel de burada.

Resim

ne kadar da güzeliz. hol artık bomboş valla. herkes karaköy'de banka önünde oturur hale gelmiş. neyse saat sırası yok artık, saat eziklere kaldı. yaklaşık bir buçuk-iki saat kadar saatte kastık. toplamda beş tane xenotim aldık. iki tanesi bana. canım kele hiç atmadı ya :( üzüldüm biraz. şimdi size xenotimlerimin fotoğrafını göstereceğim.

Resim

bu düşen o gece düşen ilk xenotimim. heyecandan ve alışık olmadığımdan direkt çantaya atmışım. ayağımın altındayken fotoğrafını çekemeyince falan çok üzülmüştüm ama ikincisinde daha tecrübeliydim. fotoğrafı çekmeyi bekledim. öğreniyorum yavaş yavaş.

Resim

bu da ikinci xenotimim. daha sonra sıkılıp saatten ayrıldık. xenotimleri keşke iyi bir fiyattan satabilsem ya param yok. neyse işe saatten ayrıldık tam karaköy'e gidiyorduk ki klandan birilerinin görev için şifacı aradıklarını gördüm. koştum gittim hemen. görevleri şeymiş haritadaki x noktasını keşfedin var ya. o işte. üç kişi -iki tanesi elli level üstü, bir tanesi otuz altı level- oraya kadar nasıl gidemediler anlamadım ama gittim yardım ettim. oraya kadar gitmişken bronzu da kesmelerine yardım ettim.

Resim

güzel bir kesimdi.

daha sonra karaköye geçtim ve çok az kel büyücüyle beraber hortlaklarda kasıldık.

Resim

burada da kasılıyoruz işte. oyunda hep benzer şeyleri yapıyorum ya. elli dokuz level olunca ne yapacağımı merak ediyordum ki ne yapacağımı buldum. VENUSU KASMAYA BAŞLADIM ARKADAŞLAR. arzuhalci görevlerine kadar geldi. şimdi tek tek her görevi yaparken ki fotoğrafları atmayacağım ama kızgın kumu tek başıma kestiğim fotoğrafı atmak istiyorum.

Resim

helal be venus. bomba gibi geliyor valla. son bir şey daha söylemek istiyorum çünkü her karakter kasarken bunu yapıyorum ve bu bana inanılmaz zevk veriyor. hani hem fahri bey hem de şarapçı bizden keten istiyor, fahri bey'in verdiği görevde üç tane cin kesince on tane keten düşüyor ya. anladınız siz demek istediğimi. işte o fahri bey'in hakkı olan on tane keteni gidip şarapçıya vermek bana inanılmaz zevk veriyor ya. bayılıyorum. bunun da fotoğrafını çektim çünkü gerçekten bana çok keyif veriyor bu olay.

Resim

allahım bunu yazarken bile çok mutlu oluyorum.

anlatacak başka hiçbir şeyim kalmadı ya. bitti her şey. umarım yarın görüşürüz, kendinize iyi bakın. öptüm.

Resim
Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 13 Ağu 2018 22:44

selam, oyunun en sağlam şifacısı geldi. yani ben, şifager. sosyal ve duygusal hayatım biraz çalkantılı bir dönemden geçtiği için çok fazla oyuna giremiyorum ya artık. mars retrosunu iyi atlattım diyordum ki son zamanları biraz patladım. neyse oyunda yaptığım şeylere gelecek olursam aynı şeyler ama anlatacağım yine de.

ben hiç tanıdığımın olmadığı bir sunucuda, sıfır parayla başlamıştım ve şeyi fark ettim forumda sürekli çevresi olmadığı için şikayet edenler sorun sizde. ben oyundaki bütün tek başına takılan ezikleri tek gruba topladım. şimdi hep beraber ezik ezik takılıyoruz.

oyunda yaptığım şeylere şimdi geldim. biz her zamanki gibi kel büyücüyle beraber hortlaklarda kasıyorduk. -az az kasıyoruz 59 olmak istemiyorum- bir grup daha geldi klansızlardı biz de diğer tarafta kassak olur mu dediler. olur dedik. işte böyle arabadan ötesi onların, diğer taraf bizim falan kasılıyoruz. İKİ TANE DAHA KLANSIZ GELDİ VE KS ATMAYA BAŞLADILAR. eski şifager olsa girerdi büyücüsüne, açardı makroyu orada kimseye kastırmazdı. ama artık bıraktım öyle şeyleri ve büyücüm de karaköye giremiyorum daha, yazık :( ks atmalarında sorun yoktu aslında ama her slotu aldıklarında iğrenç iğrenç gülüyolardı. çok sinir bozucuydu, biraz sinirlendim. KEL DE ÇOK KÖTÜ KS KAPIŞIYOR YANİ. şeyi bilmiyormuş hani "1 yapıyoruz ya. onu bilmiyormuş falan, sonra dedim öyle yap dur. slot almaya başladık gittiler.

Resim

terbiyesizler.

Resim

bakın bu da onlar gittikten sonra. ne güzel demiş Atam; GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER.


bir de biz kelle kasılırken birisi bana aktarım yapıp yapamayacağımızı sormuştu. dedim tabii ki yapabiliriz. geldi yanımıza ve üçüncü seviye tılsım aktardı. şaşırdım ve biraz mutlu oldum ya. ne bileyim tanımadıkları birisinden tılsım aktarıyorlar. eee güvenilir birisiyim. onu da göstereceğim size çünkü ben mutlu oldum.

Resim

bakın ya ne güzel. başka da bir şey yapmadım. bu kadar. saat şu an 22.42. bunu yazdıktan sonra tekrar oyuna gireceğim belki hole ineriz. inersek artık yarına onlar da. herkesi çok seviyorum. öptüm.

Resim


çok geç gelen düzenleme: bir de bugün bir tane ludwi, bir tane de mavi john çektim. bilin bunları arkadaşlar çıkar sınavda.
Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 14 Ağu 2018 23:16

see-lam, bugün değişik bir şekilde başlamak istedim. şöyle okuyacaksınız see lam. anlatamadım, anlatmak çok zor. keşke buraya direkt sesli olarak şey atabilisek. yazdığım her şeyi konuşur gibi yazıyorum ama ses tonumu bilmiyorsunuz. buna çok üzülüyorum :( şimdi azıcık kendi konuşmamdan bahsedeceğim; her kelimeyi uzatan, ağzını yaya yaya konuşan, bir de konuşurken sürekli ellerini-kollarını sallayan birisiyim. bir de şey çok fazla "ya, işte, falan" gibi kelimeler kullanıyorum. bu kadar.

şimdi sıra bugün ne yaptıklarımda. bugün güzel şeyler oldu arkadaşlar. ben sevindim. sırası gelince göreceksiniz.

Resim

bütün ezikler toplandık, altı kişilik bir grup olduk ve gidip lider kestik. çünkü belki reçete atardı. atmadı ama atabilirdi. umut, fakirin ekmeği arkadaşlar gerçekten. toplanıp toplanıp bir şeyler yapmak için birbirimizi gazlıyoruz çok eğlenceli. birisi ortaya "belki güzel bir lantan zırh reçetesi atar gidip lider keselim" diye bir laf attı ve geriye kalan beş kişi "hemen gidelim" deyip peşinden gittiler. gerçekten çok eğlenceli. gruptan çoğu kişi çıkıncaya kadar buradaydık işte. sonra üç kişi kalınca hortlaklara gittik. BEN, KEL BÜYÜCÜ ve bir tane de y2'li büyücü hortlaklardayık. hadi şimdi hortlaklardaki fotoğrafımıza bakalım.

Resim

heyt be canım kelim. nasıl da koşuyor öyle. BİR DE SON ZAMANLARDA KELİN KAFASINI SÜREKLİ POŞET SANIYORUM. bunu da söylemek istedim. işte kasıldık falan çok güzel bir şey oldu, benim çok sevindiğim bir şey. siz de benim için sevinin.

Resim

ŞUNA BAKIN YA. hiç beklemiyordum böyle bir şey düşeceğini. ama işte güzel şeyler insan beklemediği zamanda olurmuş. çok doğru ne diyeyim. beni mutlu etti biraz. yüzüğü de düşse keşke. baya havalı olurum o zaman. seviyorum seni güzel kolyem. güzel haberlerim bitmedi ama bir şey daha mutlu etti beni. onu da sırası gelince göreceksiniz.

daha sonra hortlaklarda kasılmaktan sıkıldık ve dedik ki HOLE İNELİM. hole indik; salgı-peptit falan kasacaktık ama hiç düşmedi. baya da bir kastık halbuki. ama olmayınca olmuyormuş demek ki.

Resim

bakın burada holde geziniyoruz. hole girince aklıma hep şey geliyor. kışın haberlerde "karın tadını yine çocuklar çıkardı" diye haberler olur ya hep. ben de "holün tadını yine ezikler çıkardı" diye bağırmak istiyorum. çünkü gerçekten artık bomboş. bütün madenler ayakta, istemediğin kadar akrep-örümcek. bir de düşürdüğümüz xenotimlere, salgılara, peptitlere çok fazla alıcı var. madem bu kadar çok insana lazım neden kimse düşürmek istemiyor? bıktılar herhalde holden falan. onlar da haklı ne diyelim.

diğer ikisi oyundan çıktılar ben de tam çıkacaktım ki birisi pm attı. karakürk keseceklermiş de yardımcı olabilir miymişim. olur dedim gittim. bu çağıranlar bronza çağıranlarla aynı kişiler bu arada. onlar hakkında da şey demek istiyorum. junona gidecekti bunlar dedim ki görevim var geleyim mi? attığım pm'ye bile cevap vermediler. ama olsun epezikler zaten. kin tutamayacağım kadar ezikler. nasıl da rahatlıyorum böyle millete salladıkça oh.

Resim

gördüğünüz gibi dümdüz ezikler işte. keşke parfüm falan atsaydı 5m'e satardım ama atmadı. kestik ve kolay gelsin deyip gruptan çıktım hemen. gruptan çıkıp karaköye gittim. tek başımayken maden geziyorum genelde. ama arttırıcım olmadığı için hiçbir şey çıkmıyor. GENELDE. ama bu sefer çıktı. painite çektim arkadaşlar. bunu da hiç beklemiyordum. güzel hissediyorum.

Resim

ben heyecandan hep çantaya alınca fotoğraf çekiyorum ya. unutuyorum ayağımın altındayken fotoğrafını çekmeyi hep. bir de bugün skand çektim ona da bakın. çok önemli değil ama olsun 300-500 bine satarım.

Resim

eziğim ben para paradır. biraz daha maden gezip oyundan çıkmıştım. oyuna girdiğimde bizim ezikler yine reçete kasıyormuş. ben de onların yanlarına gittim. ezik fotosu geliyor.

Resim

bitti işte güzel bir gündü. bence baya verimliydi. buraya kadar okuyan herkesi seviyorum, okumayanları da seviyorum. ama inş okumuşsunuzdur. öptüm.

ResimKullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Mesajlar: 86
Kayıt: 13 Eyl 2011 20:18
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen HIStory » 15 Ağu 2018 10:43

Kelin kafasını torba sanıp durmana baya güldüm :') Canım kel ezik falan ama gerçek dost Karakürke çağırıp Junona almayanlardan değil :strawberry:

Legenddx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Mesajlar: 62
Kayıt: 17 Haz 2014 23:29
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx » 15 Ağu 2018 14:57

POZİTİF FOTOĞRAFLAR


Resim

Cevapla

“Kıyamet Günlükleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir